Dolar : Alış : 3.5444 / Satış : 3.5508
Euro : Alış : 4.1286 / Satış : 4.1360
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit38°CSıcak

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

EDREMİT ZABITA’DAN SEZON ÖNCESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » EDREMİT ZABITA’DAN SEZON ÖNCESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
22 Haziran 2017
1250 defa görüntülendi
EDREMİT ZABITA’DAN SEZON ÖNCESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Zabıta Müdürlüğü ve bağlı birimlerde ki personel ile yaz sezonu değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Edremit Belediyesi’nde Zabıta Müdürlüğü ve müdürlüğe bağlı birimlerde görev yapan personeller ile yaz sezonu öncesinde değerlendirme toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında yapılan toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Zabıta Müdürü Metin İlhan ve zabıta personeli katıldı. Toplantıda yapılan çalışmalar ile Ramazan Bayramı ve turizm sezonu öncesinde yaşanacak yoğunluğa karşı alınacak tedbirler ve genel işleyiş ile ilgili değerlendirmede bulunuldu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, zabıta biriminin belediyelerin görünen yüzü olduğunu belirterek  “Bizlerin tek bir patronu var. O da Edremitliler. Sizler zabıta olarak doğrudan vatandaşlarımızla iç içe, yüz yüze görev yapıyorsunuz. Vatandaşlarımızın başta sağlıklı gıda tüketimi olmak üzere trafik ve kaldırım işgallerine kadar birçok alanda görevinizi yerine getirirken başarılı olabilmek için koordinasyon ve iş birliği çok önemlidir. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını güzler yüzlü bir şekilde karşılayıp koordinasyon içerisinde yasalar ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde çözüm yolarını aradığımızda hızlı bir şekilde sonuç alınacaktır. Hepinize yoğun geçecek bayram ve sezon öncesinde başarılar diliyorum” dedi.  Ramazan Bayramı ile başlayacak olan turizm sezonunda ilçenin 150 bin olan nüfusunun bir milyonun üstüne çıkmasının beklendiğini vurgulayan Başkan Saka, “Yaşanacak yoğunluğa karşı gerekli önlemleri alıyoruz. Edremitli hemşerilerimizin ve tatil için ilçemize gelen konuklarımızın bayram tatillerini ve yaz sezonunu sorunla karşılaşmadan mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeleri için tüm ekiplerimizle birlikte 24 saat görev başında olacağız” dedi.

Edremit Belediyesi Zabıta Müdürü Metin İlhan da Edremit Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını, Edremitlilere en iyi ve en doğru şekilde hizmet edebilmek için rehberlerinin yasalar ve mevzuat olacağını ifade etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

ŞEHİTLERİMİZİ GÖBEK ATARAK ANDILAR

ŞEHİTLERİMİZİ GÖBEK ATARAK ANDILAR15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde, vatanımızı korumak için canlarını

REİS HAKKINDA TUTANAK TUT TA GÖRELİM SENİ KASIM UĞUR

REİS HAKKINDA TUTANAK TUT TA GÖRELİM SENİ KASIM UĞURYaklaşık 2 buçuk yıl önce yaşanan bazı hadiseler, Edremit Devlet Hastanesi

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI METİN ÖRKÇÜ OFSAYTTA YAKALANDI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI METİN ÖRKÇÜ OFSAYTTA YAKALANDIAk Parti içinde Edremit çocuklarına karşı etnisiye merkezli oluşan maksadı

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN