Dolar : Alış : 4.8000 / Satış : 4.8086
Euro : Alış : 5.5924 / Satış : 5.6025
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit36°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

ÖREN-AKÇAY YOLU SICAK ASFALT YOL YAPIM ÇALIŞMASI BAŞLADI

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » ÖREN-AKÇAY YOLU SICAK ASFALT YOL YAPIM ÇALIŞMASI BAŞLADI
24 Şubat 2017
11.926 defa görüntülendi
ÖREN-AKÇAY YOLU SICAK ASFALT YOL YAPIM ÇALIŞMASI BAŞLADI

Burhaniye’de Ören-Akçay yolu sıcak asfalt kaplama işleri başladı. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal çalışmaları yerinde takip ederek yol yapımı hakkında Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden bilgiler aldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Burhaniye’de başlatılan Ören-Akçay yol çalışması Burhaniyelileri sevindirdi. Özellikle yaz aylarında yoğun bir trafik olan yolda, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan yol yapım çalışmalarını Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal da yerinde inceledi. Ören Ayaklı kavşağından, Dalyan Bölgesine kadar toplamda 8,5 kilometre yolun, ilk olarak, Ören Enver Güreli Bulvarı ile Meço Sitesi arasında kalan yaklaşık 3 kilometrelik yolda çalışmalar başladı. Etap etap ilerleyecek olan yolda eski asfaltın söküm işi devam ediyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre çalışmalar kapsamında Enver Güreli Bulvarı trafik ışıklarından, Meço Sitesi-Toki bağlantı yoluna kadar trafiğin geçici olarak kapalı olduğu bildirildi.

 

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Yol çalışmalarını bizzat yerinde inceleyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal yol yapımı için Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a teşekkürlerini sunarken “Ören-Akçay yolumuz geçtiğimiz sene yapılmış olacaktı ancak bir takım bürokratik işlemlerden dolayı sarktı. Fen İşleri Daire Başkanlığımız yol yapım çalışmalarına başladılar en kısa süre içerisinde sıcak asfalt olarak yenilenmiş yolumuz halkımıza hizmet etmeye devam edecek. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BAŞKAN UYSAL MÜJDEYİ VERDİ: ‘DÜDÜKLÜ SUYU AĞUSTOS’TA GELİYOR’

BAŞKAN UYSAL MÜJDEYİ VERDİ: ‘DÜDÜKLÜ SUYU AĞUSTOS’TA GELİYOR’Düdüklü doğal kaynak suyu ishale hattını yenileyen, eski sistem boruları yeni

VALİ YAZICI BURHANİYE’DE

VALİ YAZICI BURHANİYE’DEİlçe ziyaretleri kapsamında Burhaniye’ye gelen Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı,

BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR”

BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR”  BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR” 15

RastgeleSeçilen İçerik
Eleman Aranıyor

20 Nisan 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN