JANDARMA İŞİ SIKI TUTUYOR

05.05.2020

Kişi Okumuş

0 Yorum

Jandarmadan Tarımsal Faaliyette Bulunan Zirai Araçlara ve Tarım İşçisi Taşıyan Araçlara Denetim


Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timleri tarafından, traktör ve tarım işçisi taşıyan araçların karıştığı trafik kazalarının en aza indirilmesi ve denetim faaliyetleri yoluyla yol kullanıcıları üzerindeki algılanan yakalanma riski duygusunun artırılması maksadıyla; ülke genelinde 29 Nisan-03 Mayıs 2020 tarihleri arasında, 05.00-08.00, 17.00-20.00 saatleri arasında “Tarımsal Faaliyette Bulunan Zirai Araçlara ve Tarım İşçisi Taşıyan Araçlara” yönelik özel denetim faaliyeti icra edilmiştir.


Seyir ve sabit yapılan denetimler sonucunda, (2333) araç kontrol edilmiş olup, (67) araca (29.056) TL idari para cezası uygulanmış, (23) araç trafikten men edilmiştir. 

Jandarma, işi sıkı tutmak, zirai araç, tarım işçisi taşımak, tim, trafik kazaları, denetim, trafikten men

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
MİNİK ELLER

Burhaniye Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yürüttüğü “Minik Eller” projesi kapsamında ev ziyaretlerini aksatmadan devam ettiriyor.

BURHANİYE’DE 3 YILDA 67 BİN 574 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ

Burhaniye Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğü sağlık hizmetlerinde üç senede toplamda 67 bin 574 hastaya bakıldı.

ZABITADAN KANTİN DENETİMİ

Burhaniye Zabıtası okullarda kantin denetimlerini hızlandırdı.

ATATÜRK, TARİHE YÖN VEREN EN BÜYÜK DEVRİMİCİDİR!

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80’inci yıldönümünde Atatürk’ü bir kez daha saygı, özlem ve...

BÜYÜKŞEHİR SERVİS ARAÇLARI VE TAKSİLERİ DENETLEDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ekipleri; okul servis araçlarına ve ticari taksilere yönelik uygulama gerçekleştirdi. Eksiklikleri bulunan araç sahipleri, araçların mevzuata uygun...

Kapat