Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Necdet Başkan Seni Burhaniye Halkı Seçti Edip Uğur Değil

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Necdet Başkan Seni Burhaniye Halkı Seçti Edip Uğur Değil
12 Ekim 2016
11.752 defa görüntülendi
Necdet Başkan Seni Burhaniye Halkı Seçti Edip Uğur Değil

Burhaniye’de belediyeye fatura kesmenin formüllerini anlatırken ses kayıtlarına düşen ve çakma fuat avni hesabından yayınlanan ses kayıtlarında yaşananların ortaya çıktığı olayları kamuoyu yakından takip etmişti.

Aynı kişinin şimdi de Edip Uğur’un Necdet Uysal’a Özer Koyuncu’yu başkan yardımcısı yap şeklinde emir verdiğini öğreniyoruz.

ozer

Özer Koyuncu kimdir..? Burhaniye Belediyesi’nin Ak Partili meclis üyesidir. Vaktiyle yakasında taşıdığı rozetin ait olduğu partinin genel başkanı ve T.C. Devleti’nin Başbakanı R.Tayyip Erdoğan için tweter’de atılan “Üç Kelime ile Nefret Recep Tayyip Erdoğan” şeklindeki twiti atan kişi hakkında gerekli suç duyurusunu yapacağı sözünü verip, sözünde duramayan kişidir. Bu twiti atan kişi kimdir..? Edip Uğur’un talimat verdiğini duyuran kişinin kızıdır. Emri verdiği söylenen kimdir..? A.Edip Uğur’dur. Yani fetö elebaşısına 17/25 süreci sonrasında 6 Ocak 2014 günü kameralar önünde duyduğu sevgiyi ve saygıyı ifade eden kişidir. Emri veren kişi, dönemin başbakanı Erdoğan’ı devirme planlarını yapana sevgi ve saygı duyan kişi olması, verildiği iddia edilen emirle başkan yardımcısı yapılması istenen kişi, Erdoğan’a yönelik kin ve nefret söylemli hakaret için adliyeye gidemeyen kişi olması, bu emri yayınlayanın o meşhur twiti atanın babası olması sizce de manidar değil mi..?

Özer Koyuncu’yu başkan yardımcısı yapması yönünde emir aldığı iddia edilen Burhaniye belediye başkanı Necdet Uysal şunu unutmamalıdır ki, kendisini seçenler Burhaniye Halkıdır. Edip Uğur değildir. Uysal’ın emir alan siyasi mi yoksa halkının temsilcisi mi olduğunu önümüzdeki günler gösterecek.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

nahit ceylan
12 Ekim 2016 - 20:33

BENCE ÖZER KOYUNCUYU BAŞKAN YARDIMCISI FALAN YAPMAMALILAR BAŞKAN YARDIMCISI YAPACAKLARI KİŞİ EĞİTİMLİ VE KÜLTÜRLÜBİRİSİ OLMASILAĞZIM ÖZER LİSE MEZUNU BİRİSİ ŞİMDİ HERKEZ LİSE MEZUNU BİRDE ÖZER KOYUNCU MEMLEKET İÇİN ÇALIŞAN BİRİSİ DEĞİL SÜLALESİNİ BÜYÜKŞEHİRE İŞE KOYDU KENDİLERİNDEN BAŞKA KİMSEYE FAYDALI DEĞİLDİR BENDE AKP LİYİM AMA HERŞEYİM DEVLET İÇİN MİLLET İÇİN MEMLEKETİM İÇİNDİR ONLAR ÇIKARI OLMADAN BİR İŞ YAPMAZLAR BU YAZDIKLARIMI DOĞAN DOĞAN DENİLEN GAZETECİ ARKADAŞ Bİ ARAŞTIRSIN NEJDET UYSALLA UĞRAŞACANA BİRAZDA ÖZER KOYUNCUNUN YAPTIKLARINA BAKSIN MEMLEKETTE ONLARDAN BAŞKA BİRSÜRÜ İŞSİZ VAR

BENZER İÇERİKLER

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DAN

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DANBurhaniye Kaymakamlığı ve Burhaniye Belediye Başkanlığının katkılarıyla

BAŞKAN UYSAL YENİ HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

BAŞKAN UYSAL YENİ HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİBurhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye’ye yeni yapılan hastaneyi

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin Yanında

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin YanındaHazine ve Maliye Bakanlığının “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN