Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sadece Fetöcülerle Değil Tüm Emperyalistlerle Savaşıyoruz

Ana Sayfa » Köşe Yazarları » Sadece Fetöcülerle Değil Tüm Emperyalistlerle Savaşıyoruz
01 Ekim 2016

Karanlık 15 Temmuz gecesi hepimizin hafızalarında. Altın nesil yetiştiriyoruz dedikleri okullardan KATİL NESİL yetiştirdiklerini, ülkemizin birlik ve beraberliğini korumak için canlarını feda eden şehitlerimiz sayesinde öğrendik.

feto

Sırtlarına üniforma giymiş, liyakat esasıyla değil de, abdesti bile şaibeli bir münafıka kul olmayı seçerek bir yerlere gelmiş canileri gördük. Vatan görevini yapsın diye asker ocağına yolladığımız evlatlarımıza, omzundaki rütbeyle millete sıkın emri veren alçakları gördük. Lakin göremediğimiz gerçekler var. Savaşımız sadece FETÖ PDY ile değil. PKK ile yıllardan beridir savaşıyoruz. Adına ister IŞİD ister DAEŞ deyin, hepsiyle savaş halindeyiz. Pekala kuklaların arkasındaki kuklacıyı görebiliyormuyuz..? Osmanlı’dan beri savaştığımız emperyalizm hala başımıza bela olmaya devam etmekte.

pkk isid

Bugün ülkemize namlularını çevirmiş tüm terör örgütlerinin hepsinin arkasında sözüm ona müttefiğimiz Amerika var. 1993-94-95-96 yıllarında sürekli sınır ötesi operasyonlarında yer aldım. Amerikan helikopterlerinin PKK’lılara attıkları yardımları iyi bilirim. Bugün Suriye ve Kuzey Irak’taki PKK’nın Suriye ve Kuzey Irak uzantısı PYD’ye uçakları ile silah desteği vermeye, paralı askerleri ile terörizm ile omuz omuza ülkemize düşmanlık etmeye devam etmekte. Sınırımızın hemen karşısındaki PYD noktasına Amerikan bayrağını asanları PYD’liler mi zannettiniz..? Yanılırsınız…!

Hiçbir şekilde uyumak gibi lüksümüz yok. Sevr Anlaşması ile Osmanlı’yı paramparça edenler bu defa da Türkiye’mizi paramparça etmek için gaflet anımızı beklemekteler. Denediler başarılı olamadılar. Bu bir daha denemeyecekleri anlamı taşımaz. Emperyalizm vahşidir. Emperyalizm acımasızdır. Demokrasi getiriyoruz dediği Irak üç parçaya bölündü. Tecavüze uğramamış kadın sayısı, tecavüz mağdurlarından daha az. Milyonlarca Iraklı katledildi. Neden..? Demokrasi getiriyorum dediği Irak’ı kan gölüne çeviren emperyalistler değil mi..?

sevr-antlasma-haritasi

Bugün hiçbir vatandaşımızın tek bir fetöcüye merhamet etme lüksü olamaz. Eğer bir gaflete düşeniniz var ise içinizde, bilin ki evladının geleceğine, vatanına ihanet ediyor demektir.

Geçen ay fetö operasyonlarından adli kontrolle salınan birisinin organizasyonu ile kumpasa getiriliyordum. Bir iftiracı yanında 3 iftiracının tanıklığı ile hakkımda Sn Cumhurbaşkanımıza hakaret ettiğim yönünde ihbarda bulunmuşlar. Tanıklardan biri, ihbar ettiğim isimlerden birinin kardeşi. Diğer tanığın facebook sayfasında gerçek din adamı diye fetö elebaşısının resmi var, silmeyi unutmuş işte. Diğer tanığın her akşam fetö operasyonundan adli kontrolle salınanın can arkadaşı olduğunu ben değil, Edremit mobese kameraları şakır şakır söylemekte. Geçtiğimiz mayıs veya haziran ayında, soğuk tulumda kahvehanesinde güya 4 kişinin huzurunda küfür etmişim. Vay be..! İyide bu dört mübarek insanın telefon sinyallerinin yan yana geldiği anlarda benim telefon sinyallerim çok daha farklı yerleri gösterecek. Üstelik 2015 Aralık ayından beri ayak basmadığım kahvehaneyi telefon sinyalim hiç mi hiç göstermeyecek. Şimdi bu dört iftiracı şahsıma PARALEL KUMPAS kurmuş olmuyor mu..? Adalet cevabını verecek elbet. Adliyelerdeki fetöcüler temizlendiği için kesinlikle adaletin tesis edileceğinden eminim.

hakan1

Neydi o fetöcü savcılar ve eşleri olan hakimlerle savaşlarım. Neydi MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a kumpastan tutuklanan, fetöcülükten meslekten atılan eski kaymakam Osman tunç ile savaşlarım. Edremit’te paralel yapılanma mı var diye manşetler attığım günleri hatırladınız mı..? 2010 Aralık ayında, o dönem editörlüğünü yaptığım Son Nokta Dergisinde dönemin kaymakamına “Cumhuriyeti kuran kahramanlar pensilvanyalı değildi” diye yazdığım günleri hatırladınız mı..? Buna karşılık dergisinde “fettullah gülen hoca efendi” diyerek methiyeler düzenleri sakın unutmayın. Gazetelerinde fetö elebaşısına 2 tam sayfa methiye baskıları yapanları da asla unutmayın. O günlerde hakkımda meczup diye başlık attıranları vicdanları ile baş başa bırakıyorum.

Darbe kalkışması saatlerinde kimse sokağa çıkmasın çağrısı yapanların, darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanacağı anladıktan sonra sokaklara çıkmayın çağrısı yapanlar gözaltına alınacak diyerek nasıl saf değiştirdiklerini facebook sayfamdan yayınladım.

Darbe girşiminin üzerinden bir hafta geçtikten sonra bile fetö elebaşısına olan saygısını “hocaefendi” diye yazarak dile getirenleri deşifre ettim facebook sayfamdan. Şimdi ne mi yapıyor bu vatandaş..? “Fettullah hoca efendiye saygımız var, sevgimiz var” sözlerini kameralar önünde sarf eden Balıkesir büyükşehir belediye başkanı A.Edip Uğur’un hizmet alımlı danışmanlığını yapıyor. Tencere kapak hikayesi gibi işte. Ama sorsanız “ben fetöcü değilim” demekte, tüm teşkilatları zorunlu katılımla çağırdığı toplantılarda. Çaktırmayın ha, Balıkesir il merkezinde fetö ile mücadele ediyoruz. Reis Balıkesir’de yaşananların sadece bir kısmına vakıf oldu. Ya hepsine vakıf olursa ne olacak..? Bu mübarek danışman, Allah’tan korkmadan kalkıp Ali Aydınlıoğlu’na “ne işin var fetöcülerle” manşeti atmaz mı..? Bunu soran adama sormazlar mı..? Yahu senin ne işin var FETÖ PDY ve TUSCON bağlantıları yüzünden kapatılan ESİAD başkanı ile aynı masada ne işin var diye sormaz mı..? Üstelik darbe kalkışması sonrasında ne işin var diye öyle bir sorarlar ki, sorulacağı korkusuyla “hocaefendi” diye yazdıktan sonra parantez içinde (!) ünlem bile koymak zorunda kalırsın durduk yere.

Vesselam öyle doluyum ki bu fetö konularından, yaz yaz inanın sayfalar yetmez.

Sizlere FETÖ PDY hakkında kısa kısa bilgiler vereyim. FETÖ PDY yapılanması dünyada bir eşi benzeri olmayan, yapılanması çok farklı hücrelerle oluşmuş terör örgütüdür. Her türlü ahlaksızlık, sahtekarlık bünyelerinde bulunur. FETÖ PDY’nin bölge imamıyla işini hallettirmek için hem himmet verir, hem en ahlaksız işlere karışırlar. Sınavlarda soru çalar, devlet kademelerine sızarlar. FETÖ bünyesindeki bekar erkeklere, kataloglardan seçme cemaat içindeki ablalar sayesinde çıtır hatunlar temin ederler. Teklif edilen hatunu beğenmediğinde, yenisini verin diyorlar mı bilemem. Ama diyorlarsa da şaşırmam. Vatikan’da papa ile elele dolaşan fetoşun müritlerinden her şeyi beklerim. Ülkemiz üzerinden dönen uyuşturucu trafiğini, kendi yetiştirdikleri polislerle organize ederler. Bütün uyuşturucu baronları kankalarıdır. Diş geçiremedikleri bürokratlara her türlü iğrençlikle iftiralar atarlar. Besledikleri yayın organlarından her türlü algıyı yaratırlar. Dünyada bunca namussuzu bir araya getir deseler inanın hepsini toplayamazsınız. Ama fetö elebaşısı, yetirtirirken beyinleri namussuzluklar üzerine yıkadığı her bireyi kendisine kul yaparak, aklınızın ucundan geçmeyecek ahlaksızlara imza atar.

Bu fetöcülerin benimle çok küçük bir olayından bahsedeceğim. Fetöcü savcıya hakkımda bir suçlama metni hazırlatıyorlar. Hakkımdaki iddianameyi eşinin hakimlik yaptığı mahkemeye sevk ediyorlar. Hakkımda yakalama düzenletip eve kendilerinden olan polisleri yolluyorlar. Ama bir laf vardır, doğruların gizli orduları vardır diye. Helal süt emmiş bir vatan evladı benim diğer telefonumu aradı ve çabuk yırt evden, sana kumpas var, tutuklayacaklar seni dedi. Yataktan fırladığım gibi evden uzaklaştım ve Edremit’te sakin olan bir kahvehaneye gittim. Akşam 17:00 olmasını bekledim ki, hakkımda yapılacak yargılamada kararı fetöcü olmadığını bildiğim hakim versin istedim. Nitekim akşam 17:00’de telefonumu açtım ve gelin beni alın dedim. Doktor raporu, CMUK avukatı derken hakim karşısına çıkarılmam saat 19:00’u buldu. Nöbetçi hakim dimdik olduğundan emin olduğum 2.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Sn Hacı Erkek idi. Hakkımdaki iddianame okundu ve karar olarak tutuklama talebim reddedildi. O gün sevk ettikleri hakimin karşısına çıkmış olsaydım, emin olun tutuklanacaktım. Beni tutuklatmak için çıkarmayı planladıkları hakime ne oldu biliyormusunuz..? Eşiyle birlikte fetöcülükten meslekten atıldı. Öyle bir hakimdi ki kendisi, 40 sayfa belge 4 sayfa yazılı savunmama 10 saniye bile bakmayıp, karara geçiyorum diyerek ceza vermekten keyif alan, savunma hakkının kullanımını gasp eden biriydi. Ben o davada seni şikayet edeceğim dediğimde, bildiğin her yere şikayet et demişti. Ben de bildiğim her yere şikayet ettim. Hem kendisini hem eşini. Bedel ödemeden kahraman olunmaz. Bana öyle bedeller ödettiler ki, yargılandığım her dava başlı başına bir haber konusu olur.

Diyeceğim o ki, fetö illetine boyun eğmeyen her kim olursa, emin olun kellesini almak için her türlü şirretle karşı karşıya kalırsınız. Bu yüzden asla ama asla bu fetöcülere zerre merhamet etme lüksümüz yok. Çünkü o merhamet sizlere, evlatlarınıza, devletinize ihanet olarak geri dönecektir.

Kaydet

Kaydet

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz