Dolar : Alış : 3.7816 / Satış : 3.7884
Euro : Alış : 4.6527 / Satış : 4.6611
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit14°CSağanak Yağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

FETÖ PDY VE AH-DER

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » FETÖ PDY VE AH-DER
11 Ağustos 2017
11.012 defa görüntülendi
FETÖ PDY VE AH-DER

15 Temmuz darbe kalkışması sonrasında ilan edilen OHAL ile kamuoyunun da yakında takip ettiği üzere Cumhuriyet Savcılarımız son derece başarılı operasyonlara imza attılar.

Bu süreçte çıkartılan KHK’lar ile FETÖ PDY ile bağlantısı MİT tarafından önce tespit edilen bir çok dernek, vakıf ve kuruluş kapatılmıştı.

Havran ilçesinde bu kapsamda önce KHK ile kapatılan ardından TBMM’de kapatılması onaylanan AH-DER (Alternatif Hayat Derneği) de bulunmakta.

Buraya kadar her şey tamam.

Madem ki FETÖ PDY ile bağlantısı devletimizin istihbarat kuruluşu tarafından tespit edilip, önce KHK ardından TBMM’de kapatılması uygu bulunan dernekte FETÖ PDY ile bağlantısı olan veya olanlar kimler..?

Dernek başkanı, yardımcıları ve üyeleri hakkında sürdürülen soruşturma kapsamında ifadeleri alındı. AH-DER’in Almanya’da FETÖ ile bağlantılı bir kuruluşa para aktardığına dair iddialar da ortada. Dernek başkanı hiçbir şey olmamış gibi belediye başkan yardımcılığına devam etmekte. Dernek üyesi belediye başkanı görevinin başında. Derneğin diğer üyeleri de görevlerinin başında.

Tamam ben buldum suçluları. FETÖ PDY ile bağlantısı olduğu tespit edildiği için kapatılan AH-DER’de en büyük masa dernek yöneticisi olarak, diğer 2 küçük masa başkana yardım ve yataklıktan, sandalyeleri de yardım ve yataklığa yardım eden üyeler olmaktan yargılayıp ahşap kısımları sobalarda yakarak, demir kısımları da hurdacılara verip geri dönüşüme verip yeniden ekonomiye kazandıralım en iyisi. Ne şiş yansın ne kebap.

Ne de olsa 17/25 patladıktan sonra 06 Ocakta FETÖ PDY elebaşısına duyduğu sevgiyi ve saygıyı dile getiren Edip ağabeyleri, AH-DER’cilerin arkasında. Edip ağabeyleri de fetoşa duyduğu sevgi ve saygıyla görevinin başındaysa, AH-DER’cilere ne olacağını merak etmek benim neyime ki..?

Ama FETÖ PDY ile mücadele ediyoruz değil mi..?

He gülüm he. PKK ile bağlantısı tespit edilmiş hangi dernek üyesine belediye başkanlığı görevine devam etmesine müsaade edildi..? PKK ile bağlantısı tespit edilmiş hangi dernek yöneticisine belediye başkan yardımcılığına devam etmesine müsaade edildi..?

PKK ile bağlantısı tespit edilmiş hangi dernek üyesine devlet memurluğuna devam etmesine müsaade edildi..? İyi de o zaman sormazlar mı yahu FETÖ PDY ne vakit terör örgütü olmaktan çıkartıldı diye..!

Havran’da Havranlıların hak etmediği ne varsa yaşatıldığı için üzülüyorum aslında.

Belediye Başkanı AH-DER üyesi, başkan yarcımsının biri AH-DER başkanı, diğer yardımcısının damadının yargılanıp ceza aldığı dava da ortada, çalıştığı görev yeri de ortada.

Havran sokakları köstebek yuvası gibi ama taş döşenen ilk yollar belediye başkanı ve başkan yardımcısının evinin önü. Havran bu anlayışı ne kadar hak ediyor acaba..? Bunu da Havran Halkı değerlendirsin.

Ben köstebek yuvası yolları gündeme taşıdığım zaman sanal alemde höyküren tiplerin maaşlarının belediyelerden ödenip ödenmediğini araştırırlarsa doğru sonuca ulaşabilirler.

15 Temmuz darbe kalkışmasının senesinde düzenlenen etkinlikte tankların önlerine bedenlerini atarak, alçakların kullandıkları silahlardan sıkılan mermilere kendilerini siper ederek canlarını feda eden şehitlerimizi göbek attırarak ananlar utanmıyorsa, muhafazakar ve milliyetçi Havran bunlara sesini çıkarmıyorsa, demek ki yaşadıklarından son derece memnunlar. Böylesi memnuniyet ortamında da ben kimim ki bunca sorunu gündeme taşıyorum değil mi..?

Çok meşhur söz geldi aklıma; İNSANLAR HAK ETTİKLERİ ŞEKİLDE YÖNETİLİRLER.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

ASTIM HASTANESİ PROJESİ KİMİN HASAN ÖZPOLAT..?

ASTIM HASTANESİ PROJESİ KİMİN HASAN ÖZPOLAT..?Yılan hikayesine dönen Altınoluk Astım Hastanesi projesi bir türlü tamamlanmak

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?

ERDAL ÖNDER 2019’A BUGÜNDEN DAMGASINI VURDU..?Ak Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder akşam saatlerinde facebook sayfasından

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?

SAYIN VALİM BU İŞTE BİR GARİPLİK YOK MU..?FETÖ PDY Operasyonları ile yüce devletimizin tutukladığı BAÜ Rektörü Mahir

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (13)