Dolar : Alış : 6.3635 / Satış : 6.3750
Euro : Alış : 7.4387 / Satış : 7.4521
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit30°CAz Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

HAVRAN PAZARCI ESNAFINI RAHATLATAN PROJE HAYATA GEÇTİ

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Havran » HAVRAN PAZARCI ESNAFINI RAHATLATAN PROJE HAYATA GEÇTİ
18 Ağustos 2018
1559 defa görüntülendi
HAVRAN PAZARCI ESNAFINI RAHATLATAN PROJE HAYATA GEÇTİ

Havran Belediyesi  ile Havran Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası tarafından ortaklaşa yapılan kapalı pazar yerine soğutma sistemi halk pazarının kurulduğu  cuma günü faaliyete geçti.

Belediye Başkanı Emin Ersoy,Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Sunullah Peker,Yusuf Özkan ve Havran Sebzeciler Meyveciler Esnaf Odası Başkanı  Murat Hançer ilk soğutma sisteminin denemesini birlikte yaptılar.
Heyet soğutma sistemi ile ilgili Alış veriş yapan vatandaşlar ve Esnaf ile sohbet ederek görüşlerini dinledi.

AVRUPA ÜLKESİNDE OLMAYAN SİSTEM HAVRAN’DA VAR
Yurt dışından gelen bir vatandaş soğutma sistemini görünce çok şaşırdığını ifade ederek Avrupa’nın gelişmiş hiç bir Ülkesinde biz böyle bir şey görmedik.Ülkemizde küçük bir Anadolu kasabasında bu sistemi görünce şok olduk.Belediye Başkanı ve Oda Başkanını tebrik ediyoruz diyerek görüşlerini dile getirdi.

ESNAF MEMNUN
Pazarcı Esnafı İlçemizin çalışkan Belediye Başkanı ve Odamızın Çalışkan Başkanı birlikte proje hazırlayarak bizlerin rahat etmesi için Pazar yerimize soğutma sistemi kurdular.Pazarcı esnafı olarak her iki Başkanımıza Teşekkür ederiz diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

HANÇER,BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ
Havran Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı  Murat Hançer,Kapalı pazar yerimizde esnafımız ve alış veriş yapan halkımız yazın sıcaklardan olumsuz bir şekilde etkileniyordu.Çözüm bulmak için çeşitli arayışlara girdik.Proje hazırladık Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte Belediye Başkanımızı ziyaret ederek projemizi sunduk Başkanımız sağolsun bizlere her türlü olanağı sağladı.Odamız ve Esnafımız adına Başkanımıza teşekkür ederiz dedi.

 

ERSOY ESNAFIMIZA HAYIRLI OLSUN

Belediye Başkanı Emin Ersoy her hafta cuma günü kurulan halk pazarımız doğal ürünleri ile yerli yabancı misafirlerin adeta akına uğruyor.Oda Başkanımız Projeyi getirdiğinde inceledim ve hemen çalışmaların başlamasını söyledim.Bir hafta içinde Kapalı Pazar yerimize 46 adet soğutma sistemi kuruldu faaliyete geçti.Esnafımız ve alış veriş yapan halkımız memnun araştırdık emsali olmayan bir işe imza attık Türkiye’de bir ilki başardık Hayırlı Uğurlu olsun dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

İLKÖĞRETİM HAFTASI ALİÇETİNKAYA İLKOKULU’NDA KUTLANDI

İLKÖĞRETİM HAFTASI ALİÇETİNKAYA İLKOKULU’NDA KUTLANDIİlköğretim Haftası kutlama programı, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf

BAŞPEHLİVAN FATİH ATLI OLDU

BAŞPEHLİVAN FATİH ATLI OLDUHavran Belediyesi tarafından düzenlenen yağlı güreşler, Seyit Onbaşı Mesire

SÜTÜN VE BALIN BEREKETİ, FOTOĞRAFIN RENKLERİ HAVRAN’DA!  HAVRAN FESTİVALİ 2018

SÜTÜN VE BALIN BEREKETİ, FOTOĞRAFIN RENKLERİ HAVRAN’DA! HAVRAN FESTİVALİ 20181.HAVRAN ULUSLARARASI FOTOĞRAF FESTİVALİ HAVRAN SÜT VE BAL FESTİVALİ İTALYA,

RastgeleSeçilen İçerik
Ezberbozan Sayı 60

24 Mayıs 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN