Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nazif Baran’ı Aklamaya Çalışanlar Yakacak..!

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » Nazif Baran’ı Aklamaya Çalışanlar Yakacak..!
25 Kasım 2016
11.591 defa görüntülendi
Nazif Baran’ı Aklamaya Çalışanlar Yakacak..!

Burhaniye Belediyesi’nin 2009-2014 yılları arasındaki neredeyse tüm doğrudan temin işlerini almasıyla kamuoyunun dikkatini çeken işadamı Nazif Baran’ın, almış olduğu işlerde hukuksuzluklar olduğuna dair suçlamalar sonrasında, Burhaniye 1.Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açılmıştı.

haber

Baran hakkındaki suçlamaların “KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ ZARARINA DOLANDIRICILIK, EDİMİN İFASINA FESAT KARIŞTIRMAK” gibi ciddi suçlarla gerçekleştirilmesi sonrasında, Nazif Baran hakkında dava açıldığını kamuoyuna aktarmıştık.

02

Nazif Baran’ı aklamaya çalışan bazı yayın organlarının yapmış olduğu yayınlar yüzünden Baran’ın başının daha da yanmasının söz konusu olduğuna dair iddialar yüksek sesle dile getirilir oldu.

01

Baran’ın oteline ait restaurant hakkında yıkım kararının her an gerçekleşebileceği de öne sürülen iddialar arasında yer alırken, Nazif Baran’a kendisini koruyor gibi görün yayınların, başını yakmaktan başka hiçbir şeye yaramayacağı hatırlatıldı.

Nazif Baran hakkında açılan davayla ilgili yaptığımız haberi itibarsızlaştırmak ve Baran’ı korumak maksadıyla yapıldığı düşünülen yayınlarda, dava açılmadığı yazılmıştı. Bu yayınları yapan ve o yayını okuyanları 24 Ocak 2017 günü Burhaniye Adliyesi’nde görmek isteriz. 1.Ağır Ceza Mahkemesi’nde o gün görülecek davalar listesini de yayınlama sözü veriyoruz.

Nazif Baran’ı korumak maksadı güttüğü belli olan haberlerde, soruşturma sırasında haklarında dava açılması uygun görülmeyen denilerek bahsi geçen kişilerin, devlet memuru sıfatıyla Burhaniye Belediyesi’nde çalışanlar olduğu gerçeğini bir kez daha kamuoyunu bilgilendirme noktasında anımsatırken, yargılama sürecine tesir etki etmemek adına, yarınlarda davanın hangi aşamalara gelebileceği, dönemin belediye başkanı Fikret Akova ve doğrudan temin dosyalarında isimleri geçen görevlilerin de dava kapsamına alınıp alınmayacağını zaman gösterecek.

03

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DAN

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DANBurhaniye Kaymakamlığı ve Burhaniye Belediye Başkanlığının katkılarıyla

BAŞKAN UYSAL YENİ HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

BAŞKAN UYSAL YENİ HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİBurhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye’ye yeni yapılan hastaneyi

BURHANİYE BELEDİYESİ ZEYTİN HASADINA BAŞLADI

BURHANİYE BELEDİYESİ ZEYTİN HASADINA BAŞLADIKörfezin en büyük zeytin üreticilerinden biri olan Burhaniye Belediyesi, yeni

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN