Dolar : Alış : 4.7077 / Satış : 4.7162
Euro : Alış : 5.4848 / Satış : 5.4946
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit29°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

KILIÇDAROĞLU İLE UÇURUMA HIZLA GİDEN ATATÜRK’ÜN KURDUĞU PARTİ CHP

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » KILIÇDAROĞLU İLE UÇURUMA HIZLA GİDEN ATATÜRK’ÜN KURDUĞU PARTİ CHP
01 Mart 2017
11.004 defa görüntülendi
KILIÇDAROĞLU İLE UÇURUMA HIZLA GİDEN ATATÜRK’ÜN KURDUĞU PARTİ CHP

T.C. Devleti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu parti olan CHP (Cumhuriyet Halk Partisi), Türk Halkından uzak mı uzak izlenen politikalar, bu politikaların icrasına neden olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye gerçeklerinden uzak siyasi mantalitesi sayesinde hızla uçuruma doğru ilerlemekte.

15 Temmuz darbe kalkışması sonrasında Yenikapı ruhunda gerçekleşen buluşma sonrasında bir anda ülke menfaatlerinden uzak söylemlerle politika icrasına başlayan Kılıçdaroğlu, bu da yetmezmiş gibi cezaevlerinde tutuklu bulunan DARBECİ FETÖCÜLERİ ziyarete kalkışması, CHP tabanında bile infiale neden oldu.

Kılıçdaroğlu’nun parti MKYK bünyesinde SOROS-TESEV kadrolarını güçlendirmeye devam etmesi, ULUSALCI-VATANSEVER kadroları ÖTEKİLEŞTİRME operasyonları ile CHP TABANINI dahi partiye küstürür hale getirdi.

Parti içinde son derece aktif olan PKKSEVER kadroları da güçlendiren Kılıçdaroğlu’nun siyasi mantığı, devletini, milletini seven CHP’lilerin tepkileri ile karşılanmakta.

Bugüne kadar katıldığı hiç bir seçimde galibiyet ile tanışma şerefine nail olamadığı halde, ONURLU İKİNCİLİK AVUNTULARI ile hem parti teşkilatlarında görev alanları oyalayan hem de parti tabanınının feyradını duymamakta ısrar eden Kılıçdaroğlu’nun, 16 Nisan referandumu konusunda da izlediği siyasi yol haritasını belirleyen söylem ve eylemleriyle FETÖCÜLERLE ve KANDİL GÖNÜLLÜLERİ ile aynı safta yer alır hale gelmesi, aslında siyaset ile birazcık ilgilenen insanları bile şaşırtmadı.

Kılıçdaroğlu’nun ülke menfaatlerini korumaktan uzak, dilim varmıyor ama neredeyse ülkeme ihanet eden kim varsa sağladığı konsensus ve ağız birliğinin faturası, 15 Nisan referandumu sonuçlarıyla ortaya çıkacak.

Referandumda ezici EVET oyları sonrasında sandıkta oy verenleri, satılmışlıkla dahi suçlamaktan çekinmeyecek söylemlerle toplum kışkıştıcılığına dahi soyunmaktan çekinmeyecek siyasi karaktere sahip Kılıçdaroğlu’nun, referandum sonrasında yaşayacağı hezimete rağmen koltuğu kaptırmamak için neler yapacağını, hangi çalılardan dolanacağını hep birlikte izleyeceğiz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILARMHP’den istifa ederek okyanus ötesinin kalemşör tetikçisi Emre Uslu’nun methiyelerine

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?   24 Haziran

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN