BURHANİYE CUMHURİYET MEYDANINA DUBA MONTAJI YAPILDI

09.03.2017

Kişi Okumuş

0 Yorum

Sahil Birlik Kooperatifi’nin talepleri yerine getirildi.

Uzun süredir Burhaniye Cumhuriyet Meydanı’nda yolcu indirme-bindirme yapılan duraklara bazı sorumsuz sürücülerin araçlarını park etmeleri ve yolcu minibüslerinin de bu durumda nerdeyse yolun ortasında yolcularını indirip bindirmek zorunda kaldıkları gözleniyor idi. Sahil Birlik Kooperatifi Başkanı Şenol Kılcı’nın tüm şoförler ve yolcular adına Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’a ilettiği sorun ivedi bir şekilde çözüldü. Konu hakkında görüşlerini bildiren Şenol Kılcı “ Bizler şoför esnafı olarak bu durumdan çok rahatsız oluyorduk. Zaman zaman tartışmalar oluyordu. Bu sorunumuza hızlı bir şekilde çözüm üreten Belediye Başkanımız Sayın Necdet Uysal’a ve Belediye ekiplerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
BURHANİYE’DE ÖĞRENCİLER KARNELERİNE KAVUŞTU

2016-2017 eğitim öğretim döneminin sona ermesiyle Burhaniye genelinde yaklaşık 9 bin 200 öğrenci karnesi ile kavuştu. Öğrencileri, bu heyecanlı ve...

İBRAHİM SADRİ’DEN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET

Şair, sunucu, televizyoncu ve tiyatrocu İbrahim Sadri, Burhaniye Belediyesine gelerek Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret etti.

BÖREZLİ OKULU ATATÜRK BÜSTÜ YENİLENDİ

Börezli İlkokulu Atatürk büstünün kaidesi Belediye tarafından tamir edilerek yenilendi.

KAMİL KOÇ TURİZM

keyifli yolculuklar

BAŞKAN UYSAL AMFİ TİYATRO ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Amfi Tiyatro inşaatını yerinde inceledi.

Kapat