HAVRAN BELEDİYESİ’NE ‘SIFIR ATIK BELGESİ’

07.06.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Havran Belediyesi, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen “Sıfır Atık Projesi” kapsamında gerçekleştirdikleri duyarlı çalışmalar nedeniyle “Sıfır Atık Belgesi” almaya hak kazandı.

Sıfır Atık Belgesi, israfın önlenmesi, kaynakların daha verimli kullanılması, atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilerek atık oluşumunun engellenmesi veya minimize edilmesi, atığın oluşması durumunda ise kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanmasını kapsayan sorumlulukları başarı ile yerine getiren özel ve kamu kurumlarına verilmektedir.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR DÖRT ÇEKER..

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde (TKBL) şampiyonluk sürdüren Edremit Belediyesi Gürespor, 29. hafta mücadelesinde İzmir temsilcisi Urla Gençlik’i 73-67 mağlup...

BURHANİYE ANADOLU LİSESİ KARİYER GÜNLERİ

Burhaniye Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri kariyerlerini planlıyorlar.

BURHANİYE KREŞİNE KAVUŞUYOR

Burhaniye Belediyesi, Kreş ve Gündüz Bakımevlerinin ilkini yapmak için çalışmalara başladı.

Erdek Doğalgaza Kavuştu

Erdek ilçesi doğalgaza kavuştu. Erdek ilçesinde düzenlenen ‘Doğalgaz İle İlk Ateş Yanıyor’ açılışıyla birlikte Erdek’e ilk gaz verildi.

Kafaoğlu: “Balıkesirspor Bizim Sevdamız”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Balıkesirspor bizim her şeyimiz, takımımızın her zaman yanındayız” mesajı verdi.

Kapat