KEPSUT BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

08.10.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Kepsut Belediyesi pandemi nedeniyle ara verilen eğitime yeniden başlanıyor olması sebebiyle, Kepsut’ta faaliyet gösteren okullarda eğitim gören öğrencilere destej olmaya devam ediyor.

Kepsut Belediyesi “KİTAPLAR DEVLETTEN, DEFTERLER BELEDİYEDEN” projesi kapsamında pandemiye karşı korunmak maksadıyla yaptığı desteklere ilaveten, her öğrenciye kırtasiye desteği sağladı.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul bu kapsamda yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Sevgili öğrenciler 10 yıldan bu yana biz her yıl olduğu gibi bu yılda sözümüzü tuttuk ve “KİTAPLAR DEVLETTEN, DEFTERLER BELEDİYEDEN” projemiz ile 2.250 öğrencimizin kırtasiye ihtiyaçlarını tamamladık.

Bu kez bir fazlamız var, Dezenfektan ve Maskeler,

Şimdi sıra sizde, Maske,Mesafe ve Temizlik kuralları ile ailenize ve çevrenize örnek olmanızı istiyoruz ve size güveniyoruz.

İnşallah en kısa sürede sağlıklı bir şekilde sınıflarımızı cıvıl cıvıl sizin seslerinizle dolması temennimiz” dedi.

Facebook Yorumları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
Edremit’te Pazar Yeri Karıştı

Edremit ilçesinde pazar yerinin değiştirilmesine tepki gösteren pazarcılar ile polis arasında arbede çıktı. Çıkan olaylarda 2 kişi gözaltına alındı

KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI

Erdek Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Kurumlar Arası Futbol Turnuvasında; Belediye Başkanlığı takımı, Kapıdağ Servis Sporu 5...

BURHANİYE’DE YAZ HAZIRLIKLARI HIZ KESMİYOR

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte ilçe genelindeki mazgal temizliği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Edremit Belediye Eski Başkanı Kamil Saka’nın 10 Kasım İlanı

Haydi Edremitliler Maça

7 Ekim Pazar günü 15:00 Edremit Şehit Hamdibey Stadında Edremitli futbol severleri Edremit Sporun Gömeç Sporla yapacağı maça bekliyoruz.

Kapat