Dolar : Alış : 5.9944 / Satış : 6.0052
Euro : Alış : 6.8267 / Satış : 6.8390
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit34°CAz Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

PROTOKOL VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTU

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » PROTOKOL VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTU
03 Ağustos 2018
1287 defa görüntülendi
PROTOKOL VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTU

Burhaniye’de görev yapan ve son Adli Yargı Kararnamesiyle farklı illere atanan Burhaniye Cumhuriyet Başsavcısı ile Hakim ve Savcılarına veda yemeği düzenlendi.

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Daire Başkanlığı’nın 25 Temmuz 2018 tarihli Adli Yargı 2018 yılı Ana Kararnamesi’yle görev yerleri değişen Burhaniye Cumhuriyet Başsavcısı ile Hakim ve Savcılarına yeni görevlerinde başarılar diledi.

Gerçekleşen yemeğe; Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Meclis Eski Başkanı Cemil Çiçek ve Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın yanı sıra Yargıtay Daire Başkan ve üyeleri, Balıkesir Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek ve Balıkesir Üniversitesi Rektörü Kerim Özdemir de katıldı. Protokol üyelerinin tam kadro yer aldığı gecede; Körfez ilçeleri Cumhuriyet Başsavcıları, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, Burhaniye Adliye Personeli ve STK temsilcileri de hazır bulundu. Yemekte, Burhaniye Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Öztürk tarafından günün anısına Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit’e de bir tablo takdim edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BURHANİYE SANATA DOYDU

BURHANİYE SANATA DOYDUBurhaniye, 29’uncu kez sanata, kültüre ve eğlenceye ev sahipliği yaptı. Burhaniye

BURHANİYE’DE EĞLENCE TAM GAZ DEVAM EDİYOR: GENÇLER KOLPA’YLA COŞTU

BURHANİYE’DE EĞLENCE TAM GAZ DEVAM EDİYOR: GENÇLER KOLPA’YLA COŞTU Son dönemde özellikle gençlerin büyük bir beğeni ve ilgiyle takip ettiği

“ERDAL TOSUN, BURHANİYE İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİR SANATÇIYDI”

“ERDAL TOSUN, BURHANİYE İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BİR SANATÇIYDI”Burhaniye Belediyesi tarafından, ünlü sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Erdal Tosun

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN