Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit26°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

KILIÇDAROĞLU’NA SELAM ÇAKAN SUBAYLAR OKYANUS ÖTESİNE Mİ MESAJ VERMEKTE..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » KILIÇDAROĞLU’NA SELAM ÇAKAN SUBAYLAR OKYANUS ÖTESİNE Mİ MESAJ VERMEKTE..?
14 Nisan 2017
11.475 defa görüntülendi
KILIÇDAROĞLU’NA SELAM ÇAKAN SUBAYLAR OKYANUS ÖTESİNE Mİ MESAJ VERMEKTE..?

FETÖ PDY’nin yayın organı zaman gazetesinde FETÖCÜ Abdullah Aymaz’ın FETÖ PDY’den tutuklananların baharın gelmesiyle serbest kalacağını ifade ettiği yazısı sonrasında, ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor.

BAHAR: CİHETSİZ KUŞ SESLERİ  BAŞLIKLI KRİPTO YAZI
FETÖCÜ Abdulah Aymaz “BAHAR: CİHETSİZ KUŞ SESLERİ” başlıklı yazısında itirafçıların büyük zarar göreceğini ima ederken, FETÖ PDY elebaşısının kurgu senaryo rüyasını anlatırken kullandığı bazı ifadelerin, kripto mesajlar içerdiğine dair değerlendirmeler yapıldı.

KILIÇDAROĞLU’NA SELAM DURAN SUBAYLAR MI İŞARET EDİLDİ..?
Yazıda kullandığı “ŞİMDİ BU GÜVERCİNLER SERBEST KALACAK… HEPSİ DE GÖKLERE DOĞRU UÇMAK İSTEYECEKLER” şeklindeki ifadelerin kripto mesaj olduğu yönünde yapılan değerlendirmelerin yapıldığı süreçte, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13 Nisan 2017 günü Bandırma 6.Ana Jet Üssünde askeri törenle karşılanması ve başta Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Ahmet Biçer olmak üzere taşıdıkları Albay rütbelerinden Hava Üssünün Harekat ve Malzeme Komutanı oldukları değerlendirilen subayların da Kılıçdaroğlu’nun karşısında, esas duruşta selam durmaları, manidar değerlendirmelere neden oldu. Konu bir anda sosyal ağlarda tartışılan gündem konusu oldu.

GÜL DE BÜLBÜL DE
Yazı içinde geçen ifadelerde yer alan “GÜL DE BÜLBÜL DE… BU HİZMETİN VAZİFESİ DE BU HAKİKATLARI DÜNYAYA DUYURMAKTIR” sözlerindeki kripto mesajında değerlendirilmesiyle, yazı bütünlüğü içinde verilen kripto mesajlarla güvercin olarak Hava Kuvvetleri içinde halen kendisini gizleyen bazı kripto askeri personel olduğu, göğe yükselecekler bölümüyle yeni bir darbe kalkışması için savaş uçaklarının havalandırılacağı şeklinde değerlendirmeler yapılmakta.

DARBECİ GENERALDEN EŞİNE ŞİFRELİ MESAJ
FETÖ PDY’nin 15 Temmuz’daki darbe girişiminde kritik görevde bulunan general ve yüksek rütbeli bazı subayların, tutuklu bulundukları cezaevinde, eşleriyle yaptıkları şifreli görüşmelerin ortaya çıktığını Aydınlık Gazetesi gündeme getirmişti. Aydınlık Gazetesinin ulaştığını iddia ettiği görüşme tutanağında, Tuğgeneral Hakan Evrim, eşine FETÖ’nün firari kilit isimlerinden Abdullah Aymaz’ın ‘FETÖCÜLERİN BAHARIN GELMESİYLE SERBEST KALACAKLARINI’ ima eden yazısından bahsederek, “ŞU ANDAN İTİBAREN BİR SÜREÇ BAŞLIYOR. EVDE TEREYAĞI VAR MI? TEREYAĞINDA YUMURTA İSTİYORUM. SARISINI PATLATMAYACAKSINIZ” sözleri dikkat çekmekte.

ABDULLAH GÜL MÜ İŞARET EDİLMEKTE..?
Kripto mesajları birleştirip anlam yüklemeye çalıştığımızda, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yıkmayı hedef edinmiş ihanet yuvası FETÖ PDY Terör Örgütüne bağlı teröristlerin, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü de kendilerine çektiği yönünde kripto mesaj verdiğine dair iddialar öne sürülmekte.

SEÇİM YASAKLARI İHLAL EDİLDİ Mİ..?
6.Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Ahmet Biçer’in, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu askeri törenle karşılatarak seçim yasaklarının 64. maddesini ihlal ettiğine dair iddialar halen gündemde tartışma konusu olmakta.

Bandırma Hava Üssünde yaşanan olayları, kripto yazılardaki mesajları, darbeci generalin eşine şifreli mesajını, işaret edildiği düşünülen isimleri yan yana koyduğumuzda, CİA güdümlü FETÖ PDY’nin yeni bir kalkışma hazırlığında olduğu ihtimalinin göz ardı edilmemesi gerektiği gerçeğiyle karşı karşıyayız.

Bilhassa 16 Nisan seçimleri sonuçlarında HAYIR çıkması için inanılmaz gayret gösteren illegal güruhların, referandumda EVET çıkması senaryosuna karşı da plan geliştirdiği, kendilerini gizleyen KRİPTO FETÖCÜLER’in yeni hücreler oluşturarak EVET çıksa bile itibarsızlaştırılması için faaliyete geçmeye hazır oldukları düşünülmekte.

Bandırma’da yaşanan askeri tören ve selamlama hadisesiyle “TÜRK ORDUSU KILIÇDAROĞLU’NU SELAMLIYOR” mesajı vererek yapılan algı operasyonu ile Cumhurbaşkanı Sn Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik kripto hücrelere mesaj mı verildiği konusu, Cumhuriyet Savcılarımızın bizce üzerinde durması gereken yeni bir gelişme olarak değerlendirmekteyiz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

DOLAR DÜŞTÜ ZAMLAR GERİ ALINSIN

DOLAR DÜŞTÜ ZAMLAR GERİ ALINSINCHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, dolar

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIR

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIRCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, muhtarların devlet yönetiminin “kılcal

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİ

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, “ Sarı Altın” olarak bilinen zeytinyağında

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN