Dolar : Alış : 4.8357 / Satış : 4.8444
Euro : Alış : 5.6599 / Satış : 5.6701
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit35°CSıcak

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Hüseyin Uzun Suskunluğunu Bozdu

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » Hüseyin Uzun Suskunluğunu Bozdu
09 Aralık 2016
11.973 defa görüntülendi
Hüseyin Uzun Suskunluğunu Bozdu

Ak Parti Edremit ilçe teşkilatından görevli Hüseyin Uzun, yönetimden istifa eden Vacit Kurtdereli’nin sosyal medya üzerinden yaptığı eleştirilere siyaset dersi verircesine verdiği cevapla dikkatleri üzerine çekti.

headline

Hüseyin Uzun kendisine ait facebook sayfasından yaptığı açıklamada; partisinin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emrinde nefer olduğunu belirtirken parti binasının kirasının ödenmesi ve partiye kullanılması için tahsis edilen araç ile ilgili açıklamada bulundu. Uzun açıklamasında Vacit Kurtdereli’nin kendisine yönelik son dönemdeki sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen eleştirilere de cevap verirken hem partilileri hem de kamuoyunu bilgilendirdi.

02

Uzun’un açıklamasında kullandığı “Sen sadece konuşursun ben ise icraat yaparım” sözleri Kurtdereli’yi siyasi açıdan tahrik edecek sözler olarak değerlendirmelere neden oldu.

03

Vacit Kurtdereli’nin Ak Parti Edremit facebook sayfasında yaptığı yorumlara cevap verenler arasında Ak Parti Edremit ilçe teşkilatında görevli Çetin Kara da yer aldı.

04

Kara’nın yaptığı yorumda “2013 yılındaki paylaşımların hiç öyle demiyor yüreğin yetiyorsa o dönemdeki paylaşımlarını yayınla bu iş öyle arkadan konuşmaya benzemez” sözleri, Kurtdereli’nin 2013 yılında yaptığı yayınların irdelenmesine yol açabileceği şekliyle değerlendirildi.

05

Kurtdereli’nin, Çetin Kara ve Hüseyin Uzun’un sözlerine karşılık nasıl bir karşılık vereceği merakla beklenirken Ak Parti içindeki görüş ayrılıklarının sosyal medyada tartışma konusuna dönüşmesi, en sonunda Hüseyin Uzun’un suskunluğunu bozması, önümüzdeki günlerde gündemin ön sıralarında yer alacak yeni tartışmalara da zemin oluşturacağı ön görüldü.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILARMHP’den istifa ederek okyanus ötesinin kalemşör tetikçisi Emre Uslu’nun methiyelerine

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?   24 Haziran

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN