Dolar : Alış : 5.6825 / Satış : 5.6928
Euro : Alış : 6.5678 / Satış : 6.5797
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit25°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

FETÖCÜ SEVGİSİ BİR BAŞKA OLUYOR FOTOĞRAF KARELERİNDE

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » FETÖCÜ SEVGİSİ BİR BAŞKA OLUYOR FOTOĞRAF KARELERİNDE
14 Temmuz 2017
12.684 defa görüntülendi
FETÖCÜ SEVGİSİ BİR BAŞKA OLUYOR FOTOĞRAF KARELERİNDE

SAĞLIKSEN BALIKESİR İL BAŞKANI ÖMER SEYFETTİN ÇELEBİ HER SATIRI DİKKATLE OKUSUN

Ülkemizin başına bela olan FETÖ PDY terör örgütü ile mücadele ediyoruz değil mi..? Devletimizin güvenlik güçleri, istihbarat birimleri inanılmaz mücadele ederken, Sağlık ve Eğitim camiasında acaba işler gerçekten öyle mi..?

 

Eğitim camiasının içindeki fetö pdy yapılanması AKTİFSEN çatısı altında gerçekleşirken fetönün kripto takımına okyanus ötesinden EĞİTİMBİRSEN’e sızmaları emri gelmiş ve EĞİTİMBİRSEN çatısı altında kriptolar yeni hücreler oluşturmuştu.

 

Sağlık camiasında da benzeri yapılanma gerçekleşmişti. FETÖ’nün sıra elemanları UFUKSEN çatısı altında yapılanırken kriptoların SAĞLIKSEN çatısı altında yapılanma emri yine okyanus ötesiden gelen emirle gerçekleşmişti.

 

SAĞLIKSEN Balıkesir İl Başkanı Ömer Seyfettin Çelebi acaba fetö pdy yapılanması konusunda yeterince hassasiyet gösterdi mi..? Ben kendisinin bu noktada hassasiyet göstermediğini düşünmenin ötesine geçiyor, sanki fetö pdy soruşturmalarında kimin adı geçiyorsa hepsiyle kanka konumunda oluşuyla devlete meydan okuduğunu bile düşünüyorum. Nasıl mı..?

Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz sözünü hepiniz bilirsiniz. Bir de kuş alayıyla uçar sözünü de herkes iyi bilir. Bakalım bizim meşhur Çelebi’miz hangi alaylarla seyrü sefer halde fotoğraf karelerine düşmüş? Hep birlikte görelim;

FETÖ PDY’den meslekten ihraç edilen Mehmet Maşuk Akhan’ın Ağrı’da bir kaç senelik uzman doktorluğunda hangi maharetli yönlerini gördü de, Burhaniye gibi büyük bir ilçenin hastanesine Başhekim olarak atanması için devreye girdi acaba. Yoksa bu referansın sağlanması için okyanus ötesinde 1 doları cebine koyabilmek için takke kovalayan bazı ağabeylerin tonaj farkı mı öne çıkıvermişti..? Hadi ben uykuyu fazla kaçırmış halimle dar alanda düşünüyor olayım lakin elime geçen fotolarda dar alanda kısa paslaşmalardan beter sürekli aynı isimlerle fotolaşmanın manası da mı tesadüfler zinciri yahu..? Her karede meşhur Çelebi’mizin yanında meşhur Maşuk’umuz var. Sendikacılarla yapılan toplantı karelerinde bile Maşuk’suz karelere nedense denk gelemedim. Yoksa bu tür işler Çelebi’nin fıtratında mı var..?

Reis “İNCE ELEYİN SIK DOKUYUN ARANIZA FETÖ’CÜ SOKMAYIN” emrini verirken bizim Çelebi Reis’in sözlerinden yoksa habersizliğiyle mi foto karelerinde hep aynı alayla uçmaya devam etmiş..? Yoksa sosyal ağlarda çekinmeden paylaşılan fotoğraf kareleriyle Reise karşı bir meydan okuma mı var..?

 

Çelebi hazretlerine yazımın sonraki bölümünde yine selam çakacağız evelallah. Şimdi de FETÖ PDY’den meslekten ihraç edilen Hatun Kapdan hanımefendiye gelelim değil mi..?

 

Hatun Kaptan’ın Edremit’in FETÖ PDY ESİAD davasında yargılan Ayhan Bülbül ile aynı apartmanda komşu olmaları da mı tesadüf acaba diye düşünmeden edemiyor insan. Ve Hatun Kapdan’ın 17/25 sürecinden sonraki telefon görüşmelerinin kayıt tutanağı olan HTS kayıtlarında hangi abla ve ağabeyleriyle görüştüğünü de mi bilmiyordu acaba..? Hatun Kapdan edindiğim bilgilere göre mesleki sıfatı EBE olan aynı zamanda SAĞLIKSEN’in Edremit Devlet Hastanesi Temsilcisi idi. SAĞLIKSEN üyesi onlarca insan içerisinde acaba Hatun Kapdan’dan daha maharetli, daha yetenekli, ve de daha akıllı ve konuşması bilen insan bulunamadı da bu yüzden mi sendika temsilcisi olarak seçilivermişti..? Meşhur Çelebi beyfendimiz birlikte poz verdiği Hatun Kapdan’ın hangi meziyetine güvenerek kendisinin ciddi imkanlara ulaşmasına zemin hazırlayıvermişti..?

15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı saatlerde “bankamatiklerden paranızı çekin, darbe oluyor” sözlerini sarf ettiği iddiasıyla hakkında yapılan şikayet sonrasında soruşturma geçiren sağlık memuru ve SAĞLIKSEN İl Başkan Yardımcısı Niyazi Çağdaş Tuncar’ın da aynı fotoğraf karelerinde Çelebi hazretleriyle birlikte bulunuyor olması da mı bir tesadüftü yoksa..? Oysa ki telgrafın tellerine konan kuşlar bu fotoğraflar için oldukça manidar sözlerle şakımakta. Bizim kulağımıza üfleyen bülbüllerin sesi oralara nasıl gelir ama Çelebi hazretlerinin etrafında bulunanların okyanus ötesinden şakıyan bülbüllerden feyz alanlara olan yakın bağları devletimin istihbarat ve bürokrasi birimlerini fazlaca ilgilendirmesi gerektiğine inanıyorum.

 

Gelelim Zeynep Değirmenci hanımefendiye. FETÖ PDY kapsamında açılan soruşturma sürecinde görevinden açığa alınması ve akabinde soruşturmanın akıbeti hakkında net bilgi sahibi olamadığımız ortamda görevine iade edilmesi de sizce garip değil mi Sn Çelebi hazretleri..? Zeynep hanımın da SAĞLIKSEN üyesi olması, sendikanın hastane temsilcisi olması da mı bir tesadüf Sn Çelebi..?

Bizim meşhur Çelebi hazretlerimizin girişimleriyle Edremit Devlet Hastanesinde bir dönem müdür yardımcılığı yapan Kasım Uğur’un da fetö pdy’den soruşturma geçirdiği iddiaları kamu vicdanında cevaplanamazken, geçmişte Uğur’un laborant olmasına rağmen hasta haklarında görevlendirilmesi de mi bir tesadüf zinciriydi..? Daha da vahim soru geliyor Sn Çelebi; Sizi fotoğraf karelerinde nedense fetö pdy’den soruşturma geçirmemiş kimseye denk gelemedim bir türlü. Belki de benim kabiliyetsizliğim de olabilir ama elime geçen fotolarda sizin fetö pdy’den soruşturma geçirenlerle, fetö pdy’den meslekten ihraç edilenlerle fotoğraf çektirme yeteneğiniz bence daha dikkat çekiyor.

 

SAĞLIKSEN Balıkesir İl Başkanı Ömer Seyfettin Çelebi hazretlerinin Balıkesir’de sırtını yasladığı adres olarak Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Başkanı Sedat Kavas olduğu ayyuka çıkmış bir konu. Kavas’ın da Aydın’a atamasının çıktığı bilgisi kulağıma fısıldandı. Ah Çelebi hazretleri ah… Büyük abin Kavas da yok artık. Bundan sonra çektirip sosyal ağlarda paylaşacağın resimler konusunda daha dikkatli olacağından eminim.

 

Velhasıl diyeceklerimi iyi kötü söyledim.

 

Okyanus ötesindeki şeref fukaralarının tezgahladığı darbe girişiminin senesine geldik. Reis fetö ile savaşırken, MİT Müsteşarımız Hakan Fidan büyük devletlerin istihbarat teşkilatlarına çalım üstüne çalım atıp bir bir fetöcüleri ve bölücü namussuz örgüt pkk’lıları adalet önüne atarken, kahraman polisimiz gece gündüz demeden operasyonlar yaparken, Balıkesir’imizde fetö belasıyla, pkk belasıyla mücadele etmesi gereken siyasetçilerimiz ve bürokratlarımız neden aynı hassasiyeti göstermiyorlar..?

 

Sn Çelebi sanırım tüm satırlarımı dikkatle okudunuz. Kulağıma gelenler arasında bir de etnisiye kokan kısa paslaşmalarla sizi ilişkilendirme olayları var. Ben bunlara şu aşamada inanın inanmak istemiyorum.

 

Ülkemin başı, Cumhurun temsilcisi, Sn Cumhurbaşkanımın “İNCE ELEYİN SIK DOKUYUN ARANIZA FETÖ’CÜ SOKMAYIN” sözleri ortadayken, fetöden atılmalarla, fetöden soruşturma geçirenlerle sizin gibi mutluluk tablolarına dönüşen pozlarla devletten maaş alan insanların, taşıdıkları sorumluluğun farkında olmasını beklerim. Ha siz bu benim hayatımdır, istediğim fetöcüyle poz veririm, istediğimle vermem diye diretirseniz, emin olun devletimin istihbarat, emniyet ve adli gücü kendisine meydan okuyan herkese 18 yaşında olduğunu dibine kadar hissettirir. Zaten ben sabahlara kadar uyuyamayan bir gazeteciyim. Kim sanal alemde ne paylaşmış takipteyim. Sakıncalı gördüğüm ne varsa iletilmesi gereken mezralara her şeyi iletirim.

 

Sn Çelebi bu yazı sonrasında yazıyı okuyacak herkes şunu merak edecektir; ÖMER SEYFETTİN ÇELEBİ DARBE GİRİŞİMİNİN SENEYİ DEVRİYESİNDE, MEYDANLARA YİNE FETÖDEN ATILMIŞLARLA, FETÖDEN SORUŞTURMA GEÇİRMİŞLERLE ÇIKIP YANYANA POZ VERİP SOSYAL AĞLARDA BU POZLARI PAYLAŞACAK MI..?

 

249 Şehidimin kanının yerde kalmaması için bundan sonra o şehitlerimizin hatırasına saygı duyarak, fetöcülerle asla poz vermeyeceğinizi düşünmek istiyorum. Eminim ki sizin de ülkeme yaşatılan alçak saldırıdan dolayı duyduğunuz bir üzüntü vardır. Eminim ki bu yazı sonrasında önüne alıp düşüneceğiniz bir takkeniz bulunmaktadır. Eleştiri sınırları çerçevesinde, saygı kapsamında yaşadığınız ve yaşattığınız bazı noktalara ayna tuttum. İnşallah aynada gördüğünüz resimde nerelere rütuş yapmanız gerektiğini idrak edebilirsiniz.

 

Bu yazı sonrasında Havran ve Burhaniye’de sağlık noktasında yaşananlara da ayna tutmaya başlayacağım. Ezberbozan’ı takip etmeye devam ediniz…

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

edremit
16 Temmuz 2017 - 13:05

hatunun kabiliyetlerini sormuşsunuz bende şunu sorayım şu ömerin ne kabiliyeti varda balıkesir de temsilcilik yapıyor.hiç mi kabiliyetli konuşmasını bilen insan yok

BENZER İÇERİKLER

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİ

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, “ Sarı Altın” olarak bilinen zeytinyağında

CEYLAN “ESNAFLARIMIZLA İÇ İÇE OLACAĞIZ”

CEYLAN “ESNAFLARIMIZLA İÇ İÇE OLACAĞIZ”CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Adayı Av. Mahmut Ceylan geçtiğimiz günlerde

Başkan Kafaoğlu BAŞÖTKOOP’u Ziyaret Etti

Başkan Kafaoğlu BAŞÖTKOOP’u Ziyaret EttiBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, beraberinde AK Parti

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN