BURHANİYE BELEDİYESİ BUBYO’DA ALAN DÜZENLEMESİ YAPIYOR

04.11.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Burhaniye Belediyesi Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda (BUBYO) alan düzenlemeleri yapıyor.

 

Burhaniye Belediyesinin, merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ederken, bir yandan da ilçenin diğer ihtiyaç alanlarını belirleyip, hizmet yelpazesini genişletiyor. Bu kapsamda belediye, BUBYO yerleşkesinde çevre düzenleme ve yol yapım çalışmaları yaparak, eğitim-öğretim alanına da yardım elini uzatıyor. Bu kapsamda Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce okulun içinde yer alan bozulmuş yolların ve kaldırımların yapımı ile bakımı yapılıyor.

BELEDİYEMİZİN DESTEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK MEMNUNUZ

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Güngör Persil ve Fen İşleri Müdürü İnanç Erturan BUBYO Müdürü Doç. Dr. M. Oğuzhan İlbanı makamında ziyaret ederek işlerin koordineli yürütülmesi için istişarede bulundular. BUBYO Müdürü İlban Üniversitemize verdiği desteklerden dolayı başta Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum diyerek “Körfezin benzersiz eğitim kurumu olan BUBYO’ya belediyemizin yaptığı alan düzenlemesi ve yol çalışmalarından dolayı memnuniyetimi bildirmek isterim. Belediyemizin her daim yanımızda olduğunu ve bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgediklerini bilmek çok güzel” dedi.

BELEDİYE OLARAK GENÇLERİMİZİN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE EĞİTİM ALMALARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

Yapılan çalışmalar ile ilgili açıklama yapan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ise “Belediye olarak gençlerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim almalarına büyük önem veriyoruz. Öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak öncelikli hedeflerimizden bir tanesidir. Bu kapsamda ilçemiz genelinde eğitim veren tüm okullarımıza olanaklarımız dahilinde destek veriyoruz. Körfez Üniversitemizin yapı taşlarından biri olan BUBYO’nun da Burhaniye’miz için önemli bir yeri vardır. Gelecekte bölgemize olan katkısını arttıracak bir eğitim kurumunun her daim yanında oluruz!” dedi.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
Ayvacık’ta Zeytin Şenliği Festivali

Ayvacık ilçesinde ikincisi gerçekleştirilen Zeytin Şenliği Festivali yapıldı. Atatürk Kültür Parkı’nda yapılan festivalde, ilçe genelindeki zeytinyağı üreticileri stant açarak ürünlerini...

ROMAN DERNEĞİ İSTEDİ BELEDİYE YAPTI

Burhaniye’nin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ve halkın sesine her daim kulak vermeye özen gösteren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Roman...

CEYLAN “ESNAFLARIMIZLA İÇ İÇE OLACAĞIZ”

CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Adayı Av. Mahmut Ceylan geçtiğimiz günlerde Edremit İlçesindeki esnaf odası Başkanları ile kahvaltıda bir araya...

MUHTARLAR GÜNÜ BURHANİYE’DE KUTLANDI

19 Ekim Muhtarlar günü Burhaniye Belediyesi ve Burhaniye Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bir dizi etkinlikle kutlandı.

Dinçer Orkan’ın 19 Mayıs Mesajı

Dinçer Orkan'ın 19 Mayıs Mesajı

Kapat