Dolar : Alış : 3.9087 / Satış : 3.9157
Euro : Alış : 4.8245 / Satış : 4.8332
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit21°CSağanak Yağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

KARARNAMELERLE, BUYRUKLARLA YÖNETİLEN BİR ÜLKE İSTEMİYORSAK 16 NİSAN’DA HAYIR DİYECEĞİZ.

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » KARARNAMELERLE, BUYRUKLARLA YÖNETİLEN BİR ÜLKE İSTEMİYORSAK 16 NİSAN’DA HAYIR DİYECEĞİZ.
03 Nisan 2017
1624 defa görüntülendi
KARARNAMELERLE, BUYRUKLARLA YÖNETİLEN BİR ÜLKE İSTEMİYORSAK 16 NİSAN’DA HAYIR DİYECEĞİZ.

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın çalışmalarını Balya ve Edremit’te sürdürdü.  Kocaseyit havaalanı ile İstanbul Atatürk Havalimanı arasında Türk Hava Yolları seferlerinin başlaması nedeniyle düzenlenen törene katılan Akın, törenden sonra  Balya’ya geçerek ilçe örgütü ile birlikte “hayır” çalışmalarını yürüttü.

DENGE VE DENETLEME ORTADAN KALDIRILIYOR

Balya’da Mancılık Köyünde hemşerileriyle bir araya gelen Ahmet Akın tek adam rejimini anlattı. Akın” günlerdir Balıkesir’i karış karış dolaşıyorum. Güzel ülkemizin karşı karşıya kaldığı tehlikeyi anlatıyorum. Sağolsunlar hemeşerilerimin yoğun ilgisi var. Herkes kaygılı. Şimdi tıpkı Kurtuluş Savaşında olduğu gibi bu ülkeye hep birlikte sahip çıkmamızın zamanıdır. Geleceğimize karşı en önemli sorumluluğumuz budur. Kararnamelerle, buyruklarla yönetilen bir ülke istemiyorsak; eyalet sisteminin altyapısının kurulduğu bir ülke olmak istemiyorsak; taraflı ve herkesle kavga eden bir Cumhurbaşkanı istemiyorsak; taraflı ve bir siyasi partinin genel başkanına bağımlı  yargı düzeni istemiyorsak; Denge ve denetleme sisteminin olmadığı, sınırsız yetki ile donatılmış ancak yagılanması mümkün olmayan bir devlet yönetimi istemiyorsak 16 Nisan’da “hayır” diyeceğiz.” dedi.

GENEL BAŞKANLAR TELEVİZYONDA TEK ADAM REJİMİNİ TARTIŞSINLAR

Dereköy mahallesinde de aynı düşüncelerini tekrarlayan Akın “ 16 Nisan’a az bir süre kala sizlere doğruları anlatmak için buradayım. Biz bu konuda da başka konularda da halkımıza asla yalan söylemiyoruz. Anayasa metnini herkesin görmesi ve okuması mükün. Okuyun lütfen. Sorun, araştırın. Bizim söylediklerimizin doğru olduğunu göreceksiniz. Biz sizlere bu değişikliğin yol açacağı tehlikeleri anlatıyoruz. Getirmek istedikleri tek adam rejimini anlatıyoruz. Ama birileri çıkıp bunları anlatmak yerine akıl almaz şekilde bizi suçluyor. Yalan söylediğimizi iddia ediyorlar. Bunun yolu çok açıktır. Genel Başkanımız sürekli çağrı yapıyor. Televizyonlara çıkalım yüce halkımızın öneünde bunu tartışalım, kim yalan söylüyor ortaya çıksın diyor. Ama çıkmıyorlar. Neden çekiniyorlar? Neden kendilerine güvenmiyorlar. Sadece suçlama yapıyorlar. Değişiklikleri anlatmıyorlar. Çünkü kendileri de çok iyi biliyorlar ki bu değişiklikler halka iyi anlatıldığı zaman reddedilecektir. O yüzden biz gece gündüz yollardayız, alanlardayız. Kapı kapı anlatıyoruz. Yılmadan, yorulmadan anlatıyoruz. Bunu vatanımız, Cumhuriyetimiz, Demokrasimiz ve geleceğimiz için yapıyoruz”dedi.

Cumartesi Günü Edremit’te CHP önceki dönem Genel Başkanı Deniz Baykal’ın mitingine katılan Ahmet Akın miting alanında toplanan kalabalığı selamladı. Miting sonrası Kavlaklar Köyüne giderek referandum çalışmalarını burada sürdürdü.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

MUHALEFET EDECEĞİM DERKEN TUZAĞA DÜŞÜP DÜŞMANIN NEFERİ OLMAYIN

MUHALEFET EDECEĞİM DERKEN TUZAĞA DÜŞÜP DÜŞMANIN NEFERİ OLMAYINZeytin Dalı Harekâtı’na Karşı Terör Örgütü Mensupları ve Yandaşları

ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR

ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYORAk Parti Edremit İlçe Teşkilatının kongresinde akraba-hısım ne varsa çoğunu

ASTIM HASTANESİ PROJESİ KİMİN HASAN ÖZPOLAT..?

ASTIM HASTANESİ PROJESİ KİMİN HASAN ÖZPOLAT..?Yılan hikayesine dönen Altınoluk Astım Hastanesi projesi bir türlü tamamlanmak

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (8)