Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Farkındalıklarımız Zenginliğimiz İken Nifak Tohumlarına Dönüştürülmesin

Ana Sayfa » Köşe Yazarları » Farkındalıklarımız Zenginliğimiz İken Nifak Tohumlarına Dönüştürülmesin
21 Aralık 2016

Saddam rejiminden kurtarılacaktı Irak. Demokrasi getirilecekti. Şimdi 3 parçaya bölünmüş, Şii-Sünni savaşlarının yaşandığı, kadınların ve kızların tecavüzlere uğradığı topraklara dönüştürüldü.

leventmercan

Baba Esad’ın kurduğu baskıcı rejim, oğul Esad ile kan gölüne dönüştürülen Suriye gerçeği ile karşımızda. Suriyeli mültecilerin neler yaşadığını belki de en iyi anlayacak olan körfez insanıdır. Suriyeli Mültecilerin Midilli Adasına geçerek özgürlüklere ulaşacaklarını sanarak dram dolu seyahatlerinin hangi facialarla neticelendiğini üzüntü içerisinde izlemekteyiz.

 

Ülkemiz zulme uğramış İslam Aleminin sığınabileceği en büyük adres. Avrupa’da kendisini devlet zanneden bir çok ülkeden fazla mültecinin can güvenliği bizlere emanet. Hem onları koruyor hem de yaşamalarına destek oluyoruz. Buna rağmen bir avuç mülteciden korkan sözde medeniyet temsilcisi emperyalist avrupa devletleri insan hakları havarisi kesilirken, mültecilerin insan olduklarını bile görmezden gelmekle kalmayıp, ülkemize akıl hocalığına kalkışmaz mı? Amaçları Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni parçalamak olan emperyalistler, asırlardır kurdukları hayallerden vazgeçer mi? Asla..! Türkiye parçalanmadıkça kendi gelecekleri risk altında zannederler. Arapların petrolünü  İslam ülkelerinin madenlerini sömürmeden yaşayamayacaklarını çok iyi bilmekteler. Bu nedenledir ki asıl hedefin ülkemiz olduğu gerçeğini unutmayalım. Türkiye ne kadar güçlü olursa, emperyalistler o kadar güç zafiyeti yaşayacaktır.

 

Yıllardır bölücü terör örgütü ile Türk-Kürt savaşı hedeflediler. Amaçlarına asla ulaşamayacaklar. Kız almışız, kız vermişiz. Kan bağımız, kardeşliğimiz kökleşmiş. Baktılar ki hendek savaşlarıyla olmuyor, şimdi de ibreyi Alevi-Sünni çatışmasına sürükleme hesabına girdiler. Ancak yine başarısız olacaklar. Çünkü Alevi ile Sünni zaten kardeştir. Yüce Peygamberin damadı Hz.Ali gerçeği ortadadır. Hz.Ali’ye gönül veren zaten bizdendir. Farklılıklarımız bizim zenginliğimizken iblise biat etmiş emperyalist güçlerin bizlerin arasına atmaya kalkıştığı nifak tohumlarına asla gelmemeliyiz. Öyle çığırtkanlar çıkacak ki soyal medyada, bir anda sanki soykırım yapılıyor yaygaraları ile bilgi kirliliği yaratma peşindeler. Bu iblis uşaklarının hizmetkarlığına soyunanların fetöcüler ve pkk bölücü terör örgütleri olduğu gerçeğini sakın unutmayınız. 15 Eylül’de amaçlarına ulaşamayanlar, hukuk darbeleri ve döviz darbeleri ile hesaplaşma peşindeler. Çok şükür ki insanımız son derece sağduyulu. Gerektiği anda tankın önüne de atıyor kendisini, kefen parası diye sakladığı doları da bozdurmayı vatan görevi biliyor. Gün sağduyuyu her kesime aktarma günüdür. Önümüzdeki 2 yılı aşarsak, bizi kimse durduramaz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz