Dolar : Alış : 4.7077 / Satış : 4.7162
Euro : Alış : 5.4848 / Satış : 5.4946
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit29°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR
26 Mayıs 2018
1436 defa görüntülendi
DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

MHP’den istifa ederek okyanus ötesinin kalemşör tetikçisi Emre Uslu’nun methiyelerine mazhar olan Meral Akşener’in kurduğu İyi Parti’ye katılan Havran İlçe Başkanı Mehmet Saraçoğlu, Edremit’te yaptığı trafik kazasında, fren takip mesafesinde takip etmeyip bir vatandaşın arabasına arkadan çarptı. Arabaya çarptıktan sonra da yolun ortasında böyle mi durulur diyerek tepki gösterdiği, tutanak tutturmadan kaza yerinden uzaklaştığı, uzaklaşırken de ben iyi parti havran ilçe başkanıyım. Para falan vermem. Tutanak tutmam diyerek arabasına binip uzaklaştığı öne sürüldü.

SARAÇOĞLU ŞAŞIRTMADI
İyi Parti Havran ilçe başkanı Saraçoğlu’nun arkadan çarparak sebep olduğu kazada gösterdiği iddia edilen tavır ve sözler bizleri şaşırtmadı. Çünkü geçmişte de o dönemki ismiyle İşçi Partisinin genel başkanı Doğu Perinçek’i davul zurna ile karşılayıp, basın açıklaması esnasında Perinçek’in masasında kasılarak oturan Saraçoğlu, İyi Parti’ye geçtikten sonra da Perinçek’in gazetecilik yaptığı dönemde Beka Vadisindeki Abdullah Öcalan ile resimlerini yayınlayarak Perinçek hakkında karalayıcı sözler sarf etmişti.

KAMUOYU ADINA SORUYORUZ
Daha iktidara bile gelmeden vatandaşın arabasına arkadan geçirip maddi hasar verip kaza tutanağı tutmadan kaza yerinden ayrılırken sorumlu siyasetçiye yakışmayacak tavırla kaza yerinden ayrılmayı kendisine ne kadar yakıştırabildi? Yarınlarda Allah korusun iktidar olduklarında milleti ezerek mi siyaset icra edecekler? Kamuoyu İyi Parti Havran ilçe başkanı Mehmet Saraçoğlu’nun kamuoyundan ve arkadan çarptığı aracın sahibinden özür dilemesini bekliyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?   24 Haziran

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN