Dolar : Alış : 5.7710 / Satış : 5.7814
Euro : Alış : 6.6206 / Satış : 6.6326
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit24°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

KALICI ESERİ HEP BERABER BAŞARDIK

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » KALICI ESERİ HEP BERABER BAŞARDIK
24 Mayıs 2017
11.198 defa görüntülendi
KALICI ESERİ HEP BERABER BAŞARDIK

Burhaniye CHP İlçe Başkanı Tarık Erdil “KALICI ESERİ HEP BERABER BAŞARDIK

Burhaniye Cumhuriyet Halk Partisi kendi binasına kavuştu. İlçe örgütünün büyük uğraşları sayesinde CHP’ye kazandırılan ilçe binasının açılışı geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Açılışın ardından Burhaniye akın Kültür Merkezinde gerçekleşen yemekte CHP’liler bir araya geldi.


Burhaniye CHP ilçe Başkanı Tarık Erdil; “Burhaniye ilçe başkanlığı yaptığım süre boyunca kalıcı bir eser bırakmak istedim ve nihayetinde bunu hep beraber başardık. İlçe Binamızı Cumhuriyet halk partisine katarken destek veren, bu gün burada bulunup bizleri yanlız bırakmayan herkese teşekkür ederim” dedi.


Burhaniye ilçe Başkanı Tarık Erdil’den sonra sahneye çıkan Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki; “Parti olarak herkese kucaklayan bir yapıya büründük karşımızda, Devletin bütün imkanlarının kullanılmasına rağmen kazanamadığını düşündüğümüz bir yapı var. Buda bizlerin ne kadar özveri ile çalıştığının kanıtıdır. Bizlere il Başkanlarına bazen abilik bazen babalık yapan örgütüne her şart altında sahip çıkan il başkanlarını birbirine kenetleyerek güçlü bir bağ oluşmasını sağlayan Genel Başkan Yardımcımız Takin Bingöl’e buradan teşekkür ederim“ dedi.


KÜSKÜNLÜKLERİ BİR TARAFA BIRAKALIM PARTİ İÇİN BİR OLALIM
Konuşması için sahneye çıkan Balıkesir Milletvekili Parti meclisi üyesi Mehmet Tüm; “Bir referandum süreci yaşadık. Parti başkanımızdan örgütlerimize kadar sağduyu ile çalıştık. Bu referandumda HAYIR çıktığını herkes biliyor. Ne yazık ki çıkan sonuçlar gasp edildi. Bu sonuçları meşru görmüyoruz. Geleceğe dair asla umutsuzluğa yer yok. Mustafa Kemal yola on tane arkadaşı ile çıktı. Biz bu ülkede tekrar demokrasiyi kuracağız, yeniden parlamenter sistemi geri getireceğiz. Sizlerden bir isteğim var nasıl ki bu referandumda tek vücut olduk, kavgaları bir kenara bıraktık, bundan sonraki süreçte de böyle yapmalıyız. Eğer bunu yapmayı başarabilirsek hem yerel, hem genel seçimlerde iktidar bizim olacaktır, bundan hiç şüphem yoktur. Geçen dönem solun kalesi olan Burhaniye’de seçimleri nasıl kaybettiğimizi Burhaniyeli arkadaşlar çok iyi biliyor. Bu yanlışlardan herkes ders çıkarmalıyız. Burhaniye’mizi Ak partiye teslim etmemeliyiz. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçte Balıkesir’in on beş ilçesini ve Büyükşehir’i alacağız. Bunun arkasından iktidarı alcağız” diye konuştu.


Katılanlar arasında Örgütlerden sorumlu Genel başkan yardımcısı Tekin Bingöl, Parti Meclisi Üyesi Sevda Erdem Kılıç, Parti Meclisi ve Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, İl başkanı Ender Biçki, Genel Sayman yardımcısı 22. Dönem Balıkesir Milletvekili Ali Kemal Deveciler, 22.Dönem Milletvekili Orhan Sür, 24. Dönem Balıkesir Milletvekili Nedret Akova, 21. Dönem Ardahan Milletvekili Faruk Demir, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Ayvalık Belediye başkanı Rahmi Gençer, Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, Karesi ilçe Başkanı Onur Ayan ve CHP’ye gönül vermiş bir çok kişi katıldı.


Konuşmaların ardından bölge basınına ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen partililere plaketleri verildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

ÖĞRETMENLER MAHALLESİ PARKI YENİLENİYOR

ÖĞRETMENLER MAHALLESİ PARKI YENİLENİYORBurhaniye Belediyesinin  mahallelere nefes aldıran park, meydan ve çevre düzenleme

MELİH PABUÇCUOĞLU BULVARINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

MELİH PABUÇCUOĞLU BULVARINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYORBurhaniye’nin giriş yolu olan Melih Pabuçcuoğlu Bulvarında ki çalışmalar

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DAN

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DANBurhaniye Kaymakamlığı ve Burhaniye Belediye Başkanlığının katkılarıyla

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN