Dolar : Alış : 3.9170 / Satış : 3.9241
Euro : Alış : 4.6375 / Satış : 4.6459
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit17°CAz Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

HAYIR’IN KAYBEDENİ OLMAYACAKTIR. ÜLKE VE HALK OLARAK HEPİMİZ KAZANMIŞ OLACAĞIZ.

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » HAYIR’IN KAYBEDENİ OLMAYACAKTIR. ÜLKE VE HALK OLARAK HEPİMİZ KAZANMIŞ OLACAĞIZ.
07 Nisan 2017
1418 defa görüntülendi
HAYIR’IN KAYBEDENİ OLMAYACAKTIR. ÜLKE VE HALK OLARAK HEPİMİZ KAZANMIŞ OLACAĞIZ.

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın referandum çalışmalarını sürdürürken Balıkesir’deki diğer programlarını da ihmal etmiyor. Gönen Tarım Fuarının açılış törenine  katılan Akın , burada yaptığı konuşmada “Balıkesirimizin ekonomisinde tarım ve hayvancılık çok önemli bir yer tutmaktadır. Çok şanslı bir coğrafyaya ve iklime sahibiz. Pek çok ürünü yetiştirebiliyoruz. Hayvancılıkta ülkemizde en ön sıralarda yer alıyoruz. Tarımda teknolijinin kullanılması çok önemli. Verimliliğin artırılması için de çok önemli. Fuarlar bu anlamda çok önemli bir işlev görüyor. Teknoloji ile buluşmamızı, gelişmeleri yakından takip etmemizi sağlıyor. Emeği geçenleri tebrik ediyor, Gönen Tarım Fuarının Gönenimiz ve Balıkesirimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Daha sonra fuardaki standanları tek tek ziyaret ederek bilgi aldı. Fuara gelen hemşerileri ile yakından ilgilenerek, onlarla bir süre sohbet etti.

Gönen Tarım Fuarı açılış töreninin ardından referandum gündemine yeniden dönen Ahmet Akın Gönen’de esnaf ziyareti yaparak “hayır”ın nedenlerini anlattı.

TEK ADAM KANDIRILIRSA BÜTÜN ÜLKE KANDIRILMIŞ OLUR.

CHP Gönen ilçe örgütü ile birlikte burada yürüttüğü referandum çalışmalarından sonra akşam saatlerinde Havran’a geçen Akın, Havran ilçe örgütü ile gittiği Çamdibi mahallesinde hemşerileri ile buluştu. Çamdibi mahallesinde hemşerileriyle yaptığı toplantıda “Bu anayasa değişikliği ile ülkemizde tek adam rejimi kurmak istiyorlar. Bu millet büyük mücadelelerle egemenlik hakkını elde etmiştir. Bu hakkını asla tek bir kişiye devretmeyecektir. Cumhuriyetin de Demokrasinin de kıymetini çok iyi biliyoruz. Bu kadar yetki hiçbir yerde bir kişiye vermez. Atatürk’e bile bu yetkiler verilmemiştir. Tek adam kandırılırsa bütün ülke kandırılmış olur. Bu referandum bir seçim değildir. ‘hayır’ çıktığında 80 milyon kazanmış olacaktır. Ülke rahat bir nefes alacak, huzur gelecek. Hayır’ın kaybedeni olmayacaktır. Ülke ve halk olarak hepimiz kazanmış olacağız. O yüzden ülkemiz için, geleceğimiz için hep birlikte getirilmek istenen  bu ucube rejime ‘hayır’ diyelim” dedi.

 

İlgili Terimler : , , , ,

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?

BALIKESİR’DE HANGİ MASAJ SALONUNDA FUHUŞ KAYDA ALINDI..?Balıkesir ilinde masaj salonu adı altında fuhuş yaptığı video kaydına alınan

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder akşam saatlerinde facebook sayfasından

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?FETÖ PDY Operasyonları ile yüce devletimizin tutukladığı BAÜ Rektörü Mahir

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN