Dolar : Alış : 5.4401 / Satış : 5.4499
Euro : Alış : 6.2291 / Satış : 6.2404
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit7°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

KILIÇDAROĞLU İLE UÇURUMA HIZLA GİDEN ATATÜRK’ÜN KURDUĞU PARTİ CHP

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » KILIÇDAROĞLU İLE UÇURUMA HIZLA GİDEN ATATÜRK’ÜN KURDUĞU PARTİ CHP
01 Mart 2017
KILIÇDAROĞLU İLE UÇURUMA HIZLA GİDEN ATATÜRK’ÜN KURDUĞU PARTİ CHP

T.C. Devleti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu parti olan CHP (Cumhuriyet Halk Partisi), Türk Halkından uzak mı uzak izlenen politikalar, bu politikaların icrasına neden olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye gerçeklerinden uzak siyasi mantalitesi sayesinde hızla uçuruma doğru ilerlemekte.

15 Temmuz darbe kalkışması sonrasında Yenikapı ruhunda gerçekleşen buluşma sonrasında bir anda ülke menfaatlerinden uzak söylemlerle politika icrasına başlayan Kılıçdaroğlu, bu da yetmezmiş gibi cezaevlerinde tutuklu bulunan DARBECİ FETÖCÜLERİ ziyarete kalkışması, CHP tabanında bile infiale neden oldu.

Kılıçdaroğlu’nun parti MKYK bünyesinde SOROS-TESEV kadrolarını güçlendirmeye devam etmesi, ULUSALCI-VATANSEVER kadroları ÖTEKİLEŞTİRME operasyonları ile CHP TABANINI dahi partiye küstürür hale getirdi.

Parti içinde son derece aktif olan PKKSEVER kadroları da güçlendiren Kılıçdaroğlu’nun siyasi mantığı, devletini, milletini seven CHP’lilerin tepkileri ile karşılanmakta.

Bugüne kadar katıldığı hiç bir seçimde galibiyet ile tanışma şerefine nail olamadığı halde, ONURLU İKİNCİLİK AVUNTULARI ile hem parti teşkilatlarında görev alanları oyalayan hem de parti tabanınının feyradını duymamakta ısrar eden Kılıçdaroğlu’nun, 16 Nisan referandumu konusunda da izlediği siyasi yol haritasını belirleyen söylem ve eylemleriyle FETÖCÜLERLE ve KANDİL GÖNÜLLÜLERİ ile aynı safta yer alır hale gelmesi, aslında siyaset ile birazcık ilgilenen insanları bile şaşırtmadı.

Kılıçdaroğlu’nun ülke menfaatlerini korumaktan uzak, dilim varmıyor ama neredeyse ülkeme ihanet eden kim varsa sağladığı konsensus ve ağız birliğinin faturası, 15 Nisan referandumu sonuçlarıyla ortaya çıkacak.

Referandumda ezici EVET oyları sonrasında sandıkta oy verenleri, satılmışlıkla dahi suçlamaktan çekinmeyecek söylemlerle toplum kışkıştıcılığına dahi soyunmaktan çekinmeyecek siyasi karaktere sahip Kılıçdaroğlu’nun, referandum sonrasında yaşayacağı hezimete rağmen koltuğu kaptırmamak için neler yapacağını, hangi çalılardan dolanacağını hep birlikte izleyeceğiz.

Hits: 4

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Kent Meydanı AVM’de Dolu Dolu Tatil Programı

Kent Meydanı AVM’de Dolu Dolu Tatil ProgramıBursa Kent Meydanı AVM’de Dolu Dolu Tatil Programı Sizlerle. Kent Meydanı

DOLANDIRICILIKTA SON NOKTA

DOLANDIRICILIKTA SON NOKTADOLANDIRICILIKTA SON NOKTA OLMAYA BAŞLADILAR. [caption id=”attachment_10133″

CHP, YOKSULLUĞUN ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ

CHP, YOKSULLUĞUN ARAŞTIRILMASINI İSTEDİCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, yoksulluğun araştırılmasını istedi.

RastgeleSeçilen İçerik
Haftanın Mizahı

26 Eylül 2016

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Translate »
Translate »