Dolar : Alış : 4.8000 / Satış : 4.8086
Euro : Alış : 5.5924 / Satış : 5.6025
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit36°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

MÜHÜRLÜ OY SENARYOSU MEĞERSE 19 MART’TA YAZILMIŞ..!

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » MÜHÜRLÜ OY SENARYOSU MEĞERSE 19 MART’TA YAZILMIŞ..!
21 Nisan 2017
11.044 defa görüntülendi
MÜHÜRLÜ OY SENARYOSU MEĞERSE 19 MART’TA YAZILMIŞ..!

Referandum sonrasında HAYIR CEPHESİ’nin hayalleri suya düşünce, mühürsüz oy pusulası ile hile yapıldığı iddiasıyla referandumun meşruluğuna gölge düşürülmeye çalışılmıştı. Oysa ki Edremit’in Altınkum Mahalle Muhtarı Selma Kayacan’ın Edremit’te görev yapan muhtarlar arasındaki whatsapp kanalında 19 Mart 2017 tarihinde yaptığı paylaşımla bu konuda tezgahlanan senaryonun aylar öncesinden bilgisine sahip olduğu ortaya çıktı.

MADEM Kİ MUHTAR BİLİYORDU CHP NEDEN ÖNLEM ALMADI..?

Kamuoyunda herkesin yakında tanıdığı ve CHP’li olduğu bilinen Altınkum Mahalle Muhtarı Selma Kayacan’ın yapmış olduğu 19 Mart tarihli paylaşım ile CHP’nin referandum sonrasında seçim sonucuna olan hazımsızlığının aslında önceden planlanmış bir senaryodan başka bir şey olmadığı anlaşılırken, okyanus ötesindeki tüm şer odaklarının ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak için devreye koymaya çalıştığı bir senaryo daha deşifre oldu.

KILIÇDAROĞLU KİMİN KAYIĞI İÇİN KÜREK ÇEKİYOR..?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edremit’te bir muhtarın bildiği kirli senaryodan habersizmidir ki, ülke gündemini karıştırmaktan başka maksadı olmayan kirli senaryoya destek vermekten de çekinmiyor..? Üstelik CHP’nin Edremit Teşkilatında görev yapan yetkilileri anında Selma Kayacan’ın whatsappta yaptığı paylaşımın düşünce özgürlüğü olduğunu ve de alıntı olduğunu belirtirken, hiç mi bu noktada partinin yetkili mercilerini uyarma gereği duymamışlardır..?

AK PARTİ EDREMİT İLÇE BAŞKANI METİN ÖRKÇÜ KİRLİ SENARYOYU ÖNCEDEN FARK EDEREK TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Metin Örkçü, Edremit’te muhtarlar arasında kullanılan whatsapp kanalındaki paylaşıma tepki göstermiş, seçimle gelip görevi halka hizmet olan bir muhtarın, whatsapp kanalında yaptığı paylaşımın siyasi ve iftira içerikli olduğunu belirtmiş, paylaşımı yapan muhtarı iddialarını ispata çağırırken siyasi paylaşımda bulunmasının etik olmadığını söylemişti.

Kaydet

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

EDREMİT’İN SPOR ORDUSU

EDREMİT’İN SPOR ORDUSUEdremit Belediyesi tarafından 4 branşta düzenlenen Yaz Spor Okulu yoğun ilgi

VALİ YAZICI BURHANİYE’DE

VALİ YAZICI BURHANİYE’DEİlçe ziyaretleri kapsamında Burhaniye’ye gelen Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı,

Edremit’te modern caddeler oluşturuluyor

Edremit’te modern caddeler oluşturuluyorEdremit Belediyesi tarafından Akçay , Zeytinli ve Sarıkız Mahallesi´ndeki yollar

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN