Dolar : Alış : 4.8357 / Satış : 4.8444
Euro : Alış : 5.6599 / Satış : 5.6701
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit35°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

ŞARKÖY YOLU HUZUR DOLU

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » ŞARKÖY YOLU HUZUR DOLU
05 Nisan 2017
1759 defa görüntülendi
ŞARKÖY YOLU HUZUR DOLU

Burhaniye Merkezini Madra Dağları eteklerinde bulunan Şarköy ve 12 kırsal mahalleye bağlayan yol çalışmalarında sona gelindi.

Burhaniye’ye bağlı 12 kırsal mahalleye ulaşımı sağlayan ve ilçenin en önemli güzergâhlarından olan Şarköy Yolu Burhaniye Belediyesi tarafından başlatılan çalışma ile kısa sürede bitirilerek halkın hizmetine sunuldu. Şehir içerisinde devam eden yol çalışmalarının yanı sıra kırsal mahallelerin içinde ve kırsal mahallelere ulaşımı sağlayan yollarda hiç durmadan çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çok önemli bir arteri böylece halkın hizmetine sunmuş oldu. Yol asfaltlanırken Şarköy içerisinde bulunan bazı alanlar ve kavşak ise parke taş ile kaplandı. Yağmur suyu kanalları da yapılan yol ulaşıma hazır hale getirildi.

Konu hakkında bilgi veren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Şehir içerisinde devam eden asfalt ve parke taş çalışmalarımızın yanı sıra köylerimizde de çalışmalarımız bir koldan ilerliyor. Burhaniye Belediyesi olarak bir plan dâhilinde çalışırken, Büyükşehir Belediyemiz de şu anda Ören-Akçay Yolu ve sonrasında Melih Pabuçcuoğlu Caddesi ve Pelitköy Sahil Yolu olmak üzere birçok noktada çalışmalar yapıyorlar ve yaz sezonu içerisinde bu çalışmalara devam edilecektir” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

MELİH PABUÇCUOĞLU’NA SON TEKNOLOJİ ÇİMLENDİRME SİSTEMİ

MELİH PABUÇCUOĞLU’NA SON TEKNOLOJİ ÇİMLENDİRME SİSTEMİMelih Pabuçcuoğlu Bulvarı’nda, orta refüj peyzaj düzenleme çalışmalarına

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILARMHP’den istifa ederek okyanus ötesinin kalemşör tetikçisi Emre Uslu’nun methiyelerine

RastgeleSeçilen İçerik
KAMİL KOÇ TURİZM

22 Mart 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN