Dolar : Alış : 5.3504 / Satış : 5.3600
Euro : Alış : 6.0839 / Satış : 6.0949
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit11°CYağışlı

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

FETÖ Bugüne Kadar Kimlerle İşbirliği Yaptı?

Ana Sayfa » Galeri » Foto-Galeri » FETÖ Bugüne Kadar Kimlerle İşbirliği Yaptı?
18 Ekim 2016
14.691 defa görüntülendi
FETÖ Bugüne Kadar Kimlerle İşbirliği Yaptı?

FETÖ terör örgütü elebaşısı bugüne kadar kimlrle işbirliği yaptı sorusuna verilecek cevap oldukça geniş bir yelpaze ortaya çıkarmakta.

ABD istihbaratının dünyada işbirliği yaptığı kurumlar arasında FETÖ’nün 2 kurumu bulunmakta. FETÖ ülkemizde siyasi güç kimdeyse, mutlak şekilde onlarla dirsek temasta olmuş, gücün yanında olduğunu göstererek, zaman içinde devlet kurumlarında yapılanmasını tesis etmiştir.

Ülkemizde söz sahibi siyasilerden Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Bülent Ecevit, Tansu Çiller gibi isimlerle 2002’ye kadar sürekli işbirliği yapan FETÖ elebaşısı fettullah gülen, 2002’de Ak Parti’nin Refah Partisi’nden kopuşu sürecinde bile etkili olduğu gerçeği bulunmaktadır.

28 Şubat sürecinde ağır hasar gören Refah Partisi kendi içinde yaşadığı bölünme süreciyle ikiye bölünmüş, Fazilet Partisi bölünme sonrasında bir daha değil iktidar, mecliste bile temsil edilememiştir. Ak Parti ise FETÖ elebaşısı ile yol arkadaşlığı yapmış, FETÖ – ABD tezgahı olan Ergenekon, Balyoz gibi davalarla önce Türk Ordusu içinde ulusalcılar bertaraf edilmiş, ardından Emniyet, Eğitim, Sağlık gibi devletin temel kurumlarında FETÖ tüm yapılanmasını gerçekleştirmiştir.

FBI resmi web sitesinde önceden yapmış olduğu yayın linkini 15 temmuz darbe girişimi sonrası kaldırması oldukça manidar değil mi..? Çok şükür o günlerden elimizde kalma ekran görüntüsü halen arşivimizde durmakta.

gulen-fbi-resmi-site-cizili-4bd7b9af

fbi-gulen

gulenfbi3

feto-17

FETÖ elebaşısının yaklaşık 40 yıllık ülkemizdeki yapılanma sürecine dair kimlerle yoldaş olduğunu gösteren fotoğraflar, genel anlamda fikir verecektir.

feto-6

feto-7

feto-8

feto-9

feto-11

feto-12

feto-13

feto-14

feto-15

feto-16

feto-10

feto-2

feto-3

feto-4

feto-5

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN