Dolar : Alış : 3.9365 / Satış : 3.9436
Euro : Alış : 4.6677 / Satış : 4.6761
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit18°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Yazcem Deyip Yazmeyola Neden Hep Böyle Yapeyola

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Yazcem Deyip Yazmeyola Neden Hep Böyle Yapeyola
12 Ekim 2016
1926 defa görüntülendi
Yazcem Deyip Yazmeyola Neden Hep Böyle Yapeyola

Körfez basını muhteşem ikili Aziz Han ve Doğan Doğan’ın arkası bir türlü gelmeyen haberlerine öyle alıştı ki, toplum nazarında inandırıcılıkları sarsılmaya başladı.

AZİZ HAN’IN YAZAMAYIŞLARININ SEBEBİ NE..?
FETÖ elebaşısına sevgi ve saygı duyduğunu kameralar karşısında haykıran Balıkesir büyükşehir belediye başkanı A.Edip Uğur’un hizmet alımlı danışmanlığını yapan, FETÖ elebaşısına iki tam sayfa methiyeler düzen Büyükşehir Arena Gazetesi sahibi Aziz Han’ın, FETÖ operasyonları ile tutuklanıp, meslekten atılan dönemin Edremit kaymakamı Osman Tunç’u koruma maksatlı yaptığı KAYMAKAMA ŞANTAJ başlıklı haberi hala tamamlanamadı. Namuslu gazeteci yaptığı haberde böylesi ciddi bir konuda yaptığı haberde attığı başlığın hakkını verir ve o şantajı kim, nasıl yaptıysa çıkar açıklar.

382506_155814634602876_1233195329_n

998903_155813277936345_163543629_n

Aynı Aziz Han’ın kendisine ait facebook sayfasından paylaştığı bir yayın yine eski günleri anımsattı. Aziz Han yaptığı haberde her ne kadar isim vermese de, yayında kullandığı üslup ile kimi ima ettiği okuyan herkesçe rahatça anlaşılacak şekilde Edremit belediye başkanı Kamil Saka’ya ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERDİ.

dogan-aziz-han-santajin-sinyallerini-vermekte2

“Barış zamanı küçük fedakarlıklar ödemeyenlerin savaş zamanı büyük bedeller ödeyeceğini herkes öğrenecek” sözlerinin maksadı kamuoyunda anında anlaşıldı.

Yapılan yayın içeriğinde yer alan “çok ağır silahlar“, “kimyasal bombalar“, “nükleer başlıklı füzeler” şeklindeki ifadelerin, Kamil Saka’nın Batı Trakya‘da yaşayan Türk nüfusun etkin olduğu bölgelerdeki siyasi aktivitelerinin yoğunluğunu herkesin yakından bilmesi, Romanya‘da bulunan dostlarının yanına sık sık ziyaretlerde bulunması, Kamil Saka’nın Güre belediye başkanlığı yaptığı dönemde sekreterliğini yapan bayanın Güney Afrika asıllı olması gibi konular, Kamil Saka’yı yakından tanıyan herkesçe bilinmesi nedeniyle, isim vermeden gerçekleştirilen bu yayının Kamil Saka’yı yıpratmaya yönelik spot yayın olarak değerlendirildi.

Kamil Saka’nın ise bu yazılanlara gülüp geçtiği yakın çevresinden öğrenildi.

Şimdi FETÖ elebaşısına 2 tam sayfa methiye düzen, darbe kalkışması sonrasında bile FETÖ elebaşısınahocaefendi” diye yazarak duyduğu hürmeti saklamayan Aziz Han’ın, aba altından gösterdiği sopayı satır satır yazmasını tüm kamuoyu beklemekte. Geçmişte kaymakama şantaj yayınına dönmez inşallah.

dogana-surekli-hatirlatilacak

Sevgili Aziz Han’dan NAMUSLU GAZETECİLİK ÖRNEĞİ bekliyor, bu haberi en kısa sürede yayınlamasını bekliyorum ve açıkça endişemi sizlerle paylaşmakta sakınca görmüyorum. Aziz Han’ın muhteşem kankası Doğan Doğan’dır. Doğan Doğan da Ağustos ayının 23’nde Edip Uğur’un yakın çevresine büyükşehir belediyesinden yapılan basın çalışmalarını yayınlayacağım demişti. Neredeyse 2 ay oldu hala tık yok. Bana arkadaşı söyle sana ne olduğunu söyleyeyim diye atasözümüz var. Endişem kankası gibi davranıp Aziz Han’ın Doğan Doğan gibi spotunu verip arkasını getirmeyeceği yayınlar yapmasıdır.

dogan

Doğan Doğan da bundan yıllar önce S.Hasan Arslan’a yönelik bir yayında aba altından sopayı göstermiş, lakin yayınlayacağını beyan ettiği konuyu haber yapamamıştır.

Kamuoyu Aziz Han ve Doğan Doğan’dan yapacaklarını ilan ettikleri haberleri bir an önce yayınlamalarını, kamuoyunu aydınlatmalarını bekliyor. Namuslu Gazeteci okurlarına verdiği sözü tutar ve ben de kendilerinin okurlarına verdikleri sözleri tutacaklarını düşünüyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?Balıkesir ilinde masaj salonu adı altında fuhuş yaptığı video kaydına alınan

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder akşam saatlerinde facebook sayfasından

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?FETÖ PDY Operasyonları ile yüce devletimizin tutukladığı BAÜ Rektörü Mahir

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN