Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ne İstedi De Vermedin Çık Açıkla Başkan..!

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » Ne İstedi De Vermedin Çık Açıkla Başkan..!
26 Eylül 2016
12.011 defa görüntülendi
Ne İstedi De Vermedin Çık Açıkla Başkan..!

NEREDE HATA YAPTIN KAMİL SAKA..?

 

FETOŞTAN EMİR ALAN BAŞKAN OLARAK KAPAK YAPILDIN..!

 

BU DERGİYE KİMLER REKLAM VERİYOR BİLİYORMUSUN..?

haber1

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yerel bir dergide FETÖ elebaşısından emir alan başkan olarak kapak yapıldı.

 

Biz bunun altında ne yattığını biliyoruz. Başkan Saka’nın da neden bu yayının gerçekleştiğini kamuoyuna çıkıp açıklamasını bekliyoruz.

 

Ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya şu bilgileri hatırlatmakta fayda görüyoruz;

 

  1. Bu dergiyi reklam adı altında finanse edenler arasında kendi meclis üyelerinden Mehmet Ertaş’ın olması manidar değil mi..?

 

  1. Bu dergiye ve dergi sahibine reklam, kutlama veya çeşitli çalışmalar adı altında destek verenler arasında FETÖ PDY operasyonları ile operasyonlar yaşayıp tutuklanan ESİAD üyelerinden Osman Demir’in, Doğan Bülbül’ün kardeşi Osman Bülbül’ün, adli kontrolle salınan Murat Ulaşlı’nın, Ahmet Herdan’ın, Ali Kemal Çelik’in, size dost görünen Hattuşa Termal Otel’in, partiniz milletvekili Ahmet Akın’ın, partiliniz Hasan Özpolat’ın, S.Hasan Arslan’ın, Mehmet Semerci’nin, Yurt Yıldırım’ın, Cahit İnceoğlu’nun, Ahmet Çetin’in, bağlı şirketiniz Ed-Bel’in bayram kutlaması, hatta sizin isminizle yayınlanan bayram kutlamasının yayınlanması kamuoyunda manidar değerlendirmelere neden olmakta.

 

  1. Belediye basın biriminiz sizi fetö elebaşısından emir alan başkan olarak kapak yapan yayın organını mükafatlandırmak için mi bayram kutlaması verdi..?

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın etrafındakilerin bu yayınları yapana ısrarla reklam vermeye devam etmesi, belediye bünyesindekilerin bile Kamil Saka adına kutlama mesajı yayınlattıkları değerlendirildiğinde, Kamil Saka’nın içeriden mi vurulduğu sorusu gündeme geldi.

 

Akçay meydandaki yeşil alanda 20-25 metrekarelik yeri kamulaştırmayıp, yıllarca Akçay Belediyesinin bir bankamatik kira gelirinden hatırı sayılır gelir vermesi, bu anlaşmanın Edremit Belediyesince de devam ettirilmesi hala hafızalardadır.

 

Kitapçık adı altında kültür müdürlüğünün karıştığı, dağıtımının aylar öncesinde gerçekleşmesine rağmen sonrasında açılan soruşturmada olayın bedelsiz bağış adıyla tanımlanarak üstünün örtülmesiyle gelinen noktanın son durağı bu kapak oluverdi.

 

Çalıştığı tv kanalının faturalarını tahsil edemediği için aylardır BACAK EFE denilerek uğramadığı hakaret kalmayan Kamil Saka’nın GAZETECİ ile GAZTECİ arasındaki farkı herkes görecek sözü bugünler içindi. Kamil Saka belediyeyi arpalık zanneden GAZTECİLER’den koruyacağını söylediği günden beridir uğramadığı saldırı, iftira ve hakaret yayınları kalmayan Kamil Saka, en sonunda bu ülkenin başına bela olan fetö terör örgütünün elebaşısından emir alan başkan olarak da kapak yapıldı. Kapağı yapanın fetö operasyonlarıyla tutuklananlar ve adli kontrolle salınanlarla olan özel dostluğu kamuoyunun yakından takip ettiği konu. FETÖ elebaşısına darbe sonrasında HOCAEFENDİ diyerek övgü yapan GAZTECİ’nin görüşme talebini makamında kabul etmesi, birinin iyi birinin kötü polisi oynayarak yaşanılan süreç, Kamil Saka’yı düşmanı olduğu FETÖ’den emir alan başkan algısına dönüştü.

 

Kamil Saka bunun hesabını hukuk önünde soracak mı bilemem. Ama son günlerde Cem Zeytinciğin Altınoluk’taki inşaatıyla ilgili ortalıkta dolaşan spekülatif 6 trilyonluk dedikodu, Novada AVM ile ilgili dolaşan spekülatif 2 trilyonluk şaibe, Venüs Otelin su basman vizesiyle başlayıp, ruhsat verilmesiyle devam eden sürecin en sonunda otel mühürlemesiyle nihayetlenmesinin ardından Kamil Saka’nın önümüzdeki günlerde GAZTECİLER’e karşı alacağı tavır ve vermesi gereken hukuk mücadelesi, Kamil Saka’nın siyasi kariyerini belirleyecek etkenler olacak. Kamil Saka ya bu saldırılara adalet önünde karşılığını verecek ve çıkıp kamuoyuna her şeyi tüm şeffaflığıyla anlatacak ya da bu tarz yayınlara karşı sus payı verilip her şey görmezden gelinecek.

 

Tarih tekerrürden ibarettir. Şadan Aytaç döneminde belediyeden önemli evrakların fotokopilerinin nasıl çıkartıldığını, çıkartıldıktan sonra kimlere nasıl servis edildiğini unutmadık. O günlerde de perde arkasında olan isimlerin aynı senaryoyu yeniden canlandırmaya geçirdiğini görmemek aymazlıktan başka bir şeyle izah edilemez.

 

Önümüzdeki günler Edremit siyasetinin fazlaca ısınacağını göstermekte. Hep birlikte izlemeye devam edeceğiz. Kamil Saka çıkıp belediyeden kimlerin rant istediğini ya kamuoyuna açıklayacak ya da kendi kalesine susarak hayatının gollerini atacak. Bekleyip göreceğiz.

Kaydet

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACI

YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACIAK Parti Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Dr. İdris Irmak, Edremit Huzurevi’ni

BAŞKAN ALİ RIZA ÖZTÜRK GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ALİ RIZA ÖZTÜRK GÜVEN TAZELEDİ Körfez Edremit Servisciler Kooperatifi (KESKOOP) geçtiğimiz gün 1. Olağan

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

EDREMİT BELEDİYESİ İLE İTALYANLAR ARASINDA PROTOKOL İMZALANDIEdremit Belediyesi tarafından kutlanan Avrupa Yerel Demokrasi Haftası etkinlikleri

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN