Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit24°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

REFERANDUM ÇALIŞMASINI ARA VERMEDEN SÜRDÜREN AHMET AKIN ALTIEYLÜL’DEYDİ. .

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » REFERANDUM ÇALIŞMASINI ARA VERMEDEN SÜRDÜREN AHMET AKIN ALTIEYLÜL’DEYDİ. .
13 Mart 2017
1839 defa görüntülendi
REFERANDUM ÇALIŞMASINI ARA VERMEDEN SÜRDÜREN AHMET AKIN ALTIEYLÜL’DEYDİ. .

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın referandum çalışmasını ara vermeden sürdürüyor. Pazar gününü Altıeylül’e ayıran Akın, burada hemşerileri ile bir araya gelerek referandumda niçin “hayır” denilmesi gerektiğini anlattı.

Akarsu mahallesinde kahve ziyareti yaparak orada bulunanlarla sohbet eden Akın “ Demokrasimiz ve Cumhuriyetimiz bizim için çok önemli. Tek adama devredilmek istenen sizin, bizim, hepimizin egemenlik hakkıdır. Ülkemiz getirmek istedikleri yeni düzenle bir felakete sürüklenmek isteniyor. Nasıl Kurtuluş Savaşında bu millet kendi kaderine sahip çıktıysa, şimdi de sahip çıkacak ve egemenlik hakkını koruyacaktır” dedi.

GENÇLERİMİZİN ÖZGÜR RUHU GETİRİLMEK İSTENEN BASKI REJİMİNİ REDDECEKTİR.

Gençlerin yoğunlukla bulunduğu cafeleri de tek tek ziyaret eden Ahmet Akın gençlerle sohbet etti. Akın “ bu referandum en çok gençlerimizi ilgilendiriyor. Gençlerimiz nasıl bir rejimde yaşayacaklarına karar verecekler. Otoriter tek adam rejimi mi yoksa Demokratik Çağdaş Cumhuriyet mi? ona karar verecekler. Gençlerimizin özgür ruhu baskıyı, her şeyin yukarıdan belirlendiği, her şeyine karışıldığı, müdahale edildiği bir rejimi reddedecektir, buna inanıyorum” dedi.

Daha sonra partisinin ilçe örgütü ile birlikte Atatürkçü Düşünce Derneği Tiyatro Topluluğunun “al birini vur ötekine” isimli tiyatro oyunun son provasını izleyerek, prova sonrası oyuncularla sohbet etti.

 

SEÇİMLERİN, REFERANDUMLARIN EŞİT KOŞULLARDA VE DEMOKRATİK ORTAMDA YAPILMASI ESASTIR.

Akşam saatlerinde ise Karaman Mahallesine geçen Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın mahalle halkıyla bir araya gelip referandumu konuştu. Akın burada yaptığı açıklamada “ olağanüstü hal ortamında bir referandum çalışması yapıyoruz.  Hükümet her türlü devlet olanaklarını kullanarak, serbestçe çalışma yaparken , hayır diyeceklerin çalışmalarına türlü engeller çıkarılıyor. Seçimlerin, referandumların eşit koşullarda ve demokratik ortamda yapılması esastır. Ama biz bunu bahane etmiyoruz. Bütün engellemelere rağmen çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımızın ayağına gidiyoruz, kapı kapı dolaşıyoruz. Sağ olsunlar gittiğimiz her yerde halkımız bize kucak açıyor. Görüşlerimizi onlar da paylaşıyor. Halkımız ne olup bittiğinin farkında, referandumda “hayır” diyecek” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin Yanında

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin YanındaHazine ve Maliye Bakanlığının “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…Balıkesir Gençlik Merkezimiz bünyesinde gençlerimizin boş vakitlerini farklı

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIR

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIRCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, muhtarların devlet yönetiminin “kılcal

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN