Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’un Ramazan Bayramı Mesajı

12.05.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Havran Belediye Başkanımız Emin Ersoy, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 
Başkan Emin Ersoy mesajında; “Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına katkı veren müstesna günlerdir.
 
Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle tüm Türkiye olduğu gibi ilçemizde de geçen yıllardan farklı yine bir Ramazan Ayı yaşandı. Geleneksel Ramazan Mahalle iftar sofralarımızda buluşamasak da, yan yana olamasak da, Ramazan Ayı’nın maneviyatını doyasıya yaşadık.
 
Ülkemizi ve dünyayı saran salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte geride bıraktığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının tüm insanlığa, islam alemine, ülkemize; huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan Bayramınızı yürekten kutlarım, ifadelerine yer verdi.
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
KEMER ÖĞRENCİ YURDU KERMES YAPTI

Burhaniye Kemer Öğrenci Yurdu kermes düzenledi.

1. KARESİ KUVAYİ MİLLİYE SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

Karesi Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde düzenlenecek olan 1. Kuvayi Milliye Satranç Turnuvası, 7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

UYSAL’DAN, BURHANİYE BELEDİYESİ BAYAN BASKETBOL TAKIMINA TAM DESTEK

Burhaniye Belediyesi Bayan Basketbol Takımı 2 Şubat 2019 tarihinde “Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi’nde”, Fenerbahçe Gelişim Takımı ile karşılaşılıyor.

ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR

Ak Parti Genel Merkezinin ve İl Başkanlığının Başkan Örkçü ile Çulgatay’ın mahalle sorumluları ile yaşandığı iddia edilen sorunları görüşmesi ve...

Karesi’de söz bitti jazz konuştu

Karesi Belediyesi'nin kardeş şehri Schwabisch Hall Jazz Orkestrası ve BAÜN Jazz orkestrası, günlerce hafızalardan silinmeyecek çok uluslu jazz konseri verdi....

Kapat