Dolar : Alış : 3.9365 / Satış : 3.9436
Euro : Alış : 4.6677 / Satış : 4.6761
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit18°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Valimizi Yanıltıyorlar (Mı)..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Valimizi Yanıltıyorlar (Mı)..?
04 Ocak 2017
1596 defa görüntülendi
Valimizi Yanıltıyorlar (Mı)..?

Valilik nezninde kurulan FETÖ PDY komisyonunda çocuğu 2014-15 döneminde FETÖ okulunda okuduğu iddia edilen komisyon üyesi olduğu iddiası gündemi sarsmaya yetti.

 

Balıkesir Valisi Sn Ersin Yazıcı başkanlığında kurulan FETÖ İLE MÜCADELE KOMİSYONU’nda Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’un görevlendirmesiyle vazife alan Burhaniye eski kaymakamı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yenidoğan’ın Burhaniye Kaymakamı olarak görev yaptığı dönemde, çocuğunun FETÖ Okullarından olan Özal Özcan kolejinde 2014-15 döneminde eğitim gördüğü iddia edildi.

 

FETÖ PDY operasyonları kapsamında görevlerinden alınan bazı isimlerin çocukları FETÖ okullarında okuduğu için memuriyetten bile meslekten ihraç edilirlerken, bu komisyonlarda alınan kararlarda imzası bulunan B.B.Genel Sekreteri Yenidoğan’ın çocuğunun da FETÖ okullarında eğitim gördüğü iddiası gündeme bomba gibi düştü.

 

Konuyla ilgili olarak Ak parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu bilgilendirilirken, Aydınlıoğlu, konuyu hemen araştıracağını, böylesi bir durumun iddia edildiği gibi var olması durumunda gerekenin anında yapılacağını söyledi.

 

Ezberbozan olarak konunun takipçisi olacağımızı, FETÖ PDY ile hiçbir bağı olmadığı halde sadece çocukları devletin Milli Eğitim Bakanlığının izni ile eğitim öğrenim faaliyeti veren FETÖ okullarında küçük çocukları okuduğu için haklarında FETÖ PDY’den işlem başlatılıp, gerçekten mağdur edilen vatanını milletini seven kim varsa, haklarını savunacağımızın kamuoyunca bilinmesini isteriz.

 

Dışarıda hala deşifre edilmemiş kripto fetöcüler dururken, bu kripto fetöcülerin yeni yapılanma süreçlerinin devam ettiği ortamda, doğruların üzerine vatanımız ve milletimiz için gitmeye devam edeceğiz.

 

15 Temmuz darbe kalkışması sonrasında ilan edilen KHK kapsamında FETÖ PDY ile bağlantısı olduğu için kapatılan dernekler hakkındaki işlemler, kamuoyunun da yakından takip ettiği üzere TBMM’de kabul ederek yasalaşmıştı.

FETÖ PDY ile bağlantıları olduğu için kapatılan bu derneklere üye oldukları alenen belli olan isimlerin yeniden görevlerine dönmeleri ise son günlerde FETÖ PDY mücadelesiyle ilgili kafa karıştıran soruların oluşmasına neden oldu.

 

Kapatılan derneklerin terör örgütü olduğu veya bağlantılı olduğu mecliste yasalaşmasına rağmen bu derneklerdeki üyelerin görevlerine iadelerinin arkasında kimlerin siyasi nüfuslarını kullandığı noktasında endişeleri de beraberinde getirdi.

 

Oysa ki, sadece küçük çocukları bu okullarda okuduğu için, kendilerinin herhangi şekilde himmet olayında adı dahi geçmemiş isimlerin FETÖ PDY ile mücadele kapsamında işlem görmeleri, hatta mesleklerinden atılmaları, sürdürülen onurlu mücadeleye gölge düşürecektir.

 

Balıkesir Valimiz Sn Ersin Yazıcı’nın yanıtlığını düşündüğümüz bazı komisyon kararları noktasında, Sn Valimizi alınan kararlar ile ilgili yeniden değerlendirme yapması durumunda, vatanını ve milletini seven insanların mağdur edilmeyeceğini hatırlatmakta fayda görüyoruz. Sn Valimizin yayınımızı ihbar kabul edip, gerekli incelemeyi yapacağından eminiz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?Balıkesir ilinde masaj salonu adı altında fuhuş yaptığı video kaydına alınan

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder akşam saatlerinde facebook sayfasından

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?FETÖ PDY Operasyonları ile yüce devletimizin tutukladığı BAÜ Rektörü Mahir

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN