Dolar : Alış : 5.7710 / Satış : 5.7814
Euro : Alış : 6.6206 / Satış : 6.6326
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit24°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BU FOTOĞRAF HANGİ AYAĞA GİRMEKTE EDİP BEY..?

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » BU FOTOĞRAF HANGİ AYAĞA GİRMEKTE EDİP BEY..?
13 Haziran 2017
11.706 defa görüntülendi
BU FOTOĞRAF HANGİ AYAĞA GİRMEKTE EDİP BEY..?

Edip Beye yakınlığıyla bilinen gazete TUSCON etkinliğinde fotoğrafı olan Erdal Önder’i fetönün siyasi ayağı olarak değerlendirivermiş. Ezberbozan olarak haberin eksikliğini tamamlama maksadıyla, Edip Uğur’un sağında TUSCON’cu Memduh Boydak, solunda FETÖ’den tutuklu ve meslekten atılmış Edremit eski Kaymakamı Osman Tunç’un bulunduğu fotoğrafın da haber değeri olup olmadığına Edip Uğur’un karar vermesini istedik.

BU FOTOĞRAF HANGİ AYAĞA GİRMEKTE SN UĞUR..?
Edip Uğur’a yakınlığıyla tanınan gazetenin attığı manşet ile yapılan algı operasyonu, Ezberbozan’ın ezberleri bozmasıyla yıkıldı. Bundan yıllar öncesinde TUSCON’un düzenlediği etkinliğe katılan Erdal Önder fotoğrafıyla ALIN SİZE FETÖNÜN SİYASİ AYAĞI dendiği ortamda Ezberbozan olarak biz de sağında TUSCON’cu solunda fetöcü olan Edip Uğur fotoğrafının hangi ayağa girdiği konusunda kamuoyunun aydınlatılmasını bekliyoruz.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur’a yakınlığı ile bilinen, hatta sağladığı ekonomik girdilerle ciddi destek olduğu defalarca kamuoyu gündemine getirilen Balıkesir Ekspres Gazetesinin dün (12.06.2017) attığı manşet, haber hakkında tartışmaları da beraberinde getirdi.

Balıkesir Ekspres Gazetesinin attığı manşette Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder için fetönün siyasi ayağı olduğu iddia edilirken, FETÖ PDY açılımının FETTULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ PARALEL DEVLET YAPILANMASI olmasına karşılık, Erdal Önder için FETTULLAHÇI ibaresinin kullanılmış olması, Ak Parti içinde tepkilere neden oldu.

EKSPRES GAZETESİ BÖYLESİ HABERİ NEDEN MANŞETE TAŞIDI
Ezberbozan’ın web sitesinde geçtiğimiz gün yayınlanan Emin Ersoy’un yerine kayyum mu geliyor haberi sonrasında Edip Uğur’a yakınlığı ile bilinen gazetenin bu manşeti atması dikkatlerden kaçmadı. Emin Ersoy’un Ali Aydınlıoğlu’na karşın Edip Uğur’a verdiği desteği tüm kamuoyu yakından bilmekte. Uğur’un, Ersoy hakkında çıkan haber sonrasında kendisine yakın gazetede bu haberi yayınlattığına dair çok ciddi iddialar bulunmakta.

EDİP UĞUR’UN SAHİP ÇIKTIĞI EMİN ERSOY AH-DER ÜYESİ
Edip Uğur’un sahip çıktığı Emin Ersoy ve eşi FETÖ PDY ile bağlantısı olduğu için KHK ile kapatılıp TBMM’de kapatılması onaylanan AH-DER üyesidir. 17/25 Aralık süreci sonrasında fetö pdy elebaşısı hakkında duyduğu sevgi ve saygıyı dile getirmekten çekinmeyen Edip Uğur’un, kapatılan AH-DER üyesi Emin Ersoy’a sahip çıkması da kimseyi şaşırtmamaktadır.

AH-DER’İN KAPATILMAMASI İÇİN DİLEKÇE VERDİLER Mİ..?
AH-DER üyesi Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy eşi ile birlikte ve AH-DER Başkanı olan Havran Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz’ın KHK ile kapatılan dernekleri için yeniden faaliyetine izin verilmesi talebinde bulundukları belgeler vaktiyle ulaşmış kamuoyuyla paylaşmıştık. Silahlı Terör Örgütü olarak tanımlaması yapılan FETÖ PDY ile bağlantılı dernek üyelerinin halen görevlerine devam ediyor olmaları da kamuoyunda tepkilere neden olmakta, vatandaşlar fetö mücadelesinin bu tür olaylar nedeniyle zafiyete uğradığını dile getirmekteler.

CAMİYE KOYDURDUĞU KOLTUKTA TV PROĞRAMINA ÇIKAN EMİN ERSOY
Havran’da Edip Uğur’un oğluna ait TV100 kanalında yayınlanan bir programa katılan Emin Ersoy, camiye koydurduğu koltukta oturarak verdiği pozlar mutaassıp çevrelerce tepkiyle karşılanmıştı. FETÖ PDY elebaşısına sevgi ve saygı duyduğunu alenen ifade eden Edip Uğur’un camide koltukta poz veren Emin Ersoy’a sahip çıkmak adına, kendi partisini temsil eden ilçe başkanını hedef yaptırdığına dair iddialar, haber sonrasında oldukça manidar değerlendirmelere neden oldu.

 

EDİP BAŞKAN KENDİSİNE YÜKLENENLERİ DANIŞMAN YAPMAYI SEVİYOR
Geçmişte Büyükşehir Arena Gazetesinin atmış olduğu manşet ortada. O dönemde haberin yayınlandığı gazetenin sahibi olan Aziz Han isimli gazetecinin bu tür yayınlara Edip Uğur’un danışmanı olduktan sonra ara vermesi düşündürücüdür. Edip Uğur’un kendisine yüklenen gazetecileri danışman kadrosundan maaşa bağlayıp susturduğuna dair iddialar kamuoyunda ciddi tartışmalara neden olmaktadır. Aynı gazetecinin bir zamanlar Edip Uğur hakkında usulsüz elektrik kullandığına dair yaptığı haberler hala hafızalardadır. Aziz Han’ın Edip Uğur’un danışman kadrosundan maaş alan elemanı olduktan sonra tek bir satır dahi olumsuz habere imza atmamış olmasının takdirini de halkımıza bırakıyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Başkan Kafaoğlu Çalışmaları Yerinde Denetliyor

Başkan Kafaoğlu Çalışmaları Yerinde DenetliyorBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, yaklaşan kış mevsimi

MİLLETVEKİLİ DR. CANBEY’DEN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

MİLLETVEKİLİ DR. CANBEY’DEN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARETBalıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, İl Müdürlüğüne ziyaret etti. Ziyarette,

”SPORDA YETENEK 10’LA GELECEK” BAŞLADI..

”SPORDA YETENEK 10’LA GELECEK” BAŞLADI..“Sporda Yetenek 10’la Gelecek” Projesi, yeni eğitim öğretim

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN