Dolar : Alış : 5.3429 / Satış : 5.3526
Euro : Alış : 6.0908 / Satış : 6.1018
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit14°CSağanak Yağışlı

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

UEDAŞ, CUNDA’DA BAKIM VE ONARIM FAALİYETLERİNİ SIKLAŞTIRDI UEDAŞ CUNDA’NIN ŞEBEKELERİNE BAKIM YAPTI

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » UEDAŞ, CUNDA’DA BAKIM VE ONARIM FAALİYETLERİNİ SIKLAŞTIRDI UEDAŞ CUNDA’NIN ŞEBEKELERİNE BAKIM YAPTI
25 Ekim 2018
UEDAŞ, CUNDA’DA BAKIM VE ONARIM FAALİYETLERİNİ SIKLAŞTIRDI UEDAŞ CUNDA’NIN ŞEBEKELERİNE BAKIM YAPTI

UEDAŞ, Türkiye’nin en önemli tarihi ve turizm merkezlerinden biri olan Cunda Adası’nda yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak şebekelerde bakım ve onarım faaliyetlerini sıklaştırdı.

Türkiye’nin öncü enerji şirketlerinden Limak Enerji bünyesinde faaliyet gösteren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla altyapısında ve şebekelerinde bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Müşterilerine kesintisiz ve kaliteli enerji hizmeti sunan UEDAŞ, gözde tatil bölgelerinden Cunda Adası’nda yaz aylarında meydana gelen aşırı yoğunluğun şebekeleri etkilememesi için denetim faaliyetlerini sıklaştırdı.

TESİSAT VE ŞEBEKE KONTROLLERİ YAPILDI          

UEDAŞ, enerji nakil hatlarında enerjinin sorunsuz olarak dağıtımı ve olası arızalar sonucu meydana gelebilecek kesintileri en aza çekmek için planlı, periyodik bakım çalışmalarını tamamladı. Toplamda, 3 ekip 10 personelle incelemelerde bulunan UEDAŞ, Çataltepe mevkiinde tehlike oluşturabilecek hatların onarımını yaptı. Tüm tesisatların ve şebekelerin kontrollerini gerçekleştiren ekipler, enerji nakil hatlarının yalıtımını sağlayan izolatörlerde sıkıntılı olanları değiştirdi.

EKİPLER 7/24 TEYAKKUZDA

UEDAŞ, sosyal medyadan, mobil uygulamadan ve 186 ihbar hattından gelen ihbarları titizlikle değerlendiriyor. Vatandaştan gelen talepleri, 7/24 çalışan saha ekiplerine ileten UEDAŞ, teknolojik yatırımları sayesinde arızaya uzaktan müdahale edebiliyor. UEDAŞ kış aylarında şebekelerde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önceden tedbirlerini alarak olası arızaların önüne geçiyor.

UEDAŞ HAKKINDA

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde 35.501 km² alanda 3.1 milyon müşteriye hizmet veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), 4 il, 55 ilçe, 2221 mahalle ve 636 köy sorumluluk sahasında 2177 personelle 7/24 hizmet veriyor. Kurulduğu yıldan bu yana kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeye özen gösteren firma gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleri ile çevre, eğitim, kültür ve sanat, spor konularına da destek oluyor. 2010 Eylül’ünde özelleşen şirket Limak Holding bünyesinde bulunuyor.

Hits: 2

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

TRAKYA’DA BÖYLE BİR SEYAHAT GÖRÜLMEDİ Kİ

TRAKYA’DA BÖYLE BİR SEYAHAT GÖRÜLMEDİ KİTrakya’da Tekirdağ- Çerkezköyü arasında böyle bir seyahat görülmedi. Yolun

Özkan Uğur ameliyat oldu

Özkan Uğur ameliyat olduUsta müzisyen Özkan Uğur ameliyat olduğunu duyurdu. Ünlü şarkıcı-oyuncu

EŞİNİN BAŞARILARI İLE GURUR DUYAN ADAM HÜSEYİN BAŞUSTA

EŞİNİN BAŞARILARI İLE GURUR DUYAN ADAM HÜSEYİN BAŞUSTA25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü idi. Kadın cinayetlerine,

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN

Translate »
Translate »