Çamdibi ve Temaşalık Mahalleleri arasında asfalt serildi

15.05.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi; Edremit Devlet yolu ayrımı ile Havran’da Çamdibi ve Temaşalık Mahalleleri arasında asfalt serim işlemi gerçekleştirdi.

Balıkesirlilerin daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamaları için imkânlarını seferber eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte yol yapımı ve asfalt çalışmalarına hız verdi. Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ekipleri tarafından program dâhilinde şehir genelinde, yol modernizasyon ve yeni yol yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAHALLE SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR

Çalışmalar kapsamında; Edremit Devlet yolu ayrımı ile Havran İlçesi Çamdibi ve Temaşalık Mahalleleri arası 6 kilometre uzunluğunda, 6 metre genişliğinde binder ve aşınma olmak üzere 2 kat sıcak asfalt dökülen yol, asfalt serim çalışmaları tamamlandı. Asfalt serim çalışmalarının ardından Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı tarafından yol çizgi çalışmaları ile levha yenileme çalışmaları yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Mahalle sakinleri, yapılan çalışmalardan dolayı belediye yetkililerine teşekkür etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
FIRINTAŞ’TA SOMUN EKMEK AMBALAJA GİRDİ

Fırıntaş, Koronavirüs (Covid-19) salgını önlemleri kapsamında ürettiği diğer ekmeklerde olduğu gibi 350 gramlık somun ekmeği de ambalaja soktu.

ZAFER BAYRAMI BURHANİYE’DE COŞKUYLA KUTLANACAK

Burhaniye Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramının coşkulu şekilde kutlanması için çalışmalarına başladı. Bayram öncesi Burhaniye’nin cadde ve sokaklarını bayraklarla donatacak...

Ayvalık Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası Toplu- İş Sözleşmesini İmzaladı

Ayvalık Belediyesi, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunmaya devam ediyor. Toplu İş sözleşmesi görüşmelerine Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, başkan...

Olivecity’e 340 Milyar Vereceğine Elindeki Binayı Restore Et Başkan

CHP Edremit İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Songül Toplamaoğlu’nun Olivecity AVM’de işletmecilik yapmasından kaynaklı deneyimine başvurulsa, oradaki dükkanların reel ekonomik...

BURHANİYE’DE 3 YILDA 67 BİN 574 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ

Burhaniye Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğü sağlık hizmetlerinde üç senede toplamda 67 bin 574 hastaya bakıldı.

Kapat