AK PARTİ’DE O İSİM BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYIM DEDİ

20.08.2018

Kişi Okumuş

0 Yorum

Ak Parti Edremit Belediye Başkan Adaylığı için beklenen gelişme yaşandı ve Kadıköy Özel Hastane Radyoloji Uzmanı İdris Irmak belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

İDRİS IRMAK KİMDİR?

19 Kasım 1967 Keşan doğumlu İdris Irmak çiftçilik ile geçinen bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi Keşanda okuyan Irmak, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı. 1990 yılında mezun olan İdris Irmak Sağlık Bakanlığındaki ilk görevine Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesinde başladı.

1992 Nisan ayında Ayvalık Devlet Hastanesine ataması gerçekleşen Irmak 1994 Haziran ile 1995 Ekim tarihleri arasında Hava Harp Okulunda yedek subay olarak görev yaptı. 1998-2002 tarihleri arasında Ege Üniversitesinde Radyoloji Uzmanlık eğitimini tamamladı. Radyoloji Uzmanı olarak ilk görev yeri Denizli SSK hastanesi olan Irmak, 2003 yılında Edremit Devlet Hastanesinde göreve başladı. 2010 yılından beridir Özel Edremit Körfez Hastanesinde görev yapan Irmak, 1996 yılında Burhaniye’den evlenmiştir. Bir erkek çocuğu sahibi olan İdris Irmak Ak Parti Edremit İlçe Teşkilatında son dönemde görev almış, görev almaya başladığı günden bugüne Edremit Halkı ile kaynaşmayı başarmış bir isimdir. Referandum seçimleri ve son genel seçimlerde vatandaş ile olan diyaloglarda vatandaşlarla olan diyaloglarında göstermiş olduğu tavır ile dikkatleri üzerine çeken Irmak, vatandaşlarca da takdir topladı. Beyefendi kişiliği ile beğeni toplayan Irmak’ın yapılması beklenen yerel seçimlerde çıkabilecek muhtemel belediye başkan adayları arasında ağırlığı olacağı şimdiden siyasi kulislerde konuşulmakta. Kararlı yapısı Irmak’ın kendisine hedef edindiği yolda ilerlemesinde en belirleyici özelliği olacaktır.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
Boykota Neden Karşıyım ve Neden Hayır Diyeceğim?

Halkoylamasında #Hayır demek, hatta sandıktan HAYIR çıkması yetmeyecek. Gericiliğe ve karanlığa karşı mücadele, halkoylamasının sonucu ne olursa olsun sürmeli, sürecek.

HAKİKATEN NE İSTEDİĞİNİN BİLİNCİNDEMİSİN?

İnşaat baronlarının bir yerlere getirdiği siyaset tacirlerinin algı operasyonlarına sakın kanmayın.

KARESİSPOR PANELLERE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Türkiye Basketbol Ligi’nin lideri Karesispor, basketbolu tüm şehirde yaymak adına yürüttüğü paneller kapsamında Fen Bilimleri Temel Lisesi’nde öğrencilerle bir araya...

Emin Ersoy’un Yerine Kayyum’mu Geliyor..?

Flaş… Flaş… Flaş… Emin Ersoy’un Yerine Kayyum’mu Geliyor..?

EDREMİT SİMİTÇİ DÜNYASI FIRIN CAFE

Kapat