Dolar : Alış : 3.9365 / Satış : 3.9436
Euro : Alış : 4.6677 / Satış : 4.6761
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit18°CParçalı Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Isparta’ya Atılan İftiraların Hesabı Adalet Önünde Sorulacak

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » Isparta’ya Atılan İftiraların Hesabı Adalet Önünde Sorulacak
09 Kasım 2016
1781 defa görüntülendi
Isparta’ya Atılan İftiraların Hesabı Adalet Önünde Sorulacak

Ali Enis Isparta ne zaman Ak Parti’den Edremit’te belediye başkan adayıyım dedi, hakkında atılan iftiralardan kurtulamadı. Sürekli karalandı. Şahsına yönelik iftira ve hakaret içerikli yayınlar yapıldı. Devlet memuruydu, çıkıp basın önünde açıklama yaparak kendisini savunamazdı.

enis

BASKİ Körfez şube müdürü olarak atandı. Hakkında öyle iftiralar atıldı ki, kendisinin aklanma sürecini sessizce bekledi. Kimselerin elini eteğini öpmeden, açılan soruşturmaların sürecinin tamamlanmasını bekledi. Açığa alındı. 9 ay boyunca uğramadığı hakaret ve iftira kalmadı. Sonucunda temiz gelen soruşturmalar neticesinde Burhaniye Belediyesi’nde Temizlik İşleri Müdürü olarak atandı. İftira atanlar, hakaretlerde bulunanlar durmak bilmedi. Başladılar yine karalamalara. Cumhurbaşkanımıza alenen hakaret ettiği düştüğü ses kayıtlarıyla ispatlandığı için tutuklanan birisinin Isparta için FETÖCÜ ihbarında bulunması yüzünden yine açığa alındı. Bunu fırsat sayan ama birilerine destek olmak için gazetecilik yaptığını itiraf eden bir gazeteci yine durmadı. Yine iftiralar, yine aşağılamalarla saldırdı. O günlerde Ezberbozan olarak Enis Isparta’nın FETÖ’nün F’si ile bağı olamayacağını yazmadık mı..? Soruşturma süreci tamamlandı ve dediğimizin doğru olduğu ortaya çıkartıldı. Isparta Burhaniye Belediyesi’ndeki görevine yine iade edildi. Kim haklıymış..? Bunu zaman gösterdi. Pekala şimdi ne olacak..? Enis Isparta’ya alenen hakaretlerde bulunanlar, iftiralar atanlar adalet önünde hesap vermeyecek mi..? Tutuklu olduğu cezaevinden attığı iftira yanına mı kalacak o zatın..? Eline aldığı kalemle Isparta için FETÖCÜ diye yayın yapan, himmet verdiğini yazanlar adalet önünde hesap vermeyecek mi..? Elbette ki hesap verecek. Isparta koruduğu sessizliği fena bozacak bence. Kendisine hatta ailesine bile dil uzatarak hakaretlerde bulunanlardan ve iftiralar atanlardan adalet önünde hesabını soracaktır.

Enis Isparta’ya geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, yolunu eğriltmeye çalışan güçlere rağmen, dimdik duruşunu korumaya devam etmesini, hedeflerine doğru yürümesini beklediğimi kamuoyunun bilmesini istiyorum.

Gazetecilik mesleğini icra ediyorum diyenlerin de birilerine destek olmak için gazetecilik yapmaktan vazgeçip, halkın menfaatleri doğrultusunda mesleklerini icra etmeleri gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim.

Kaydet

Kaydet

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder akşam saatlerinde facebook sayfasından

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?FETÖ PDY Operasyonları ile yüce devletimizin tutukladığı BAÜ Rektörü Mahir

EDREMİT’TE SU PATLAĞINA BASKİ’DEN ÇÖZÜM BEKLENİYOR

EDREMİT’TE SU PATLAĞINA BASKİ’DEN ÇÖZÜM BEKLENİYOREdremit ilçesi Camivasat Mahallesi 28.Sokak içinde meydana gelen su patlağına

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN