Dolar : Alış : 4.7077 / Satış : 4.7162
Euro : Alış : 5.4848 / Satış : 5.4946
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit29°CParçalı Bulutlu

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Ezberbozan Yazdı Yangın Merdiveni Yapılmaya Başlandı

Ana Sayfa » Haberler » Balıkesir » Edremit » Ezberbozan Yazdı Yangın Merdiveni Yapılmaya Başlandı
04 Ocak 2017
11.166 defa görüntülendi
Ezberbozan Yazdı  Yangın Merdiveni Yapılmaya Başlandı

Ezberleri bozmamız sonrasında nihayet yangın merdiveninin yapımına başlandı.

Edremit’te Bülbüller İnşaat olarak bilinen, FETÖ PDY soruşturması kapsamında adli kontrolle salınan Ayhan Bülbül’ün yapmış olduğu binanın teras katında geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen Teras Kafe isimli işyerine, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından verilen ruhsatın yasal mevzuata uygun olmadığını, itfaiye raporunun alınmadan ruhsatın verildiğini, eksik evrakların tamamlanması için verilen sürenin çoktan dolduğunu, buna rağmen belediyenin konuyu takip etmediğini, konu hakkında Ezberbozan’ın web sitesinden gece yapılan haber sonrasında sabah saatlerinde habere konu kafenin mühürlendiğini geçtiğimiz haftaki haberimizde yayınlamıştık.

Teras Kafe’nin mühürlenmesinin ardından belediyeye yapılan başvuruyla yangın merdiveni yapımına başlandığını tespit ettik.

SORUYORUZ..!
Bu işletme insanların yoğun olarak oturup kalktığı bir kafeterya. Allah korusun teras katta faaliyette bulunan bu kafeteryanın elektrik tesisatında yangın çıkmış olsa ve bina merdivenlerinde ve bilhassa teras kata çıkış merdivenlerinde de yangın etkili olsa, kafeteryada oturan insanları nasıl kurtaracaktınız..? Yoksa bu çeşit yangınlarda yaşanabilecek ölümleri işin fıtratıyla mı insanlara anlatacaktınız..? İnsan hayatı bu kadar ucuz mu..? Sosyal Demokrat belediyeciliğin neresine yakıştırmaktasınız yaptığınız uygulamayı..? Ezberbozan olarak konuyu kamuoyu gündemine taşımamış olsaydık, eksiklerin tamamlanması için verilen sürenin dolmasına rağmen daha ne kadar göz yumulacaktı..? Mevzuata aykırı verilen ruhsatın yerel seçimlerde cemaat oylarının CHP’ye verilmesiyle bağlantısı olduğu iddiaları doğru mu..? Takdirini Edremit Halkına bırakıyoruz..!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHP

HER GÜN ADIM ADIM TÜKENEN CHPCHP’DEKİ EGEMEN ALEVİ OLUŞUMU İSA GÖK’Ü HARCADI CHP eski milletvekili İsa

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILAR

DAHA SEÇİLMEDEN ARKADAN GEÇİRİP KAÇMAYA BAŞLADILARMHP’den istifa ederek okyanus ötesinin kalemşör tetikçisi Emre Uslu’nun methiyelerine

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?

GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?GERÇEKLERİ ÖĞRENDİKTEN SONRA YAPTIKLARINIZDAN UTANACAKMISINIZ..?   24 Haziran

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN