Dolar : Alış : 5.3504 / Satış : 5.3600
Euro : Alış : 6.0839 / Satış : 6.0949
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit11°CYağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

FETÖ MÜCADELESİNE OLAN İNANÇ NEDEN ZAYIFLIYOR..?

Ana Sayfa » Haberler » Son Dakika » FETÖ MÜCADELESİNE OLAN İNANÇ NEDEN ZAYIFLIYOR..?
12 Mayıs 2017
11.756 defa görüntülendi
FETÖ MÜCADELESİNE OLAN İNANÇ NEDEN ZAYIFLIYOR..?

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ilk başta müthiş hamlelerle başlatılan FETÖ PDY ile mücadelenin sonraki süreçte kamuoyunda ivme kaybetmeye başladığına olan inanç arttı.

Amca-Dayı-Yeğen-Dünür ilişkileri, siyasi ve ticari ortaklıklar nedeniyle, O’nu elleme, Buna dokunma derken ortada kuyu var yandan geç misali, kripto fetöcüler ortalıkta cirit atmaya devam etmekte.

 

AKIL TUTULMASI YAŞANAN NOKTALAR
FETÖ PDY yapılanmasının MEB bünyesindeki yapısı %80 civarında çökertildi. Lakin hala kendilerini gizleyen veya birilerinin hatırları sayesinde şimdilik kurtulanlar olduğuna dair toplumda ciddi algı oluştu.

 

TSK içindeki yapının bence daha yarısı tespit edilebildi. Darbeye direk karışanlarla, darbenin seyrine göre pozisyon alıp bekleyen gruplar ile henüz isimleri dahi anılmayanların olduğuna dair bilgiler kulaktan kulağa dolaşırken, durum yüksek sesle de dile getirilir oldu.

 

Devletin neredeyse tüm bakanlıklarındaki kadrolarda yapılanan CIA maşası terör örgütü, belediye yönetimlerinde mi kadrolaşamadı..? Şu anda kadar tek bir milletvekiline dahi FETÖ PDY’den dokunulmaması, toplum nazarında mücadeleye olan inancı zayıflatmakta.

 

NEDEN..? NEDEN…? NEDEN..?
Bank Asya’da parasını tutanlar, havale yapanlar soruşturma kapsamına alınırken, Bank Asya’nın bankacılık faaliyetine izin verenler NEDEN soruşturma kapsamında alınmamakta..?

 

FETÖ PDY özel okullarında görev yapanlar, çocuklarını okutanlar soruşturma kapsamına alınırken, bu okullarda eğitim ve öğretim faaliyetine izin verenler hakkında NEDEN işlem yapılmamakta..?

 

TSK içindeki yapılanmaya zemin hazırlayıp, personel alımlarında referans olanlar hakkında NEDEN işlem yapılamamakta..?

 

Darbe sürecinde bazı medya organlarında FETÖ PDY lehine yazılar yazdıkları için soruşturma kapsamında alınanlar oldu. İyi de düne kadar FETÖ PDY elebaşısı için gazete köşelerinden, televizyon ekranlarından yağdanlık görevi icra edenler hakkında NEDEN herhangi işlem başlatılmadı..?

 

Karıları daha düne kadar cemaat sohbetlerinde ABLA konumunda olanlar, himmet vermek için bir yerlerini yırtanlar, ihale kapabilmek için sözde bağış yapanlar NEDEN hala dokunulmayanlar listelerinde yer almakta..? Arkalarındaki dayıları kim bunların..?

 

Emniyet Teşkilatında ve Adliye’de inanılmaz sayıda FETÖ PDY yapılanması olduğu ortaya çıktı. Bunca kadrolaşma gerçekleşirken, bunlara yol veren siyasi kadrolar hakkında NEDEN herhangi soruşturma dahi açılmadı..?

 

SÜRECİN SONU ERGENEKON DAVASINDAN BETER HAL ALIR
FETÖ PDY mücadelesinde, sokaktaki ameleye, bankadaki memura, okuldaki öğretmene, devlet dairesindeki memura, karakoldaki polise, adliyedeki hakim ve savcıya yapılan işlemler, FETÖ PDY ile ilişkili olup da, TBMM’de hala sıfatına MİLLETVEKİLİ denenler hakkında işlem başlatılmaz ise sürecin sonu Ergenekon davasından beter hal alır, demedi demeyin. Hiçbir platformda bu mücadeleye olan inanç kalmaz. Zaten son referandum sonucu göstermiştir ki, halk Cumhurbaşkanı Sn Erdoğan’a inanmak istiyor. FETÖ PDY belasından ve PKK terör belasından toplumun her kesimi kurtulmak istiyor. Partili Cumhurbaşkanı dönemi önümüzdeki günlerde ivme alacak. Ak Parti kongresi sonrasında yol haritasının nasıl olacağı şekillenecek. Yukarıda bahsettiğim noktalara önem verilmez ise göreceksiniz ki, Türk Halkının referandumda Sn Erdoğan’a son kez destek verdiği ortaya çıkacak. Çünkü bu millet vekil olarak meclise yolladıklarının arasında FETÖCÜ istemiyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BURHANİYELİ MUHSİNE YILIN ENLERİ ARASINDA YERİNİ ALDI

BURHANİYELİ MUHSİNE YILIN ENLERİ ARASINDA YERİNİ ALDIBurhaniye’nin gururu, Milli Özel Sporcu ve aynı zamanda Burhaniye Belediyespor

Aile Hekiminizi Erken Tanıyın kampanyası

Aile Hekiminizi Erken Tanıyın kampanyasıBakanlıktan aile hekimliğiyle ilgili yeni hamle başlattı. mynet.com sitesinde

Anadolu’da Kazlara Yoğun Talep

Anadolu’da Kazlara Yoğun TalepHavza’da soğukların artması ve tirit sezonun açılması ile kazlara olan talep

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN