Dolar : Alış : 4.8357 / Satış : 4.8444
Euro : Alış : 5.6599 / Satış : 5.6701
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit35°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Nazif Baran’a Ağır Cezada Dava Açıldı

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » Nazif Baran’a Ağır Cezada Dava Açıldı
16 Kasım 2016
11.964 defa görüntülendi
Nazif Baran’a Ağır Cezada Dava Açıldı

Burhaniye Belediyesinin İhalelerini Sürekli Alan İşadamı Nazif Baran’a Ağır Cezada Dava Açıldı

 

Burhaniye Belediyesinin 2009-2014 yılları arasında ihaleleri sürekli almasıyla dikkat çeken ve aldığı ihaleler hakkında inceleme başlatılan işadamı Nazif Baran’a Burhaniye 1. Ağır Ceza Mahkemesinde son derece ciddi iddialarla dava açıldı.

 

nazifBurhaniye 1. Ağır Ceza Mahkemesinde 2016/249 Esas numarasıyla açılan davada “KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA KARŞI DOLANDIRICILIK” ve “EDİMİN İFASINA FESAT KARIŞTIRMAK” suçlarından Nazif Baran ve Miray Çavdar yargılanacak.

 

GAZETECİLİK YANDAŞLIK DEĞİLDİR..!
Nazif Baran’ı koruma maksadıyla yayınlar yapan Ses Yayın Grubu sahibi Doğan Doğan’ın attığı manşetlerin bugün gelinen noktayla doğru çıkmadığının ortaya çıkmış olmasının takdirini kamuoyuna bırakıyoruz. “Kişinin suçu ispat edilene kadar masumdur” karinesi doğrultusunda, Nazif Baran ve Miray Çavdar hakkındaki yargılamaya dair yorum yapmıyor, yargılama sürecinin takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilmesini istiyoruz.

 

Gazeteci Doğan Doğan’a da gazetecilik mesleğinin BİRİLERİNE DESTEK OLMAK İÇİN GAZETE KURMAKLA, BİRİLERİNE DESTEK OLMAK İÇİN YANDAŞ OLMAKLA icra edilemeyeceğini bir kez daha hatırlatıyor, haber yaparken hukuk kavramlarının ne gibi yüklemlerde bulunduğunu, iddiaların asılsız mı yoksa gerçek mi olduğunu iyi araştırmasını tavsiye ediyoruz.

yandas-yayin

evrak

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

MELİH PABUÇCUOĞLU’NA SON TEKNOLOJİ ÇİMLENDİRME SİSTEMİ

MELİH PABUÇCUOĞLU’NA SON TEKNOLOJİ ÇİMLENDİRME SİSTEMİMelih Pabuçcuoğlu Bulvarı’nda, orta refüj peyzaj düzenleme çalışmalarına

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILARMHP’den istifa ederek okyanus ötesinin kalemşör tetikçisi Emre Uslu’nun methiyelerine

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN