Dolar : Alış : 5.6481 / Satış : 5.6582
Euro : Alış : 6.5039 / Satış : 6.5156
HAVA DURUMU
hava durumu

edremit23°CÇok Bulutlu

Son Dakika...

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Erdoğan Diktatör Öyle Mi..?

Ana Sayfa » Köşe Yazarları » Erdoğan Diktatör Öyle Mi..?
27 Kasım 2016

CHP’nin akıl tutulmalarına neden olan politikaları, partinin kime hizmet ettiğini sorgulatır oldu.

erdogan-kastamonu

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in kurduğu partinin, Atatürk’ü “DERSİM SOYKIRIMDIR” savıyla “SOYKIRIMCI” ilan etme politikaları, FETÖ PDY’nin darbe kalkışması sonrasında tutuklanan darbecileri cezaevinde ziyaret etmeleri, yıllardır ülkemin doğu ve güneydoğu bölgemizde kundaktaki masum bebekleri katleden bölücü terör örgütünün TBMM’deki siyasal temsilcilerinin avukatlığına soyunmaları toplum tarafından infial ile izlenmekte.

 

Darbenin başarısızlığı sonrasında duydukları hazımsızlıkları açıkça dile getiren Avrupalı emperyalistlerin ülkemize karşı olan tavırları ortada. CHP’nin anti-emperyalist çizgide politika izlemesi gerekirken emperyalistlerle aynı söylemleri sarf ederek politika icra etmesiyle eminim ki Atatürk kabrinde ters dönmüştür.

 

Türkiye’de gazetecilik yaparken MİT Tırları konusunu haber yaparak devlet sırlarını ifşa eden Can Dündar, ceketini iliklemek zorunda kaldığı Alman Cumhurbaşkanının karşısına, Alman Devleti’nin devlet sırlarını haber yaparak çıkabilecek delikanlılıkta mı acaba..? Türkiye’de Cumhurbaşkanımıza DİKTATÖR diyen zihniyet gerçekten mert ise kendisine sahip çıkan Almanya’da da kalem sallayarak, Alman vakıflarının gelişmekte olan ülkelerdeki madencilik faaliyetlerinde Alman istihbarat servisi BND’nin yaptığı istihbarat çalışmalarını yazsın da görelim. Alman mahpushanelerinde uzun havayı adama nasıl okutuyorlar öğretirler adama. Ama tatlısu solcusu modunda takılıp, boğaza nazır lüks restoranlarda viskisini yudumlayıp, ekmeğini yediği vatana ihanet etmenin vermiş olduğu hazzı daha nasıl tadabilirdi ki..? Bugün o sırtını sıvazlayan emperyalistlerin yarın Türkiye’yi bölemeyeceklerini anladıkları anda kendisini nasıl kapının önüne koyacağını anlayacak ama o köprünün altından çok su akmış olacak. İhanet bir bilmecedir aslında…

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

111 222

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz