Dolar : Alış : 5.4770 / Satış : 5.4868
Euro : Alış : 6.1575 / Satış : 6.1686
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit16°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ak Parti Yönetimine PKK’lılar Gibi Zafer İşareti Yapıp Rakı Kadehi Kaldıranlar Alınmış

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Ak Parti Yönetimine PKK’lılar Gibi Zafer İşareti Yapıp Rakı Kadehi Kaldıranlar Alınmış
14 Ekim 2017
12.474 defa görüntülendi
Ak Parti Yönetimine PKK’lılar Gibi Zafer İşareti Yapıp Rakı Kadehi Kaldıranlar Alınmış

Sıkıntılı delege listeleri ile yapılan kongre sonrasında belirlenen Ak Parti Edremit İlçe Yönetimine meğerse PKK’lılar gibi zafer işareti yapıp, rakı kadehi kaldıranlar alınmış.

Dini argumanlarla muhafazakar kitlenin desteğiyle yıllardır iktidar olan Ak Parti’nin Edremit ilçe teşkilatına, CHP üyesi iken bir anda Ak Parti’ye kazandırılıp yönetime alınan bayan avukat ve rakı sofrasında poz vermekten çekinmeyen Oktay Çulgatay’dan sonra bu defa da ilçe yönetiminde seçi işlerinden sorumlu başkanlığına getirilen Neşat Keleş’in PKK’lılar gibi zafer işareti çektiği, rakı sofralarında kadeh kaldırdığı pozlar günyüzüne çıktı.

Edremitlileri delege yazmama hırsıyla yapıla listeler ve yönetim kadrosunda hiçbir kritik noktada Edremitliye görev verilmeyen parti yönetiminde, zafet işareti yapıp rakı kadehi kaldıran Trabzon Of’lu Neşat Keleş’in SKM Başkanı sıfatıyla görev verilmesi, Metin Örkçü’nün delege ve yönetim ekibini belirlerken Edremit’i ve Edremitlileri hiç de önemsemeden hareket ettiğine dair değerlendirmeleri de beraberinde getirdi.

AK PARTİ’YE ZAFER İŞARETİ ÇEKİP RAKI KADEHİ KALDIRANLARDAN MI OY İSTEYECEKLER..?

Ak Parti Genel Merkezi, HDP’nin PKK’ya verdiği destek yüzünden HDP’yi neredeyse tamamen terörist ilan etme noktasına geldiği ortamda, siyasi söylemlerde CHP’yi HDP’ye destek veren parti olarak yaptığı değerlendirme ve açıklamalar sonrasında, Edremit’te PKK’lılar gibi zafer işareti yapıp rakı kadehi kaldırıp poz vermekte sakınca görmeyen Neşat Keleş ile mi muhafazakar kitlelerden oy istenecek ? Her Cuma sms’lerle Cuma mesajları paylaşıp, muhafazakar kitleye dini değerlerin öneminden bahsederken, muhafazakar kitleye de “sizlerden oy istiyoruz ama rakı kadehi kaldırıp, zafer işareti yapan yönetimdeki arkadaşlarımızı da görmezden gelin mi” denilecek insanlara merak konusu oldu.

Örkçü’nün Edremit ve Edremitliyi, Edremit’in hassasiyetlerini hala anlayamamış olduğu son ortaya çıkan görüntüler sonrasında bir kez daha ortaya çıktı. Çıraklık döneminde Ak Parti’ye oy vermedikleri ifşa olmuş isimlerden kurduğu yönetim ile şimşekleri üzerine toplayan Örkçü’nün, kalfalık döneminde Ak Partililiği tartışmalara neden olacak CHP kökenli bayan avukatı, rakı masalarında fotoğrafları olanları, pkk’lılar gibi zafer işareti çekip poz verenleri alarak oluşturduğu yeni yönetim ile Edremit’te oldukça sıkıntılı günler yaşayacağı konuşulur oldu. Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan’ın son ortaya çıkan fotoğraflar sonrasında Edremit’te balans ayarı çekebileceği yapılan değerlendirmeler arasında yer aldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

GELECEĞİN SPORCULARI KEŞFEDİLİYOR..

GELECEĞİN SPORCULARI KEŞFEDİLİYOR..Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde ‘Türkiye

İL SAĞLIK MÜDÜRÜNE ZİYARET..

İL SAĞLIK MÜDÜRÜNE ZİYARET..Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü

14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜ

14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜGünümüzde 425 milyondan fazla insan diyabetle yaşamaktadır. Hala diyabetle yaşayan

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN