Dolar : Alış : 5.3504 / Satış : 5.3600
Euro : Alış : 6.0839 / Satış : 6.0949
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit11°CYağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BOŞ YERE Mİ ZAFER İŞARETİ YAPIYOR SANDINIZ..? RESMEN BARZANİ’Yİ ÖVÜYOR..!

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » BOŞ YERE Mİ ZAFER İŞARETİ YAPIYOR SANDINIZ..? RESMEN BARZANİ’Yİ ÖVÜYOR..!
17 Ekim 2017
11.797 defa görüntülendi
BOŞ YERE Mİ ZAFER İŞARETİ YAPIYOR SANDINIZ..? RESMEN BARZANİ’Yİ ÖVÜYOR..!

BOŞ YERE Mİ ZAFER İŞARETİ YAPIYOR SANDINIZ..? RESMEN BARZANİ’Yİ ÖVÜYOR..!

SAYIN AYDINLIOĞLU OKUSUN BU HABERİ ÖNCELİKLE

14 Ekim günü kamuoyu gündemine taşıdığımız haberde Ak Parti Edremit ilçe teşkilatında SKM Başkanlığına getirilen Neşat Keleş’in PKK’lıların zafer işareti yaptığı ve alkol masasındaki fotoğraflarını kamuoyu gündemine taşımıştık. Yaptığımız haber sonrasında Ak Partili bazı vatandaşlar Neşat Keleş’in oldukça ilginç paylaşımlarının ekran görüntülerini haber merkezimize yolladılar. Haber merkezimize gelen ekran görüntülerinde, Neşat Keleş’in PKK’lıların zafer işaretini boşa yapmadığı ortaya çıkarken, ülkemize meydan okuyarak Kürdistan referandumu yapan ve Kürdistan devleti kuracağını açıklayan Barzani’yi öven paylaşımları da ortaya çıktı.

Neşat Keleş’in Barzani paylaşımı dışında Ak Parti Balıkesir Milletvekili aynı zamanda MKYK üyesi Ali Aydınlıoğlu aleyhine de paylaşımları olduğu görüldü.

Balıkesir Posta Gazetesinin yayınladığı haberi aynen paylaşan Neşat Keleş’in Aydınlıoğlu ve diğer Balıkesir milletvekillerine yönelik; “YOKSA SİZ DE FETÖ’YE HOCAEFENDİ DİYENLERDENMİSİNİZ?” cümlesine rağmen paylaşım yapması manidar değerlendirmelere neden oldu.

Keleş’in paylaşımları bunlarla da kalmamış. Neşat Keleş, bir önceki Ak Parti Edremit ilçe teşkilatının SKM Başkanı Hüseyin Uzun’un yaptığı paylaşımda, Aydınlıoğlu’nun yeniden MKYK üyesi olarak belirlendiğine dair habere yaptığı yorumlarla, Aydınlıoğlu’na karşı duyduğu hissiyatın ne olduğunu ortaya koymuş. Ali Aydınlıoğlu’nun yeniden MKYK üyeliğine getirilmesini SAÇMALIK olarak yorumlayan Keleş, Pazar akşamına görüşeceğiz diyerek diğer yorum yapanlara da tavır sergilemiş.

Keleş’in paylaşımları bunlarla da kalmamış. Reis CHP’yi FETÖ’ye destek vermekle itham ederken, Keleş, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı FETÖ üstlenmiş haberini de paylaşıvermiş. Vatandaş Madem ki Kılıçdaroğlu’na saldıran FETÖ imiş, CHP FETÖ’ye nasıl destek oluyor bu durumda diye sormaz mı..?

Ak Parti Edremit ilçe teşkilatının yeni SKM Başkanı Neşat Keleş’in bir paylaşımı var ki, paylaşıma cevabı kendi partisinin bölge milletvekili Aydınlıoğlu’nun vermesi gerekir. Keleş paylaşımında Aydınlıoğlu’nun cevap vermesi durumunda ortaya oldukça ilginç olayların çıkacağı ilginç tespitlerde bulunmuş ve soru sormuş.

UYARILARIMIZI DİKKATE ALMAYAN ÖRKÇÜ’YE SORUYORUZ;
Sn Başkan delege belirleme sürecinde izlediğiniz politikanın yanlışlığından bahsederken, oluşturduğunuz yönetime dair aldığımız istihbaratlar doğrultusunda uyarılarımız olmuştu. Siz bu uyarılarımızı dikkate almak yerine, çevrenizi kuşatmış birkaç rant meraklısına kulak asmayı tercih ederek yeni yönetim ekibinizi oluşturmayı seçtiniz. SKM gibi önemli bir başkanlığa getirdiğiniz isim PKK’lıların zafer işareti ile fotoğraf paylaşırken siz Edremit halkına hangi pkk mücadelesini anlatacaksınız..? Rakı sofralarında kadeh kaldıran yöneticileriniz ile Cuma günleri hangi dini mesajları vereceksiniz..? Ülkemin birlik ve beraberliğini tehlikeye düşürüp ülkemi bölmeyi düşünen Barzani alçağını öven paylaşımı yapan parti yöneticiniz iken Edremit halkına Kuzey Irak operasyonlarını nasıl anlatacaksınız..? Bölge milletvekiliniz aynı zamanda MKYK üyesi Ali Aydınlıoğlu’nun MKYK üyesi seçilmesine tahammülsüzlük gösteren yöneticiniz ile hangi parti çalışmasını yürüteceksiniz..?

 

Tuz koktu Sn Başkan. Yönetiminizde öyle isimlerin öyle paylaşımları var ki sosyal ağlarda. Bunları sırasıyla haber dizisi olarak paylaştıkça, yaptığınız hataların ne kadar büyük olduğunu fark edeceksiniz ama iş işten çoktan geçmiş olacak. Keşke sülalerini delege yazanlara kabarttığınız kulağınızı biraz olsun acı söyleyip acı yazan bizlere de kabartabilseydiniz. Sn Başkan sizin vicdanıza sesleniyorum; Neşat Keleş ismini partiye kazandıranın Çulgatay olmasından duyduğunuz rahatsızlık var mı..? Çulgatay’ın maharetlerini geçtiğimiz gün sevgili Özcan Özyanık kendi kulakları ile tanık yanında duydu. Bizi dinlemiyorsunuz bari Özyanık’ın tanık yanında işittiklerini duyun bari. Biz yine sizlerin daha iyi işler yapabilmeniz için kamu adına acı reçete ile gerçekleri sunalım. Eğrisini veya doğrusunu yapma takdiri elbette ki sizlerindir. Ancak sandık önlerine geldiği anda asıl takdiri yapacak olan millettir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

KÖRFEZİN MELEKLERİ BURSA’YI DEVİRDİ

KÖRFEZİN MELEKLERİ BURSA’YI DEVİRDİEdremit Belediyesi Gürespor, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 12. Hafta mücadelesinde

Başkan Kafaoğlu: “Trafikte Bekleme Süresi %30 Azalacak”

Başkan Kafaoğlu: “Trafikte Bekleme Süresi %30 Azalacak”Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Ulaşım Planlama ve

Şeb-i Arus Tasavvuf Musikisi Konseri Mest Etti

Şeb-i Arus Tasavvuf Musikisi Konseri Mest EttiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı

RastgeleSeçilen İçerik
Arapça Tercüme

08 Mart 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN