Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

HAYIR’IN KAYBEDENİ OLMAYACAKTIR. ÜLKE VE HALK OLARAK HEPİMİZ KAZANMIŞ OLACAĞIZ.

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » HAYIR’IN KAYBEDENİ OLMAYACAKTIR. ÜLKE VE HALK OLARAK HEPİMİZ KAZANMIŞ OLACAĞIZ.
07 Nisan 2017
1954 defa görüntülendi
HAYIR’IN KAYBEDENİ OLMAYACAKTIR. ÜLKE VE HALK OLARAK HEPİMİZ KAZANMIŞ OLACAĞIZ.

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın referandum çalışmalarını sürdürürken Balıkesir’deki diğer programlarını da ihmal etmiyor. Gönen Tarım Fuarının açılış törenine  katılan Akın , burada yaptığı konuşmada “Balıkesirimizin ekonomisinde tarım ve hayvancılık çok önemli bir yer tutmaktadır. Çok şanslı bir coğrafyaya ve iklime sahibiz. Pek çok ürünü yetiştirebiliyoruz. Hayvancılıkta ülkemizde en ön sıralarda yer alıyoruz. Tarımda teknolijinin kullanılması çok önemli. Verimliliğin artırılması için de çok önemli. Fuarlar bu anlamda çok önemli bir işlev görüyor. Teknoloji ile buluşmamızı, gelişmeleri yakından takip etmemizi sağlıyor. Emeği geçenleri tebrik ediyor, Gönen Tarım Fuarının Gönenimiz ve Balıkesirimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Daha sonra fuardaki standanları tek tek ziyaret ederek bilgi aldı. Fuara gelen hemşerileri ile yakından ilgilenerek, onlarla bir süre sohbet etti.

Gönen Tarım Fuarı açılış töreninin ardından referandum gündemine yeniden dönen Ahmet Akın Gönen’de esnaf ziyareti yaparak “hayır”ın nedenlerini anlattı.

TEK ADAM KANDIRILIRSA BÜTÜN ÜLKE KANDIRILMIŞ OLUR.

CHP Gönen ilçe örgütü ile birlikte burada yürüttüğü referandum çalışmalarından sonra akşam saatlerinde Havran’a geçen Akın, Havran ilçe örgütü ile gittiği Çamdibi mahallesinde hemşerileri ile buluştu. Çamdibi mahallesinde hemşerileriyle yaptığı toplantıda “Bu anayasa değişikliği ile ülkemizde tek adam rejimi kurmak istiyorlar. Bu millet büyük mücadelelerle egemenlik hakkını elde etmiştir. Bu hakkını asla tek bir kişiye devretmeyecektir. Cumhuriyetin de Demokrasinin de kıymetini çok iyi biliyoruz. Bu kadar yetki hiçbir yerde bir kişiye vermez. Atatürk’e bile bu yetkiler verilmemiştir. Tek adam kandırılırsa bütün ülke kandırılmış olur. Bu referandum bir seçim değildir. ‘hayır’ çıktığında 80 milyon kazanmış olacaktır. Ülke rahat bir nefes alacak, huzur gelecek. Hayır’ın kaybedeni olmayacaktır. Ülke ve halk olarak hepimiz kazanmış olacağız. O yüzden ülkemiz için, geleceğimiz için hep birlikte getirilmek istenen  bu ucube rejime ‘hayır’ diyelim” dedi.

 

İlgili Terimler : , , , ,

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin Yanında

Balıkesir Yine Tek Vücut Oldu ve Devletinin YanındaHazine ve Maliye Bakanlığının “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…

GENÇLİK MERKEZİMİZDE YENİ DÖNEM BAŞLADI…Balıkesir Gençlik Merkezimiz bünyesinde gençlerimizin boş vakitlerini farklı

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIR

MUHTARLARIMIZ, MERKEZİ İDARENİN ELİ AYAĞI, GÖZÜ KULAĞIDIRCHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, muhtarların devlet yönetiminin “kılcal

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN