Dolar : Alış : 3.9356 / Satış : 3.9427
Euro : Alış : 4.8516 / Satış : 4.8604
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit18°CSağanak Yağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Kamu Vicdanı Rahatsız

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » Kamu Vicdanı Rahatsız
27 Mart 2017
11.060 defa görüntülendi
Kamu Vicdanı Rahatsız

Alçakça saldırıyla hayatını yitiren Rahmetli Elif Denizer Isparta’nın toprağa verilmesinin üzerinden neredeyse 1 ay geçti. Cinayeti işlediğini itiraf eden şahıs anında yakalansa da, cinayetin işleniş şekli üzerine ortaya atılan söylentiler ve yapılan resmi açıklama, kamu vicdanını tatmin etmedi.

Cinayeti işlediğini itiraf eden şahsın gece yatacak yer bulamadığım için balkondan eve girdim sözlerine Allah aşkına kim inanır..?

 

Katil zanlısının kimlerle bağlantısı olduğu, rahmetli Elif Denizer Isparta cinayetini işleyenin kamera kayıtlarına göre evi terk ettiği dakikadan 7-8 dakika sonrasında neden whatsappa girme gereği duyduğu, hangi yazışmayı silmeye kalkıştığı, katil zanlısının geriye dönük son bir ay içinde kim veya kimlerle görüşme gerçekleştirdiğinin HTS kayıtları ortaya çıkartılarak tespiti mümkün değil mi..?

Elif Denizer Isparta’nın GMAİL hesabıyla whatsapp yazışmaları silinse bile geriye dönük tüm yazışmaların geri getirilmesi teknik açıdan mümkün değil mi..?

 

Katil zanlısının HTS kayıtlarının ortaya çıkartılmasıyla ve tespit edilecek numaraların kim veya kimlerle görüşme yaptıklarının tespitlerinin yapılmasıyla, olayın perde arkasındakilerin de kim veya kimler olduğunun tespiti mümkün değil mi?

 

Edremit’teki tüm mobese kayıtları geriye dönük olarak, yüz tarama programlarıyla, kimlerin kimlerle bağlantıya geçtiğini tespit edemez mi..?

 

Edremit İlçe Emniyet Müdürümüz Sn Tolga Alpay’ın bu olayı en ince detayına kadar aydınlatmasını, yaşanan infialin cinayeti işlediğini itiraf eden bir katil zanlısının, nasıl olsa ele geçirildi denilerek dosyanın kapatılmayacağını düşünüyorum. En azından Tolga Müdürümün deneyimi ile bunların altında kalkacağını düşünüyorum. Çünkü Edremit’te infial yaratan cinayet sonrasında Edremit’li kadınlar evlerinde huzur içinde yaşayamamaktalar. Korkudan geceleri her tıkırtıyla irkilmekteler. Nice bayan bizzat bana ulaşarak “evimizde korku içinde yaşar olduk” diyerek yaşadıkları endişeleri ve üzerlerinden atamadıkları psikolojik travmayı ifade etmekteler. Bu korku travmasının yok edilebilmesi Edremit Emniyet Müdürümüz Sn Tolga Alpay’ın cinayetin perde arkasındakileri adalet önüne teslim etmesiyle mümkün olacaktır diye düşünüyor Tolga Müdürümüzün de bu noktada tüm detayları çözeceğinden emin olduğumu da belirtmekte fayda görüyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYOR

ÇULGATAY AK PARTİ’YE EDREMİT’TE ZARAR VERİYORAk Parti Edremit İlçe Teşkilatının kongresinde akraba-hısım ne varsa çoğunu

EDREMİT’TE SU PATLAĞINA BASKİ’DEN ÇÖZÜM BEKLENİYOR

EDREMİT’TE SU PATLAĞINA BASKİ’DEN ÇÖZÜM BEKLENİYOREdremit ilçesi Camivasat Mahallesi 28.Sokak içinde meydana gelen su patlağına

Adli Makamlara Suç Duyurusudur

Adli Makamlara Suç DuyurusudurBalıkesir ili Edremit ilçesinde devletin Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) emrine

RastgeleSeçilen İçerik
Allah’ın Elleri

08 Ekim 2016

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (31)