Dolar : Alış : 3.8546 / Satış : 3.8616
Euro : Alış : 4.5265 / Satış : 4.5346
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit17°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Edip Uğur’u Neden Isırmıyorlar..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edip Uğur’u Neden Isırmıyorlar..?
08 Haziran 2017
11.275 defa görüntülendi
Edip Uğur’u Neden Isırmıyorlar..?

Evet doğru okudunuz…! Israrla soruyoruz… Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’u neden ısırmıyorlar..?

Sivrisinekle mücadelenin ilk ayağı larva döneminde yapılır. Larva ile mücadele zamanı bu mücadele yapılmadığı zaman yaz döneminde sivrisineklerin her türlü zulmü kaçınılmaz olur. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’un emrindeki ekiplere ve de geçen sene şaşalı cümlelerle ve de törenle halka tanıtılan teknik ekipmanlara baktığımızda, yaz döneminde vatandaşın sivrisineklere feda edeceği kan olmayacakken daha yaz sıcakları gelmeden Haziran ayı başında körfezin her tarafından gelen şikayetler, sivrisinek ve larva mücadelesinin yapılmadığı yönünde değerlendirmelere neden oldu.

Vatandaşlar sivrisineklerin saldırılarından yakınırken bu sivrisinekler Edip Başkanı neden ısırmıyorlar diye de sitem etmekten geri kalmıyor.

 

Sivrisinek ve larva ile mücadele büyükşehir belediyesine geçmeden önce Edremit Belediyesi tarafından yapıldığı dönemde larva mücadelesi doğru icra edildiğinden yaz döneminde sivrisineklerden şikayet minimuma çekilmişken büyükşehire geçtikten sonra şikayetlerin artması vatandaşın şikayetine neden olmakta.

 

SİVRİSİNEK KOLONİLERİ CİRİT ATIYOR
Larva mücadelesinin doğru zamanda başlatılmaması nedeniyle sivrisinekler körfezin her tarafında sıkıntı yaratırken, koloniler halinde dolaşan sivrisinekler yüzünden salgın hastalıkların başlamasından endişe ediliyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?Balıkesir ilinde masaj salonu adı altında fuhuş yaptığı video kaydına alınan

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder akşam saatlerinde facebook sayfasından

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?FETÖ PDY Operasyonları ile yüce devletimizin tutukladığı BAÜ Rektörü Mahir

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN