Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Isparta’ya Atılan İftiraların Hesabı Adalet Önünde Sorulacak

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Burhaniye » Isparta’ya Atılan İftiraların Hesabı Adalet Önünde Sorulacak
09 Kasım 2016
11.409 defa görüntülendi
Isparta’ya Atılan İftiraların Hesabı Adalet Önünde Sorulacak

Ali Enis Isparta ne zaman Ak Parti’den Edremit’te belediye başkan adayıyım dedi, hakkında atılan iftiralardan kurtulamadı. Sürekli karalandı. Şahsına yönelik iftira ve hakaret içerikli yayınlar yapıldı. Devlet memuruydu, çıkıp basın önünde açıklama yaparak kendisini savunamazdı.

enis

BASKİ Körfez şube müdürü olarak atandı. Hakkında öyle iftiralar atıldı ki, kendisinin aklanma sürecini sessizce bekledi. Kimselerin elini eteğini öpmeden, açılan soruşturmaların sürecinin tamamlanmasını bekledi. Açığa alındı. 9 ay boyunca uğramadığı hakaret ve iftira kalmadı. Sonucunda temiz gelen soruşturmalar neticesinde Burhaniye Belediyesi’nde Temizlik İşleri Müdürü olarak atandı. İftira atanlar, hakaretlerde bulunanlar durmak bilmedi. Başladılar yine karalamalara. Cumhurbaşkanımıza alenen hakaret ettiği düştüğü ses kayıtlarıyla ispatlandığı için tutuklanan birisinin Isparta için FETÖCÜ ihbarında bulunması yüzünden yine açığa alındı. Bunu fırsat sayan ama birilerine destek olmak için gazetecilik yaptığını itiraf eden bir gazeteci yine durmadı. Yine iftiralar, yine aşağılamalarla saldırdı. O günlerde Ezberbozan olarak Enis Isparta’nın FETÖ’nün F’si ile bağı olamayacağını yazmadık mı..? Soruşturma süreci tamamlandı ve dediğimizin doğru olduğu ortaya çıkartıldı. Isparta Burhaniye Belediyesi’ndeki görevine yine iade edildi. Kim haklıymış..? Bunu zaman gösterdi. Pekala şimdi ne olacak..? Enis Isparta’ya alenen hakaretlerde bulunanlar, iftiralar atanlar adalet önünde hesap vermeyecek mi..? Tutuklu olduğu cezaevinden attığı iftira yanına mı kalacak o zatın..? Eline aldığı kalemle Isparta için FETÖCÜ diye yayın yapan, himmet verdiğini yazanlar adalet önünde hesap vermeyecek mi..? Elbette ki hesap verecek. Isparta koruduğu sessizliği fena bozacak bence. Kendisine hatta ailesine bile dil uzatarak hakaretlerde bulunanlardan ve iftiralar atanlardan adalet önünde hesabını soracaktır.

Enis Isparta’ya geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, yolunu eğriltmeye çalışan güçlere rağmen, dimdik duruşunu korumaya devam etmesini, hedeflerine doğru yürümesini beklediğimi kamuoyunun bilmesini istiyorum.

Gazetecilik mesleğini icra ediyorum diyenlerin de birilerine destek olmak için gazetecilik yapmaktan vazgeçip, halkın menfaatleri doğrultusunda mesleklerini icra etmeleri gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim.

Kaydet

Kaydet

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACI

YAŞLILAR BAŞIMIZIN TACIAK Parti Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Dr. İdris Irmak, Edremit Huzurevi’ni

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DAN

CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞ HAMLESİ BAŞKAN UYSAL’DANBurhaniye Kaymakamlığı ve Burhaniye Belediye Başkanlığının katkılarıyla

BAŞKAN UYSAL YENİ HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

BAŞKAN UYSAL YENİ HASTANEDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİBurhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye’ye yeni yapılan hastaneyi

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN