Dolar : Alış : 4.7908 / Satış : 4.7994
Euro : Alış : 5.5680 / Satış : 5.5780
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit34°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Kapı Önünde Neden Silah Atarlar..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » Kapı Önünde Neden Silah Atarlar..?
21 Haziran 2017
1898 defa görüntülendi
Kapı Önünde Neden Silah Atarlar..?

CHP Burhaniye İlçe Başkanı Tarık Erdil’in geçtiğimiz hafta içinde kapısının önünde silah atılması kamuoyunda ses getirmişti.

Erdil bilindiği üzere aktif siyasetin içinde yer alan isimdir. CHP’nin hem Burhaniye İlçe Başkanı hem de Burhaniye Belediyesi Meclis Üyesidir. Erdil sık sık kamuoyu gündemine gelen çıkışlara sahip olduğu gibi yaptığı çıkışlarla da sık sık eleştiri oklarının hedefi olan isimdir.

 

ERDİL’İN EVİNİN ÖNÜNDE NEDEN SİLAH ATILDI..?
Erdil zaman zaman yaptığı çıkışlarla dikkat çekmekle kalmayıp bazı rant odaklarının da nasıra fena basan biridir. Muhtemelen nasırına bastığı rant odaklarından birinin maşası aldığı emirle bu eylemi gerçekleştirmiştir. Körfez halkı bu tü eylemleri KOLPALIK olarak değerlendirir.

 

BU BİZCE İLK UYARIYDI..!
Geçmişte de bu tür eylemlerin hedefi olmamızın vermiş olduğu tecrübeyle, Erdil’in başına gelen bu üzücü olayın ilk uyarı olduğunu düşünüyoruz. İlkinde evin önünde atılan mermi, çok yakında arabası park halindeyken kurşunlanmayla devam ettirilecektir. Çünkü körfezdeki kolpaların ezberleri bu formattadır.

 

ERDİL TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMALI..!
Erdil’in yaşamış olduğu üzücü hadiseden dolayı kendisine geçmiş olsun dileklerimizi sunarken, her an yeni bir hamle ile karşı karşıya kalmasının kaçınılmaz olacağından endişemiz bulunmaktadır. Bu nedendir ki, Erdil’in tedbiri elden bırakmaması, aracını güvenlik kamerası olan yerlerde park etmesini, ailesinin de tedbirli olmasını kendilerini hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR”

BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR”  BAŞKAN UYSAL: “15 TEMMUZ YENİ TÜRKİYE’NİN DOĞUŞ DESTANIDIR” 15

BAŞKAN UYSAL 100 YILLIK HUSUMETİ ÇÖZDÜ

BAŞKAN UYSAL 100 YILLIK HUSUMETİ ÇÖZDÜ100 yılı aşkın süredir Bergama Çamavlu ve Burhaniye Korucaoluk köyleri arasında

BURHANİYE’YE 1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR

BURHANİYE’YE 1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR1.5 KİLOMETRELİK BİSİKLET YOLU GELİYOR Burhaniye Belediyesi, Obus Caddesi’nde

RastgeleSeçilen İçerik
FETÖ PDY VE AH-DER

11 Ağustos 2017

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN