Dolar : Alış : 5.3504 / Satış : 5.3600
Euro : Alış : 6.0839 / Satış : 6.0949
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit11°CYağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Vatandaş “ARKASI YARIN” “TİYATRAL HABERCİLİK”ten Bıktı

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Vatandaş “ARKASI YARIN” “TİYATRAL HABERCİLİK”ten Bıktı
17 Aralık 2016
11.774 defa görüntülendi
Vatandaş “ARKASI YARIN” “TİYATRAL HABERCİLİK”ten Bıktı

Edremit Körfezinde yıllardan beri, bilhassa paralel yapılanma sürecinde etkin görev alan “Cumhuriyet Savcısı” ve “Hakim” sıfatları taşıyan ve sonradan FETÖ PDY mensubu oldukları ortaya çıktığı için bugün cezaevlerinde olan ya da meslekten atılanlar sayesinde, körfez basınında yaşanmayan aykırılık kalmamıştı.

Durum öyle hal almıştı ki, Edremit Belediyesine yapılan operasyonu konu edip mahkemede “BİRLİKTE YAPTIĞIMIZ OPERASYON” bile diyebilme cüretini gösteren gazeteciler bulunmaktaydı.

Oysa bu gazetecinin kendi facebook sayfasından yaptığı paylaşımda gazeteciliği birilerine destek olmak için icra edişinin itirafı vardı.

001

Bu gazetecinin yıllar öncesinde hangi maksatla yaptığının takdirini sizlere bıraktığım yayının aradan kaç sene geçmesine rağmen neden hala gerçekleştirilemediği sizce de manidar değil mi..?

002

Bundan 4 ay önce 23 Ağustos 2016 tarihinde kendi facebook sayfasından açıklayacağını belirttiği konuların, aradan 4 ay geçmesine rağmen açıklanamaması sizce de manidar değil mi..?

003

MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a kurulan kumpas davasından tutuklanarak cezaevine konulan, FETÖ PDY ile bağlantısı olduğu için önce açığa alınan, sonra meslekten atılan, bir zamanlar Edremit kaymakamı olarak görev yapan Osman Tunç’u manşetine taşırken, gündeme getirdiğim konular üzerinde baskı kurmak ve haberimi itibarsızlaştırmak için böylesi manşet atan, manşeti atarken ismimi açıkça yazma cesareti gösteremeyip “DEGİCİ L.” Diyerek kodlayan, ve adli makamlara başvurduğumda “BEN LEVENT MERCAN’I KAST ETMEDİM” diyen gazetecinin attığı manşetin takdirini sizlere bırakıyorum.

004

Geçmişte gazetesinde 2 tam sayfa FETÖ PDY elebaşısına methiyeler döktüren gazetecinin bugün hala fetö pdy elebaşısına duyduğu sevgi ve saygıyı dile getiren Balıkesir büyükşehir belediye başkanı A.Edip Uğur’un danışmanlığını yapması sizce de manidar değil mi..?

006

15 Temmuz darbe kalkışması sonrasında OHAL kapsamında çıkartılan KHK ile FETÖ PDY ve TUSCON ile bağlantısı olduğu tespit edildiği için kapatılan ESİAD’ın başkanı Osman Demir idi. Osman Demir kamuoyunun da yakından takip ettiği üzere hakkında açılan FETÖ PDY soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine konmuştu. Osman Demir’i Edremit Ticaret Odası seçimleri sürecinde manşetlere taşıyanın hangi maksatla bu manşeti attığının takdirini sizlere bırakıyorum.

007

17/25 Aralık süreci sonrasında FETÖ PDY ile devletin başlatmış olduğu mücadele devam ederken, hakkında FETÖ PDY soruşturması açılan ve meslekten ihraç edilen dönemin Balıkesir Cumhuriyet Başsavcısı’nın manşette yer alması sizce manidar değil mi..?

008

15 Temmuz darbe girişiminden 1 hafta sonra FETÖ PDY elebaşısı için “HOCAEFENDİ” diyerek övgü gerçekleştiren gazetecinin, yine aynı gazeteci olması sizce de manidar değil mi..?

009

Yine aynı gazetecinin Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ima ederek yaptığı yayında kullandığı ibarelerin bizzat karşılığının ne olduğu Kamil Saka tarafından bizzat şahsıma ifade edildiği süreçte, kalkacağı belirtilen füzelerin hala kalkamamış olması sizce de manidar değil mi..? Üstelik Romanya’dan kalkacağı belirtilen füzelerin Saka’nın oteli olduğu ve Güney Afrika’dan kalkacağı iddia edilen füzelerin de güya Saka’nın çocuk aldırdığına dair iftiralar konusunda olduğu, bizzat Kamil Saka tarafından şahsıma ifade edilirken, bu yayınlarla Kamil Saka’nın barış zamanı hangi bedeli ödemesi istenmiştir ki, bir türlü bu yayında gerçekleşeceği öne sürülen konular hala gerçekleşememiştir. Bu yayını paylaşan Doğan Doğan’ın paylaşım gerçekleştirirken bedel ödeme konusunu kendisi de yazarak paylaşması manidar değil mi..? Üstelik bu yayınlar sürecinde Kamil Saka’nın FETÖ PDY elebaşısından talimat alan belediye başkanı olarak olarak dergi kapağı yapılması akabinde bu yayını gerçekleştirenin eşi üzerine görünen yeşil alandaki bir arsanın değerinin çok çok üstünde bir arsa takası ile gündeme gelmesi, sizce de manidar durum değil mi..?

010

kamil-sakaFETÖ PDY ile mücadele eden devletimizin değerli vatansever Cumhuriyet Savcılarımızı, Edremit Kaymakamızı bu konular hakkında inceleme başlatmaya davet ediyoruz. Hatta son yapılan ve paylaşılan Kamil Saka’ya yönelik yayın hakkında bizzat Kamil Saka’ya başvurulmasının da gerektiğine olan inancımızı ifade etmek istiyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BURHANİYELİ MUHSİNE YILIN ENLERİ ARASINDA YERİNİ ALDI

BURHANİYELİ MUHSİNE YILIN ENLERİ ARASINDA YERİNİ ALDIBurhaniye’nin gururu, Milli Özel Sporcu ve aynı zamanda Burhaniye özel sporcusu

BURHANİYE’MİZİ İLERİYE TAŞIYACAK PROJELER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

BURHANİYE’MİZİ İLERİYE TAŞIYACAK PROJELER İÇİN ÇALIŞIYORUZBurhaniye Belediyesi, İskele Mahallesi’nde yer alan Burhaniye Yat Limanında kapasite

KÖRFEZİN MELEKLERİ BURSA’YI DEVİRDİ

KÖRFEZİN MELEKLERİ BURSA’YI DEVİRDİEdremit Belediyesi Gürespor, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 12. Hafta mücadelesinde

RastgeleSeçilen İçerik
Aşure hayrı

28 Eylül 2018

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN