Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit22°CÇok Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

HERKES KENDİSİNE YAKIŞANI YAPAR EDİP BEY..!

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » HERKES KENDİSİNE YAKIŞANI YAPAR EDİP BEY..!
17 Şubat 2017
11.413 defa görüntülendi
HERKES KENDİSİNE YAKIŞANI YAPAR EDİP BEY..!

17/25 süreci akabinde 02 Ocak 2014 tarihinde Gazeteci Osman Yurdusev’in PARALEL YAPI ile ilgili sorusuna verdiği cevapta, FETÖ PDY elebaşısına olan sevgi ve saygısını dile getiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur, dün düzenlediği basın toplantısında Osman Yurdusev’in sorusuna cevap vermek yerine, kendisine yakıştırdığı üslup çerçevesinde, Osman Yurdusev’e “NE KABADAYILIĞI ULAN, TERBİYESİZ, UTANMAZ HERİF” sözleriyle karşılık vermesi, akabinde belediye görevlilerine “ALIN BUNU DIŞARI” diyerek cümle sarf etmesi, Uğur’un siyasi ikbalinin sona erdiğini anlamasıyla yolun sonuna geldiğinin farkına varmasından kaynaklı olduğu şeklinde değerlendirmelere neden oldu.

Uğur’un referandum sonrasında görevden alınacağına dair söylentilerin ayyuka çıkması, hatta Uğur’un sünnet bahanesiyle ABD’ye gidip geri gelmeyeceği yönünde dedikoduların siyasi kulislerde dile getirilir olması, Uğur’un sinirlerini oldukça yıprandığı şekliyle yorumlara neden oldu.

 

Uğur’un Balıkesir’in sevilen gazetecisi Osman Yurdusev’e karşı takındığı üslubunun bedelini Ak Parti’nin referandum sürecinde Balıkesir’de ödemesinin de kaçınılmaz olacağı dikkatlerden kaçmadı. Uğur’un Ak Parti’ye zarar verir hale gelen tavırları ve söylemleri karşısında Ak Parti Merkez Yönetiminin nasıl tavır alacağı merak konusu oldu.

 

Ezberbozan olarak şu noktaya dikkat çekmekte fayda görüyoruz; Sn Uğur’un bu tarz davranış ve hakaret içerikli cümleleri, halkın gözünde Ak Parti’nin hanesine eksi olarak yazar. Hatırlanacağı üzere geçmişte Altınoluk Belediye Başkanı olan Hasan Özpolat’ın da düzenlediği basın toplantısında, bir soru üzerine “SEN KİMSİN ULAN” sözleri, belediye başkanlığı ön seçimlerinde Özpolat’a nal toplatmıştı. 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda Edip Uğur’un duvara toslayan belediyecilik anlayışı ve son bardağı taşıran sözleri ve tavırlarının faturasının Ak Parti’ye çıkması kaçınılmazdır. Ak Parti idarecilerinin bu referandumda Balıkesir’de hayal-i sükuta uğramak gibi kabul edilebilir projeksiyonları yoksa eğer, kaldı ki olduğunu düşünmüyorum, bu sürece en kısa süreçte müdahale edilecektir diye düşünüyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…Balıkesir Gençlik Merkezimiz bünyesinde gençlerimizin boş vakitlerini farklı

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIR

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIRCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, muhtarların devlet yönetiminin “kılcal

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİ

ZEYTİN HASADI BAŞLARKEN AKIN’DAN ÜRETİCİYE DESTEK TEKLİFİCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, “ Sarı Altın” olarak bilinen zeytinyağında

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN