Dolar : Alış : 4.7077 / Satış : 4.7162
Euro : Alış : 5.4848 / Satış : 5.4946
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit29°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

TAKİYE YAPMA EDİP BAŞKAN..!

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » TAKİYE YAPMA EDİP BAŞKAN..!
20 Ekim 2017
11.075 defa görüntülendi
TAKİYE YAPMA EDİP BAŞKAN..!

19.10.2017 günü Balıkesir Avlu’da yaptığı konuşma sonrasında temel atan Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur, temel atılan alanda astırdığı Atatürk ve kendisine ait posterlerle, devam eden istifa söylentileri sürecinde takiye yapmaktan geri kalmadı.

30 Ağustos törenlerine katılmaya gerek dahi duymayan Uğur’un temel atılan alanda Atatürk ve kendi resmini koyması, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın resmini koydurmaması dikkatlerden kaçmazken, Uğur’un bu yaklaşımı Reise karşı meydan okumak olarak değerlendirmelere neden oldu.

30 Ağustos törenlerine katılmayıp Atatürk ve silah arkadaşları anma gereği duymayan Uğur’un Avlu’da temel atma töreninde Atatürk resmini koydurup Reisin resmini asma gereği duymaması siyasi kulislerde takiye olarak değerlendirildi.

 

Bugün itibariyle her an istifa etmesi beklenen istifa etmediği takdirde İçişleri Bakanlığı’nın yapabileceği bir operasyonla görevden alınması söz konusu olan Uğur’un, beklenen sürecin yaşanmaması durumunda 29 Ekim törenlerinde elinde Atatürk resmi ile bir anda Kemalist söylemlerle konuşma yapmasının kaçınılmaz olacağı değerlendirilmekte.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILARMHP’den istifa ederek okyanus ötesinin kalemşör tetikçisi Emre Uslu’nun methiyelerine

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN