Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Değerlendirme Komisyon Toplantısı

25.09.2019

Kişi Okumuş

0 Yorum

Evde Sağlık Ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Komisyonu toplantısı Vali yardımcımız sn. Şükrü Kara başkanlığında gerçekleşti.

????????????????????????????????????

Vali Yardımcımız Sn.Şükrü KARA Başkanlığında ve Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleşen evde sağlık ve sosyal hizmetleri değerlendirme komisyon toplantısı 24.09.2019 tarihinde Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya Başkanlarımız ve Evde Sağlık Hizmetleri temsilcileri yanı sıra Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin DENİZ, Altıeylül Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman ÖDEMİŞ, Karesi Belediyesi ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü temsilcileri katılmış olup, hali hazırda sunulmakta olan hizmetler hakkında kapsamlı değerlendirmede bulunulmuştur.

Türkiye’de ilk olarak 1 Kasım 2004 tarihinde Balıkesir Devlet Hastanesi bünyesinde planlanıp uygulanan evde sağlık hizmeti 2005 yılından itibaren Tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığı Evde Sağlık Hizmetleri Sunumu Hakkındaki Yönetmelik hükümleri çerçevesinde uygulanmaya başlanmıştır.

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü olarak Ağustos 2019 itibariyle 34 ekip ile 31.040 hastaya evde sağlık hizmeti sunmuş bulunmaktayız. Evde Sağlık hizmetlerinde ilimiz genelinde amacımız; devletin tüm kurumları ile işbirliği içerisinde ve aynı hedef doğrultusunda evde sağlık hizmeti ihtiyacı olan tüm hastalarımıza etkin, erişilebilir, sürdürülebilir sağlık hizmeti sunmaktır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Devamını oku:
23 NİSAN ATEŞİ SÖNMEZ..

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 97. kuruluş yıl dönümü ve Ulu Önder Atatürk'ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve...

KEPSUT BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DESTEK

Kepsut Belediyesi pandemi nedeniyle ara verilen eğitime yeniden başlanıyor olması sebebiyle, Kepsut'ta faaliyet gösteren okullarda eğitim gören öğrencilere destej olmaya...

KILIÇDAROĞLU İLE UÇURUMA HIZLA GİDEN ATATÜRK’ÜN KURDUĞU PARTİ CHP

Parti içinde son derece aktif olan PKKSEVER kadroları da güçlendiren Kılıçdaroğlu’nun siyasi mantığı, devletini, milletini seven CHP’lilerin tepkileri ile karşılanmakta.

Metin Örkçü Görevden Alınmamak İçin İl Başkanı Hakkında Uyuyan Hücre Dedi mi?

Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Metin Örkçü Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan'ın kendisini görevden almaya kalkışması karşısında fetönün...

Balıkesir İlmek İlmek İşleniyor

Başkan Zekai Kafaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilmesiyle birlikte Balıkesir’i adeta ilmek ilmek işliyor

Kapat