Dolar : Alış : 5.3429 / Satış : 5.3526
Euro : Alış : 6.0908 / Satış : 6.1018
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit14°CSağanak Yağışlı

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edip Uğur Bundan Sonra Ak Parti’nin Balıkesir Dedesi Olur

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edip Uğur Bundan Sonra Ak Parti’nin Balıkesir Dedesi Olur
02 Temmuz 2017
Edip Uğur Bundan Sonra Ak Parti’nin Balıkesir Dedesi Olur

Her siyasetçi toplumda karşılığının kalmadığı yüksek sesle dile getirilmeye başladığı anda siyaset arenasından çekilmesini bilmeli.

Sözüm elbette ki FETÖ PDY elebaşısına 17/25 Aralık sonrasında 06 Ocak tarihinde duyduğu sevgi ve saygıyı dile getiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’a.

 

Edip bey o ülke gündemine düşen videodan sonra ne yaparsa yapsın, isterse günde 10 bin defa fetö elebaşısına küfretse de, toplumda karşılığı kalmamıştır. Bugün Edip Uğur’a kimler hürmet gösterip pofpofluyor görelim mi..? Maaşa bağladığı danışmanları. Öyle pofpofluyorlar ki, Edip bey kendisini dev aynasında görüp kükremeye kalkan kediden fazla aslansı ruha sahip oluveriyor. Ama şu acı gerçekle de yüzleşmeye cesaret edemiyor. Oğlunun televizyon kanalından başka hiç bir tv kanalı Uğur’u programa bile almıyor. Oğlunun kanalında da büyükşehir belediyesinden maaşlarını ödediği danışmanlarına çanak sorular ve çanak konularla kendince programlara çıkıyor. Sokaktaki insanları aptal zanneden fazla akıllıların fikirleriyle ancak bu kadar ürün ortaya çıkıyor. Ama emin olun ki sokaktaki insanlar aptal değil. Herkesin elinde bir cep telefonu ve herkes sosyal medyada ne dönüyor anında öğreniyor. Fazla akıllı danışmanların tiyatrolarına kimse itibar etmiyor.

 

Sözün özü şudur ki, Edip bey siyaset arenasında kendisini zor durumlarda bırakacak manevralardan artık uzak kalmayı bilmelidir. Hele hele millete hizmet için tahsis edilmiş paraları, akılları kendilerine ne kadar yettiği tartışılacak isimleri danışman yapıp maaşlarını ödediklerinin aklına ihtiyacı yoktur. Edip bey 15 Temmuza kadar ki süreçte Balıkesir’in abisi olarak yeterince ağalığını yaşamıştır. Bundan sonra olsa olsa Balıkesir’in dedesi konumunda kalarak hürmet beklemelidir. Balıkesir’in yeni abisini Reis belirlemiştir. Buna rağmen kendisine biat etmiş medya ile buna karşı cepheler açarak sadece kendisine zarar verecektir.

 

Ekspres Gazetesi Havran İlçe Başkanı Erdal Önder hakkında fetöcü diyerek manşet attı. Neden attığını dergi içeriğinde açıkladım. Erdal Önder’in TUSCON fuarında resmi var diye fetöcü ilan eden medyaya ve ağaları o vakit TUSCON başkanı ile yanyana resim veren Edip bey için hangi söylemi gerçekleştirmeli..? Allah var herkes söylemine ve de eylemine çok dikkat etsin. Körfezde nice isim deşifre edip Ankara’ya bildirdim. Hiç biri için hangi yazımda şu fetöcüdür diyebildim. Hukuk var arkadaş. Önce hukuka uyacaksın. Hakkında mahkeme kararı olmadan hangi panikle Erdal Önder’i fetöcü ilan ettin..? Madem ki fetö mücadelesinde dürüst ve namuslusunuz..! O vakit fetö ile bağlantısı tespit edildiği için kapatılan ve mecliste onanan AH-DER için neden kalem oynatamadınız..? Üstelik AH-DER üyesi olduğuna dair imzalı dilekçeyi de servis etmemize rağmen, sütunlarınızda Emin Ersoy için neden tek satır yazamadınız..? Mürekkebiniz mi kurutuldu yoksa..? Kalemlerinize pranga mı astılar..? Eğri tuttuğun kantar gün gelir seni tartar sözünü kimse unutmasın. Bugün o manşetleri atanların belki de yarınlarda haklarında açılacak soruşturmalarda çok farklı konularla gündeme gelmeleri de söz konusu olabilir. Örnek mi..? O manşetleri atan gazetede kalem sallayan Edip beyin danışmanının geçmişte fetö elebaşısına 2 tam sayfa methiye düzmesini vatanını seven bir Cumhuriyet Savcımız irdelemeye kalkarsa ne olur..? Benimkisi bir örneklemeydi. Ama yarınların kime ne getireceğini kimse bilemez değil mi..?

Hits: 0

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

SUSURLUK’TA ORTAK AKIL İLE ÇÖZÜM

SUSURLUK’TA ORTAK AKIL İLE ÇÖZÜMBALIKESİR SUSURLUK’TA ORTAK AKIL İLE ÇÖZÜM OLUCAK. Balıkesir İlçe ziyaretlerine

Çevre bilinçlendirme eğitimleri devam ediyor

Çevre bilinçlendirme eğitimleri devam ediyorBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı

Yücel Yılmaz’dan Havran’da hasta ziyareti

Yücel Yılmaz’dan Havran’da hasta ziyaretiBalıkesir Havran ilçesinde Ak Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Translate »
Translate »