Dolar : Alış : 3.4862 / Satış : 3.4925
Euro : Alış : 4.1763 / Satış : 4.1838
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit26°CAz Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

EDİP AĞA SENİN STANDLARLA BAĞIN YOK DEĞİL Mİ..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » EDİP AĞA SENİN STANDLARLA BAĞIN YOK DEĞİL Mİ..?
01 Ağustos 2017
1778 defa görüntülendi
EDİP AĞA SENİN STANDLARLA BAĞIN YOK DEĞİL Mİ..?

Akçay kordonda hiçbir şekilde belediyelerden izin alınmadan kurulan standlar konusu geçtiğimiz günlerde Edremit KOM Amirliğinin operasyonu ile nihayetlenmişti.

Kordonda ne Balıkesir Büyükşehir Belediyesinden ve Edremit Belediyesinden resmi izin alınmadan ve de tartışmalı satışla arsayı ED-BEL’den satın alan Remzi Akın’dan izin almadan standların konulması ve konulan standların bazı esnafa kiralanmasıyla bir takım usulsüzlüklerin yapıldığı, olayların içinde katalog suçlara giren organize suçların oluştuğu iddiasıyla Edremit KOM Amirliği operasyon gerçekleştirmiş, standları kurup esnafa kiralayan Ali Gözükara yapılan operasyonla örgüt lideri olarak tutuklanmış ve cezaevine konmuştu. Gözükara’nın bu süreçte çevresindekilere “BİZ İŞİ EDİP AĞADAN HALLETTİK” dediği de iddia edilen konular arasında yer alırken, Gözükara’nın o süreçte Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ile aynı masada üstelik yan yana fotoğraf çekildiği ve sosyal ağda paylaştığı ortaya çıktı.

Kamuoyunun da yakından takip ettiği süreçte standlar önce kaldırıma konuşlandırılmıştı. Büyükşehir Belediyesine sosyal medya üzerinden eleştiri yağmuru gelince, kim ya da kimler tarafından uyarıldığı bilinmez ama kaldırımda konuşlandırılan standlar kumların üzerine indirilmişti. Kumlara indirildikten sonra gerçekleştirilen operasyon sonrasında gerçekleşen KOM operasyonu sonrasında standların yıkılması yönünde oluşan kamuoyu beklentisi, nihayet bugün gerçekleştirilen yıkım ile tamamlandı.

Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri nezaretinde Edremit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce standların yıkımı gerçekleştirildi.

Gecekondu gibi bir anda Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğundaki kaldırımlarda konuşlanan standlar en sonunda yıkılırken, standların kiralanmasını gerçekleştiren Ali Gözükara’nın Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ile aynı masada yan yana fotoğrafının ortaya çıkması kamuoyunda son derece manidar değerlendirmeleri de beraberinde getirdi. Standlar konusunda görüşlerini aldığımız vatandaşlar Edip Uğur’un kaldırımlarda konuşlanan standlar konusunda hiç de masum olmadığı görüşünde hem fikirler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

SEN SÖYLE ERMAN, BABAN KAÇ PARAYA ULUSAL BASINDA

SEN SÖYLE ERMAN, BABAN KAÇ PARAYA ULUSAL BASINDAKörfezde Hakimiyet Gazetesi sahibi Erman Uysal, kendi gazetesinden yaptığı haberde

Edremit Türkiye Cumhuriyeti de Havran Muz Cumhuriyeti mi..?

Edremit Türkiye Cumhuriyeti de Havran Muz Cumhuriyeti mi..?Kamuoyunun da yakından bildiği üzere Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Güre

Erman Uysal Adalete Neden Doğruyu Anlatmıyorsun..?

Erman Uysal Adalete Neden Doğruyu Anlatmıyorsun..?Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız bir haberde, Burhaniye Belediye Başkanı

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN